Jump to content

ZyXeel

Only AWP CS:GO
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  4d 15h 22m 31s

ZyXeel last won the day on January 22

ZyXeel had the most liked content!

Community Reputation

148 Pomocniczy

About ZyXeel

 • Other groups Jailbreak CS:GO
 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 06/21/2003

Informacje o Profilu

 • Nick
  ZyXeel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Steam Custom URL
  76561198268006072

Metody kontaktu

 • GG
  0
 • Snapchat
  domcioo9
 • Instagram
  Oneofthebestking

Recent Profile Visitors

1,949 profile views

 1. Co mi się podobało? Balans TT-CT. Eventy (może było ich mniej lecz uważam, że były fajnie przeprowadzone). Usunięcie SVipa za blunty. Często zmieniana pula map. Co mi się nie podobało? Na pewno zachowanie, niektórych osób na serwerze i nie chodzi mi tu tylko o zachowanie w stosunku do administracji lecz do samych graczy tych młodszych jak i starszych. Bronie na zabawach typu KD-HS, często się zdarza, że na takim HS daje jakąś pompę lub dual beretty, co jest mega wkurzające. Atmosfera na serwerze, nie raz jest tak, że da się pośmiać, pożartować z wami a zdarza się tak że wejdzie jedna osoba i od tak potrafi tę atmosferę zniszczyć. Rozumiem, że można nie lubić jakiegoś gracza/graczy ale żeby przychodzić i niszczyć tę społeczność to chyba coś nie halo? Pamiętajcie że to wy tworzycie ten serwer i tylko wy możecie doprowadzić, że na serwerze będziecie grać z uśmiechem na twarzy! Sklep w CT a co dokładnie? Niska cena speeda + grawitacja, nie raz jest tak że 3 CT kupi sobie to w sklepie po czym latają po całej mapie i się bawią, lub prowokująco podchodzą do TT. Jak dla mnie odpowiednią opcją byłoby zwiększenie ceny tej rzeczy w sklepie lub zmniejszenie speeda o 20%. Moje propozycje. (Oczywiście jak się da) Wprowadzenie rangi do kolejki, która dawałaby pierwszeństwo osobie z mutacją, a po range gracze zgłaszali by się na forum. Zmodyfikowanie ras lub dodanie całkowicie nowych. Dodanie w sklepie dla TT możliwość kupna FD za np 13 000$. Dodanie zabawy "wirus" lub "Latające Scouty", które były trzecimi najchętniej wybieranymi zabawami w ankiecie *Tutaj*. Pamiętajcie, że to własnie wy tworzycie ten serwer!
 2. Nick na forum: ZyXeel Cyfra/Liczba: 13
 3. Imię: Dominik Nick: ZyXeel Wiek: 17 Znajomość SourceBans (1-10): SourceBans'a słabo znam ale wiem, że szybko się tego nauczę. Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2h-5h wiadomo czasami bywają dni co zagram dłużej niż 5h a czasami wejdę na chwile w zależności ile mam czasu. Staż na serwerze: Obecnie mam 32 dni stażu na serwerze STEAM: https://steamcommunity.com/id/Zyxeel/ Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Niestety nie. Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Na pewno starałbym się wprowadzać różne pomysły graczy a także administracji, które miałyby na celu przyciągnięcie nowych a także starych graczy na serwer. Jako opiekun chciałbym zmienić niektóre punkty w regulaminie żeby były jasne i klarowne dla wszystkich graczy. Chciałbym dowiedzieć się od graczy co chcieliby zobaczyć w przyszłości na serwerze JB a także czego od nas administracji oczekują. Chciałbym zapobiec wszelkim konfliktom pomiędzy administracją a naszymi kochanymi graczami, aby nikt nie był faworyzowany ani nic z tych podobnych. Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Admin JB, Only AWP Dlaczego akurat Ty: Cześć, jestem Dominik mam 17 lat i chodzę do Technikum w województwie Lubelskim. Jestem osobą, która jeżeli podejmuje jakieś działanie to musi je spełnić w 100% i która lubi wyzywania oraz osobą zaangażowaną i pewną siebie. Na serwerze przegrałem już 32 dni i myślę, że dam sobie radę,szybko się uczę a przede wszystkim mam duże chęci i chciałbym aby serwer się dalej rozwijał. Wierzę, że z graczami uda nam się zbudować serwer do, którego każdy będzie chciał wrócić z uśmiechem na twarzy. Chciałbym pomóc opiekunowi w pilnowaniu porządku na serwerze jak i w pilnowaniu administracji. Chciałbym spróbować swoich sił jako opiekun.
 4. 1. Twój nick: ZyXeel 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Only AWP 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 5. 1. Nick: ZyXeel 2. Imię: Dominik 3. Wiek: 17 4. Znajomość Komend Admina (1-10): 9 5. Sprawny i działający mikrofon**: TAk 6. Składka (tak/nie): tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1059660 8. Parę słów o sobie **: Cześć, jestem Dominik mam 17 lat i lubię grać w gry 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc opiekunowi w pilnowaniu prządku na serwerze mam kilka ciekawych pomysłów na serwer.. 10. Steam_ID: STEAM_0:0:153870172 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h do 8h 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): weekend caly dzien a na tygodniu wieczorami 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4k godzin 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) Tak
 6. awp_kox awp_dust_imb awp_minecraft_crash_go AWP Dev Galaxy awp_lego_2011
 7. Ochrona jest, ponieważ jest sporo map, w których są respy drużyn naprzeciwko siebie i jest to zrobione po to by, od razu po starcie rundy gracze nie zabijali się na reakcje. Jak dla mnie lepiej zrobić ochronę niż wywalać połowę map.
 8. 1:12 - 1:24 0:24 - 0:35 0:14 - 0.30 0:25 - 0:33 0:42 - 0:55 0:33 - 0.48 1:28 - 1:37 1:07 - 1:22 0:00 - 0:15
 9. Jeżeli ma być taki instakill jak go opisujesz to jest to jedna z lepszych propozycji na ten moment, ponieważ nie widziałbym tego że gość może mnie zabić przez skana gdy mam full HP. DubleJump dla vipa? moim zdaniem troche useless, lecz jakieś przywilej/dodatek musi mieć. Upadek od wysokości miałby większy sens niż używanie cały czas spadochronu. Jak dla mnie NIE a czemu? nawet z tymi 10-20dmg będą osoby które będą się starać zabić przeciwnika z kosy. Irytujące byłoby zostawanie samemu na np 3-4 graczy, którzy próbują zabić cię z kosy A do Vipa dodac np unlimited ammo @revelian tak jest OP, lecz nie wyobrażam sobie jak gracze skaczą jak małpy, ponieważ będzie to mega irytujące @revelian Instakill to Instakill, jednym się może podobać drugim niekoniecznie tak samo jak DubleJump. Jeżeli nie którym nie podoba się to a innym tamto, to można siąść poszukać lub pomyśleć nad czymś ciekawym dla tego VIPa żeby gracze dostali jakieś ciekawe rzeczy wydając na niego pieniądze, lecz i tak każdemu nie dogodzisz, a jeżeli nic się nie znajdzie ciekawego to można wprowadzić raz to a raz to dla testów i zobaczyć co graczom najlepiej będzie odpowiadało Vipowi można dodać: zwiększone punkty za zabicie Zwiększona prędkość ruchu (ale nie dużo) dostęp do !gloves !knife Tag [VIP] zarówno przy nicku na chat i w tabeli HE grenade nieskończone ammo To są tylko przykładowe rzeczy.
 10. Uważam, że Vipowi jak juz na start można dać te dodatkowe hp od 10 do 30. Lecz moim zdaniem, za zabicie przeciwnika nie opłaca się dostawania HP bo jest to bezsensu. Chyba że regeneruje całkowicie HP po zabiciu, lecz też nie widzę w tym sensu A co do noży to zostawiłbym je tylko wyłączyłbym dmg z kosy // @zyzo Jak dla mnie granat z WH odpada, ponieważ na początku rundy wleci 3-4 granaty z każdej drużyny i każdy będzie siedział wcelowany w jedno miejsce. Chyba, że granat WH można byłoby kupić na serwerze pod !sklep za $ na jedną rundę. A co do twojej wypowiedzi @DanKos, myślę że jedna z lepszych propozycji dla vipa. To co zaproponował @Mahesvara2 jest jedną z najlepszych opcji.
 11. Wiek: 17 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 2 do 5h Staż na serwerze: Na serwerach AWP spędziłem około 600h Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Niestety nie Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: tak, Admin JB Dlaczego akurat Ty: Zacznę może od przedstawienia się. Jestem Dominik mam 17 lat i chodzę do Technikum . Myślę, że dam sobie radę, szybko się uczę, starłbym się prowadzić jak najlepiej ten serwer. Szybko dogaduję się z nowymi ludźmi oraz ich szanuję. Lubię też pomagać innym co jest u mnie dobrą cechą. Może nie jestem długo na tej serwerowni, ale staram się, miałem swoje wzloty i upadki, ale każdy ma swoje wady. Na pewno wiele osób mnie nie lubi, ale pewnie też ktoś mnie znosi. Myślę, że pomimo tego że nie byłem opiekunem to sobie poradzę. Chciałbym spróbować swoich sił jako zastępca opiekuna, w końcu co dwie głowy to nie jedna.
 12. Nick na serwerze: ZyXeel Czy zapoznałeś się z zasadami mafi?: TaK
 13. Nick: ZyXeelPRIME(Tak/Nie): Tak Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198268006072Link do GameMe serwera (w przypadku NONPRIME):
 14. Mapy: AWP_Ergistael AWP Arena awp_junglejam awp_down_v1-ifms AWP - ICE - CSGO AWP | Arcade KP awp_snow_container AWP Simple Bridge awp_pro Awp gade Homage - AWP/SniperWar AWP_Summer Jak to @Medve napisał dodanie rang w zależności od ilości punktów, lecz moim zdaniem lepiej byłoby restartowanie punktów co 1-2 miesiące Punkty za zabicie: Zabicie z noscopa np 5 pkt Zabicie z noscopa w głowę np 9 pkt Zabicie ze scopa np 4 pkt Zabicie ze scopa w głowę 7 pkt Dodanie: Dodanie ochrony 2-3s od rozpoczęcia rundy Dodanie vipowi duble jump'a lub większy skok Dodanie końcowej muzyki Dodanie Topki graczy Ochrony przed upadkiem lub spadochron. !malamapa Dodanie "Anty-Rush" (blokada na połowie mapy) Blokada ta usuwana byłaby np: gdy zostanie 3 osoby w danej drużynie lub zniknie po określonym czasie Za każde zabicie gracza regenerowanie HP: Dla gracza +65 HP Dla vipa +100 HP Dodanie jakiś specjalnych rund np: Grawitacja + noscope Naćpanie + noscope lub scope Dodanie monet, za które moglibyśmy kupować skiny do awp oraz do noży a także jakieś urozmaicenia rozgrywki. Myślę że zachęci to graczy do dłuższego grania na serwerze by zarobić monety i kupować coraz to lepsze skiny. Monety moglibyśmy dostać za: - wygranie rundy - przetrwanie rundy - pobyt na serwerze np. raz na 5 minut Opcjonalnie również za zabicie w głowę oraz za zabicie noscopem. Dodanie w !sklepie lasery kolorowe kule jakieś ciekawe tagi przy nicku np: 100% HS Ess itp. Jak coś jestem chętny do pomocy w przygotowaniach serwera. // Co do kos, uważam że powinny być włączone, jak dla mnie lepiej się gra mając kose, niż biegając ciągle z awp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines