Jump to content

Shino

Administrator
 • Content Count

  1,748
 • Joined

 • Days Won

  35
 • Time Online

  189d 20h 31m 20s

Shino last won the day on January 17

Shino had the most liked content!

Community Reputation

1,853 Pilny uczeń

About Shino

 • Other groups Donator
  Redaktor
  Stały Bywalec
 • Rank
  Ktoś
 • Birthday September 16

Informacje o Profilu

 • Nick
  Shinozaki Hideyori
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokacja
  Bytom, Katowice
 • Steam Custom URL
  Shinozaki16

Metody kontaktu

 • GG
  47029263

Recent Profile Visitors

25,363 profile views

 1. Witam ponownie! Kolejny miesiąc za nami, więc przyszedł czas na wybór kolejnego Użytkownika Miesiąca. Zdaniem ankietowanych w miesiącu grudzień czyli ostatnim miesiącu naszego cudownego roku 2020 zwycięzca może być tylko jeden, a jest nim @Medve. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
 2. Zapraszam na PW po odbiór nagród z zaznaczeniem za jakie miejsce czy za uczestnictwo. Rangi już nadałem, gratuluję!
 3. Shino

  [Q&A] #14 Suiryu

  Jak oceniasz swój tyłek od 1 do 10?
 4. Zgodnie z harmonogramem rozpoczynamy noworoczną część konkursu czyli etap 2. Znajdźki zostały już rozstawione. W pierwszym poście znajdują się obrazki do znalezienia w drugim etapie oraz wyniki z etapu pierwszego. Chcielibyśmy także dodać, że osoby, które znajdą dynie także zostaną nagrodzone jednym punktem tak jak w przypadku zgniłych jajek. Zostanie to dodane do zasad konkursu. Powodzenia i do zobaczenia z wynikami do 5
 5. Nie wiem czy to aktualne bo nie było mnie 2 tyg na forum ale jakiegoś Vipa wygrałem na forum xd

  1. -_-

   -_-

   Napisz do niego na PW

  2. daaf
  3. Shino

   Shino

   Witam,

   Jeżeli wygrałeś VIPa w aktualnym losowaniu to zapraszam na PW. Po weryfikacji jak najbardziej dodam VIPa do następnego losowania. 

 6. Otwieram rekrutację na moderatora. Jednocześnie zastrzegam sobie prawo do rozpatrywania podań po dłuższym okresie niż 30 dni od odkrycia tematu. Dodatkowo zaznaczam, że najważniejszym aspektem danej osoby jest aktywność i chęci do działania. Powodzenia!
 7. Witam, Rozpoczynam dwudzieste trzecie comiesięczne losowanie VIPa na forum. Tym razem edycja świąteczna, więc wylosowanych numerków będzie więcej! Dwudzieste drugie losowanie - Przykład Nick na forum: -_- Cyfra/Liczba: 10 Wybieramy numerek od 1 do 100, a ja wylosuję AŻ 30 z nich i rozdam nagrody tym którzy trafili wygrany numerek. Możecie wpisywać się od 15.12.2020 do 23.12.2020r. Jeżeli zostaną użyte dwa razy te same numerki, to wygrywa osoba, która wpisała go jako pierwsza, więc proszę sprawdzać czy ktoś nie podał już Waszego numerku!
 8. Zapraszam zwycięzców na PW: @ZyXeel - 100 @Krzysiek. - 83 @zyzo - 8 @czaris - 2 @kinda weird - 10 @Tayschrenn - 99 Gratuluję!
 9. Zgodnie z kolejnym minionym miesiącem przyszedł czas na głosowanie, a według użytkowników naszego forum najbardziej, by uzyskać tę nagrodę zasłużył @offen. Serdeczne gratulacje i dziękuję za wkład na rzecz serwera i sieci! Do następnego ♥
 10. W związku z końcem kwarantanny krótka nieobecność, sprawy na PW ogarnę codziennie wieczorem/w nocy. Pozdrawiam miłego tygodnia :)

  1. offen

   offen

   Jakby to, że cie nie ma miało coś zmienić 😕

 11. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 12. W związku z tym, że aktualnie znajdujesz się na czarnej liście odrzucam podanie. W razie pytań zapraszam na PW do @-_-.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines