Jump to content

Kenor

Użytkownik
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kenor last won the day on August 25

Kenor had the most liked content!

About Kenor

 • Birthday 09/01/1939

Informacje o Profilu

 • Nick
  Kenor
 • Płeć
  Nie Określono
 • Lokacja
  dom
 • Zainteresowania
  OLEJ DAJE BIT CO ROZKURIWA GLOWE

Metody kontaktu

 • GG
  2137

Recent Profile Visitors

1,128 profile views

Kenor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Doświadczony Gość Rare
 • Zaprawiony Gość Rare
 • Zmotywowany Gość Rare

Recent Badges

67

Reputation

 1. Nick: Kenor Wycinek z konsoli(bez IP)*: Reason: Multikonto Ban created: 05-07-2021 16:03 Ban end: permanent. Serwer: Jailbreak Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=Kenor Chciałbym dostać unbana ponieważ jb jest bardzo ciekawym trybem, a ten serwer jest w mojej opinii najlepszym w swojej kategorii, gra tam również wiele moich kolegów, z którymi chciałbym dzielić wspólne chwile, ale mając perma nie jestem w stanie tego zrobić. Obiecuje poprawę, nie powtórzę już zachowań, które mogłyby się przyczynić do mojego ponownego bana oraz w jak największym stopniu postaram się przyczynić do rozwoju serwera.
 2. Nick na forum: Kenor Cyfra/Liczba: 52
 3. zyjesz czy udajesz?

  1. Show previous comments  5 more
  2. czaris

   czaris

   widzisz mnie?

  3. Kenor

   Kenor

   ty kurwa widzisz mnie?

  4. CypriaN

   CypriaN

   widze breeeek, dobrzeeee caly leb

 4. Nick: Kenor Wiek: 16 Link do GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1010090 Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie): Tak Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie): Chyba. Powód bana: Toksyczność Od kiedy masz bana: 06-03-21 Poprawie swoje zachowanie ok? Dajcie szanse
 5. Nick na forum: Kenor Liczba: 2
 6. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @howlie● Najlepszy gracz serwera: exeter● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @Jarogg1● Najlepszy administrator: @vhs❤️● Najlepszy strażnik: @MAGnusb0b● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @Erwin Rommel4Ever ● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @Medve● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO : ● Największa gaduła na serwerze: @MAGnusb0b● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @KenZ● Najlepszy buntownik na serwerze: @czaris● Najmniej buntujący się więzień: @Suiryu● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @Erwin Rommel4Ever ● Najlepszy gang serwera: Kartel● Największy lizus serwera: @KenZ● Największy zgrywus na serwerze: @Freak1● Największy mądrala serwera: @Medve Sora nie tego oznaczylem 😧
 7. @Destroo uıɐɯ ǝuoʎ
 8. Nick: Kenor Wiek: 16 Link do GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1010090 Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie): Proste Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie): Nie wiem 3/4 moze Powód bana: Nadużywanie mikrofonu Od kiedy masz bana: 15 maja Pozdrawiam kogoś tam.
 9. @rzurek kolega cypriana
 10. Proste, że na tak - Mutacja. - Stary gracz jak i dziadek ogarnia serwer i wie co jes 5 - Miły i uczciwy gracz - Nie prowokuje, pomaga również nowym niedoświadczonym graczom. - Myślę, że bedzie potrafił zapanować nad młynem na jailbreaku Pozdrawiam howliego.
 11. Na nie - Podanie napisane na szybko. - Błędy w podaniu - Łatwo ciebie sprowokować - Brak mutacji Pozdrawiam Exetera @czaris tez.
 12. 1. Twój Nick: Kenor 2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz 3. Nick oskarżonego: Teksano 4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:46011266 5. Data i godzina zdarzenia: około 22:50 6. Mapa: jb_mountaincraft 7. Opis sytuacji: Wygrałem pierwszą reakcje w quizie czy będziemy odpowiadać od góry czy od dołu. Teksano powiedział, że ma mnie zablokowanego (tak chyba nie można po stronie ct?) i nie wie co pisze. Nie zdążyłem jeszcze napisać a TT'ki zaczeli mówić, że chcę żeby zaczął brać od dołu. Gdy ja pisałem na czacie ze jeszcze nie wybrałem i nie pójdę na środek lasera Teksano jak gdyby nigdy nic po prostu mnie zabił za "nie pójście na środek lasera". 8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) Demko ---> http://782202.node33.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1622061902-1622064625.zip Świadkowie Howlie, Lody Nogger Nie pozdrawiam.
 13. Nie widziałem abyś pomagał żadnym graczom. Bardzo łatwo da się ciebie sprowokować. Często popełniasz błędy po stronie CT. Bardzo młody wiek na to stanowisko i myślę, że będziesz bardzo dziecinnie podchodził do pewnych spraw. Podanie napisane na szybko w 5 minut, bez większego starania.
 14. Nick na serwerze: KenorCzy zapoznałeś się z zasadami MAFIA?: T A KMasz mnie w znajomych?: Niestety Tak ❤️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines