Jump to content

Esme

Stały Bywalec
 • Content Count

  2,165
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Time Online

  149d 14h 3m 15s

Esme last won the day on June 15 2019

Esme had the most liked content!

Community Reputation

2,095 Pilny uczeń

About Esme

 • Other groups Girl
 • Rank
  Spammer
 • Birthday 04/19/2000

Informacje o Profilu

 • Nick
  Esme
 • Płeć
  Kobieta
 • Gram na
  Free for all CS:GO

Recent Profile Visitors

19,280 profile views

 1. No Marek, widać, że z wprawy trochę wyszedłeś, ale jednak to "coś" ciągle pozostało. Chętnie obejrzę film i jeszcze tu wrócę, by opisać swoje wrażenia. Czekam na kolejne recenzje interesujących, aczkolwiek niekoniecznie popularnych, tytułów.
 2. Do wizji przedstawionej wyżej, oczywiście proponuje jakieś proste osiągnięcia, jakie również pojawiły się na poprzedniej edycji serwera, jednak dające o wiele mniej żetonów, mam na myśli takie typu: zabij x CT, zabij x TT, ukończ mape x razy, tutaj duże pole do popisu w zależności od możliwości technicznych stworzenia takich osiągnięć. Alternatywnie, żetony zbierane za grę na serwerze online (tak jak przyznawane są punkty na FFA), a ich ilość może być zależna od posiadanego LVL na serwerze, np. zwiększane o 1 co każde X leveli, zależnie oczywiście od prędkości wbijania poziomów, ich ilości. A na temat komendy !mute, uważam, że przy obecnej możliwości wyciszenia każdego gracza indywidualnie jest ona zbędna.
 3. Od razu lepiej z jakością intro jak dla mnie przydługie + nwm czemu zasłaniasz akurat radar ;d @BialyyByk dobra, coś mi prąd w mózgu nie przepłynął, że to ze streama, sorki XD no to czekam na następny filmik ;d
 4. And once you've had a taste of her you'll never be the same
  She'll make you go insane

  <3

  1. Zimny.

   Zimny.

   kanikułyyyyyyyyy OOOOOOOOOOOOOOOOO

  2. aver

   aver

   ence pence w której ręce mam esme

 5. Nick na forum: Esme Cyfra/Liczba: 9
 6. We mnie również ta seria wywołała zmieszane uczucie. O ile jestem w stanie przemęczyć każde anime i obejrzeć je do końca, tak to jest jedyny przypadek, w którym tego nie zrobiłam. Nie potrafiłam się wciągnąć, więc nie wiem, kto jest w stanie to obejrzeć. Jak znajduje się tutaj taki osobnik to winszuję.
 7. Nick na forum: EsmeCyfra/Liczba: 9
 8. Nick na forum: Esme Cyfra/liczba: 9
 9. Esme

  Urodziny -_-!

  Najlepszego Karolku!
 10. Moim zdaniem dobry kandydat na moderatora, potrafi podejść do problemu z dystansem i humorem, a jednocześnie trzymać się określonych reguł. Dość kreatywny człowiek, któremu po prostu chce się coś robić, a nie tylko udawać, że coś robi. Poza tym pełnił już wiele funkcji na forum, w których, z całą pewnością mogę powiedzieć, się sprawdził. Jest osobą wartą zaufania i z chęcią zobaczyłabym, jak pracuje na forum jako moderator.
 11. Nick na forum: EsmeCyfra/Liczba: 9
 12. Co się nie chwalisz, że w minecrafta pykasz XD no i spotkała Cię kara za niszczenie :V ps. piękna sygnaturka ❤️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines