Jump to content

Medve

Jailbreak CS:GO
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8
 • Time Online

  9d 17h 52m 55s

Medve last won the day on March 16

Medve had the most liked content!

Community Reputation

188 Pomocniczy

About Medve

 • Other groups Free For All CS:GO
 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday November 24

Informacje o Profilu

 • Nick
  Medve
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Free for all CS:GO
  Call of Duty 2001 CS:GO
 • Lokacja
  Tomaszów Mazowiecki

Metody kontaktu

 • GG
  0
 • Snapchat
  mdabrovskyy
 • Instagram
  yirozeushtam

Recent Profile Visitors

3,419 profile views

 1. Proponuję usunąć limit na AWP Nie wiem, komu to potrzebne, ani co to wnosi do gry, oprócz tego, że ludzie się pytają na serwerze czemu nie mogą grać z tej broni, i ludzie nie mogą sobie z niej normalnie postrzelać. Patrząc na to że jest opiekun, który się stara, to przychodzą nowi gracze, których jest coraz więcej. Tym samym nawet w tych późnych godzinach potrafi być full serwer. Myślę, że jeżeli tak będzie nadal komenda !malamapa nie będzie miała znaczenia, nie będzie używana. Jedyne momenty, gdy można to użyć to późny wieczór, albo rano kiedy jest mało osób, a to i tak się rzadko zdarza, więc dobrze by było myśleć już o czymś innym.
 2. Nick na forum: Medve Cyfra/Liczba: 5
 3. Medve

  Elita FFA

  ● Najlepszy gracz serwera: Karolek ● Serwerowy mistrz Deagl'a: Mef ● Najlepszy Snajper na serwerze: @Xardes ● Najlepszy Ninja na serwerze: @justinbieber ● Serwerowy łowca headshot'ów: Karolek ● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @Qubek, @_wiechu_ ● Najlepszy administrator: @Xardes, @imAjs., bo nie można na siebie ● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @Xardes, Aleksooo ● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @SnuFFy, @dratewka. ● Najaktywniejsza osoba w dziale FFA CS:GO: ja ● Największa gaduła na serwerze: @Qubek ● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: - ● Największy zgrywus na serwerze: @Xardes ● Największy mądrala serwera: -
 4. medve najlepszy zawodnik no kappa

  1. SnuFFy

   SnuFFy

   Najlepszy w wywalaniu się :kappa: 

  2. Sklejekxgod

   Sklejekxgod

   chyba na mapie z warsztatu

 5. Medve

  Propozycje

  Nie do końca rozumiem No a przecież Osiągnięcia są właśnie po to, żeby sobie zarobić trochę respektu w sposób inny Niż sama gra, lub dożycie do życzenia, a skoro mówisz, że można dodać lepsze, ciekawsze osiągnięcia, to je napisz, bo jeśli masz na myśli grę na serwerze, albo bunty to nie, nie są lepsze Dla mnie Myśliwy to zwykle, dobre osiągnięcie, po co usuwać osiągnięcia, które są dobre. Nie no zapomnialem, lepiej dodać wygrywanie zabaw po TT, niech terroryści się dobrze bawią na zabawach i mają za to nagrody, a CT już nie, bo po co skoro i tak mają ułatwienie teraz z tym sklepikiem.
 6. Medve

  Propozycje

  Dla mnie bez sensu. Dodanie w tej chwili takiego osiągnięcia zadziałałoby tak, że osoby, które mają już trochę przegrane po prostu odebrałyby sobie darmowy respekt. + Tak szczerze, to żadne z osiągnięć nie wymaga jakichś umiejętności Zabijanie ludzi na zabawach, wpisywanie na czacie ruletke i wygranie zabawy takiej jak polowanie jest ciężkie?
 7. Twój nick: Medve [CSC] 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): FFA 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 8. Jak są 3 AWP to już na serwerze przed chwilą jak Karol wybrał z menu VIP AWP to nie mógł nią grać, podnieść. @-_- Chodzi o zwykłego VIP 3 AWP - VIP nie może wybrać właśnie tej broni ze swojego menu
 9. 1. Nick: Medve [CSC] 2. Imię: Michał 3. Wiek: 14 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 6. Link do swojego GameME: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1056918 7. Parę słów o sobie: Cześć, jestem Michał i na serwerze gram już od dosyć długiego czasu, więc większość osób mnie raczej zna, albo chociaż kojarzy. Myślę, że na serwer wprowadzam dobrą atmosferę i można się ze mną pośmiać i pożartować. 8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Nie raz zdarzają się nie miłe rzeczy na serwerze, a dokładniej chodzi tutaj o cziterów, których jest dużo. 9. Steam_ID: STEAM_1:0:542744449 10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Raz to będzie więcej, a raz mniej, ale na godzinkę zawsze będę wchodził. 11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Dni robocze gram wieczorem, a w weekendy można mnie spotkać o każdej porze. 12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3800h 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
 10. Nick na forum: Medve Cyfra/Liczba: 5
 11. Proponuję usunąć blokadę na max 3 AWP na drużynę. dzisiaj znowu stało się coś dziwnego, a chociażby tak mi się wydaje, że nie powinno tak być. Na mapie z rana na, której był jeszcze darmowy VIP i tak ludzie nie mogli podnosić AWP, a przecież nie liczy to graczy VIP, ale to chyba przez to, że działa to na osoby z kupionym VIP, albo przy tym z punktów. W pewny momencie na 6 osób mogłem tylko ja tą AWP mieć.
 12. Gracz już został zbanowany permanentnie na CT.
 13. No nie do końca. Zauważ, że nie dawno slotów na serwerze było 20, a teraz jest już prawie 40,a to przecież duża różnica. Myślę, że na to jest odpowiedzi wiele, bo każda osoba, która grała przez jakiś czas i nagle przestała ma inny powód. Jedni przestają grać od razu po tym, jak dostaną jakiegoś dłuższego bana lub muta, a innym może się po prostu nie podobać atmosfera na serwerze. Wiadomo też, że niektórzy bardzo się denerwują i spinają na serwerze męcząc wszystkich o regulamin, a tu nie do końca o to chodzi. Na serwerze powinna być luźna atmosfera, ale na tyle luźna, żeby tym samym przestrzegać regulaminu. Ty Erwin sam sobie zadaj pytanie co najbardziej Cię denerwuje na serwerze. Ludzie co niszczą grę? Ciągłe bunty na serwerze? Złe i niekreatywne prowadzenie w CT? Ciągłe dawanie zabaw dla CT w obronie przed buntownikami? Każdy ma inny powód do tego, żeby skończyć grę na serwerze, ale wiadomo, że osoby, które grają tu dużo też się po jakimś czasie nudzą i nie jest to wina innych osób z serwera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines