Jump to content

Medve

Redaktor
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Medve last won the day on April 17

Medve had the most liked content!

Community Reputation

453 Zaawansowany

About Medve

 • Other groups Free For All CS:GO
  Jailbreak CS:GO
  Mikołaj
  VIP
 • Rank
  Bywalec
 • Birthday November 24

Informacje o Profilu

 • Nick
  Medve
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Free for all CS:GO
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Tomaszów Mazowiecki

Metody kontaktu

 • GG
  0
 • Snapchat
  mdabrovskyy
 • Instagram
  yirozeushtam

Recent Profile Visitors

6,350 profile views

 1. Medve

  [JB CS:GO] Propozycje

  Może jakaś elitka serwera? Dawno nie było, a tak w środku sezonu by było spoko.
 2. Czekaj, czy ty składasz skargę, gdzie akcja dzieje się już od ponad tygodnia, a ty nie dajesz ani jednego demka? XD Dosyć zabawne, bo od czasu kiedy dostałeś degrada nie widzę, żeby kenz pisał coś w twoim kierunku, no chyba, że masz na myśli to; Ale nie wydaje mi się. Jeżeli nie dasz żadnego demka, a osoby, które tak jak napisałeś są świadkami nie podpiszą się pod tobą ani trochę, nic z tej skargi nie będzie, bo nawet nie jesteś w stanie mu tego udowodnić. Prywatne wiadomości też nie mają za dużo do serwera. Warto też zaznaczyć, że rangę Ci zabrali przez sytuację, gdzie właśnie występował kenz. Każdy wie jaki on jest, trochę denerwujący, często niemyślący, ale to też nie znaczy, że trzeba się go uczepić i go j*bac niezależnie od sytuacji. Ty niestety tak właśnie zrobiłeś i strasznie się na niego uwziąłeś z nie wiadomo z jakiego powodu, co się przełożyło bardzo mocno na twoją utratę rangi. No, a poza tym udowadniasz też swój uraz to kenza, pod skargą, którą napisałeś lekko ponad ty tydzień temu. No, podsumowując, bez demek nic nie zdziałasz, kenz na czacie cię nie prowokuje, chociaż radzę @Suiryu jednak trochę bardziej kontrolować osobnika. Nie mam na myśli tekstów w stronę Zireaela, ale ogólnie czat i tego, jak on wygląda.
 3. Medve

  [Q&A] #15 DonSalerii

  Trochę zaspałem, chodź odpowiadać @DonSalerii
 4. Wiem, że nikt się tego nie spodziewał, sporo czasu minęło, ale przyszedł czas na kolejną odsłonę Q&A! Nic się nie zmieniło, a nominowana osoba znowu jest opiekunem, ale tym razem nie jest nim opiekun przedszkola, a osoba, która nie raz już karała graczy FFA, lub COD MOD'A. Panie i Panowie, oto potężny @DonSalerii Zasady się nie zmieniają, zadajecie pytania, a jak nie zapomnę, to może pojawią się odpowiedzi, powodzenia!
 5. Dobra, jako, że też byłem na serwerze, to się wypowiem. Co do cheatera, to sam napisałeś, że gość był na serwerze przez 2 rundy. W 1 rundzie, ani ja, ani @eQu go nie oglądaliśmy, a po zabiciu 1 osoby w rundzie 2 dostał bana, więc nie rozumiem, czemu się sprułeś o jakiś tryhard na serwerze (?) zamiast naszej reakcji. Jeśli chodzi o twoje blokady, to są one jak najbardziej słuszne. Sam udowodniłeś, że dobrze dostałeś gaga, wysyłając ss tego co napisałeś w ciągu 1 rundy (osobiście dałym trochę dłuższego, ale to już nie ważne). Od razu po gagu, zacząłeś gadać do eQQ, że zamiast banować odpalonego gościa to gra. Krótko mówiąc, zacząłeś na niego najeżdżać i pouczać co robi źle. Dodam tylko, że napisałem do eQQ, że specjalnie się wywalę i spojrzę na gościa. Bana dostałeś już w ostateczności, kiedy zacząłeś spamić na [email protected] tym, że nie powinniśmy mieć rangi, więc po prostu dostałeś krótkiego bana na 30 minut. Na przyszłość, zamiast wyzywać odpalonego gościa i zamiast gadać, jak słabo administracja sobie radzi, to po prostu zgłoś gościa na [email protected] i nie twórz więcej problemów, bo ten ban, jak i blokady na czat są słuszne i tylko i wyłącznie z twojej winy.
 6. Na nie Grasz regularnie dopiero od kilku dni, nie jestem przekonany co do tego, że teraz nagle ogarniasz ct lepiej niż sam mistrz @rzurek. Na serwerze piszesz ciągle jakieś głupie fk, spamisz na [email protected], jesteś po prostu bardzo denerwujący i nadużywasz głupio niektórych komend. Ostatnią rzeczą jest też twoja toksyczność, zdarzają się prowokacje i wyzwiska, tak jak na ss niżej elo
 7. Sam pomysł z dodaniem czegoś, oprócz respektu jest jak najbardziej spoko, ale problem w tym, jak to działa. Żeby ulepszyć gang, trzeba grać i robić coś oprócz samego umierania, co jak wiadomo nie zawsze się uda. Nie zawsze komuś wychodzi bunt, albo dojście do życzenia, przez co jeśli nie jest chociaż połowa gangu stale aktywna, to ciężko jest ten gang ulepszać. Z respektem tak nie było, bo łatwiej go było zdobyć i za SAME SIEDZENIE NA AFK na serwerze dostawało się respekt. Teraz za respekt nie można kupić nic, oprócz poziomu rasy, a nie tylko respekt od tego zależy. A jak każdy dobrze wie, blunty jakoś bardzo szybko nie lecą, a ludzie, którzy mają ulepszoną rasę na najwyższy poziom raczej musieli wydać trochę kasy na blunty. Stąd wychodzi, że ludzie mają 250k respektu, 2 poziom rasy i 0 bluntów, bezsens. Zamiast usuwać punkty można dodać jeszcze coś, na co można wydawać respekt, bo to on jest nieruszany. Oprócz tego można zwiększyć ceny w gangach, a do punktów dodać możliwość zdobywania ich poprzez samą grę, przykładowo zmienić respekt za przeżycie, na punkty, albo coś. W gangu można też zmienić to, że nie wszystko jest tam za punkty. Miejsca gangu mogą być za respekt, flagi gangu za respekt, a same ulepszenia już za punkty. Tyle ode mnie, pozdrawiam mojego bff @DraY'a.
 8. Medve

  [JB CS:GO] Propozycje

  Proponuję możliwość wyłączenia kontrabandy na różnych zabawach, nie wiem czy każdy rozumie, to wytłumaczę. Czasami jest tak, że dostajesz jakąś słabą kontrabandę do danej zabawy, np exobuty do BhopDaya, oprócz tego, spoko, jakby kontrabandę dawało w tej samej rundzie, a nie na następną, bo tylko traci się jej %
 9. Gracz już zbanowany. Jak będzie trzeba, dorzucę jeszcze demko od siebie. http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:204870900&advType=steamid&Submit
 10. Medve

  [Q&A] #14 Suiryu

  Yo! Jak tam nowy rok? Mam nadzieję, że udało wam się odespać noc sylwestrową, bo przyszła pora na kolejną odsłonę Q&A. Tym razem mamy okazję gościć osobę, która na forum nie udziela się za często, a na serwerze zawsze wprowadza świetną atmosferę. Nasz opiekun @Suiryu jest do waszej dyspozycji przez najbliższe dwa tygodnie (do 16.01.2021) Po tym czasie odpowie na wszystkie pytania, powodzenia!
 11. WYNIKI Gratuluję! Zwycięzców zapraszam na PW do @-_- Odbiór nagród do 07.01.2021 23:59
 12. Nick na forum: Medve Cyfra/Liczba: 7
 13. Medve

  [JB CS:GO] Propozycje

  Proponuję lekkie zmiany w rasach Rasa czarny jest totalnie useless na czwartym lub piątym poziomie, jedyne co, to biega jak wyścigówka i ma grawitacje, a DMG tej rasy jest tak mały, że trzeba strzelić gościowi 3 głowy z AK, żeby ten się wywalił. Proponuję zmniejszyć mu szybkość, a zwiększyć DMG. Rasa biały też nie jest super rasą, bo tak szczerze, to co ona ma oprócz większego DMG? Nic, oprócz -6HP. Proponuję jej coś dodać, może być nawet DMG z granatów, byle by coś było, żeby była częściej używana.
 14. Medve

  [Q&A] #13 offen

  @offen proszony do odpowiedzi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines