Jump to content

Medve

Strażnik JB CS:GO
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Time Online

  6d 5h 8m 42s

Medve last won the day on December 24 2019

Medve had the most liked content!

Community Reputation

141 Pomocniczy

7 Followers

About Medve

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday November 24

Informacje o Profilu

 • Nick
  Medve
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
  4
 • Lokacja
  Tomaszów Mazowiecki

Metody kontaktu

 • GG
  0
 • Snapchat
  mdabrovskyy
 • Instagram
  yirozeushtam

Recent Profile Visitors

1,999 profile views

 1. Tu nie chodzi o to, że opiekun powiedział. No bo tak szczerze od tego jest opiekun żeby pomagać ludziom na serwerze i dawać wskazówki innym jak co ktoś źle zrobił itd. Poza tym często problemy i różne zdania ludzi nie tworzy sobie sam opiekun czy coś, tylko są one same ustawiane przez graczy którzy sobie grają na serwerze, a opiekun może nie mieć na to wpływu bo może o tym nawet nie wiedzieć, bo sytuację nie dzieją się w jego obecności. Jak już pisałem. Takiego czegoś możliwe że się nie zmieni. Bo jeśli coś ustawiasz to i tak w przyszłości pojawią się sytuacje, które mogą być ciężkie dla graczy. Widać czasem na serwerze, że ludzie żyją według własnego regulaminu i tworzą własne historyjki.
 2. Chętnie się wypowiem Piszesz o tym, że to administracja jest słabo zorganizowana, a wiesz dobrze o tym, że tak już było od dawna. Dobrze wiesz też to, że nie WSZYSTKO jest zapisywane w regulaminie, bo na serwerze są czasami sytuacje, które się zdarzają bardzo rzadko. Więc można powiedzieć, że to: Nie powinno mieć tutaj miejsca. Jak administracja ma radzić sobie z rzeczami, których po prostu nie ma w regulaminie? Wiem już jak to działa, bo ta sytuacja to NIE BYŁA TWOJA WINA. Można się tu oczywiście przyczepić do administratora, który się do tego przyczepił, ale mógł się podeprzeć tym: Bo może mógł pomyśleć, że jak już zabiliście wszystkich TT to specjalnie nabiliście sobie fragi, a to wyszło przez zachowanie TT, bo to przecież oni wybrali sobie taki kolor ruletki. I jeśli miałeś dać tylko zabawę, a nie skończyło się to dla Ciebie banem lub czymś innym to nie ma co robić zamieszania wokół tego. Mogłeś jednak napisać do opiekuna. Jak dla mnie temat troszkę bez sensu, ponieważ Jak coś to... Sytuacja została od razu po tym przeniesiona na grupę i tam wszystko zostało wyjaśnione, wiem że ty o tym nie wiedziałeś, ale grasz tu na tyle długo, że z własnego doświadczenia powinieneś wiedzieć to, że nie zrobiłeś nic złego. Pozdrawiam Huczina ❤️ I chętnie posłucham dalszej historii tego opisu co miałeś dać, ale podobno za długie 😜 jak coś to na pw zapraszam.
 3. Nick na forum: Medve Cyfra/Liczba: 19
 4. Na nowy rok chciałbym ci życzyć przejścia mutacji ❤️:kappa:

  1. Medve

   Medve

   Dziękuje bardzo! To kochane ❤️ 

 5. K00zak jest, a tam nowy grafik? @PortiZ
 6. 1. Twój nick: Medve 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB 3. Ranga: Strażnik 4. Link do tematu (potwierdzenie): https://forum.cs-classic.pl/topic/69674-onszybka-rekrutacja-na-strażnika/?do=findComment&comment=421899
 7. Gratulacje KidGuard!

  Powodzenia na nowej ścieżce kariery zawodowej!

  1. Show previous comments  9 more
  2. Huczin

   Huczin

   Lepiej być pijanym, zdrowo myślącym człekiem niż trzeźwym lewakiem jak ty!

  3. Medve

   Medve

   @Huczin bardzo dobrze mu powiedziałeś. Już mu się smutno zrobiło i nie odpisuje :kappa: 

    

  4. SnuFFy

   SnuFFy

   Nie jestem lewakiem

 8. Wiek: 14 Nick w mc: * CheatXYZ W czym chcesz pomóc: Wolałbym pomóc tylko przy testach, ale jeśli będzie trzeba mogę pobudować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines