Jump to content

MAGnusb0b

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  1d 15h 48m 27s

MAGnusb0b last won the day on March 8

MAGnusb0b had the most liked content!

Community Reputation

45 Nowicjusz

3 Followers

About MAGnusb0b

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 06/03/2002

Informacje o Profilu

 • Nick
  MAGnusb0b
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Free for all CS:GO
  Call of Duty 201 CS:GO
  Call of Duty 2001 CS:GO
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  N8e wiem
 • Zainteresowania
  Gupi CS, granie z M4A1-S
 • Steam Custom URL
  magnusb0b

Recent Profile Visitors

331 profile views

 1. Można to zrobić już w sytuacji 1vX, gdy wiadomo (lub nie) jak się skończy runda.
 2. @Csh, co ja mogę powiedzieć... unluko!
 3. 4x na tak nie muszę nic mówić, bo każdy Ciebie zna, aktywny jesteś. no nie róbmy szopki, admin murowany
 4. Mapa am_inferno: jest tylko jedna arena Mapa am_inferno_midd: po pewnym czasie mur nie opada ///edit. ok 3 minuty po rozpoczęciu mapy #EDIT Gotowe
 5. ja nie zamykam, @Bossman już tak
 6. Grając na jb dostałem 25 z rzędu skrzynię Pryzmatu 1. Stwierdziłem, że ją otworzę. Oto efekt: R8 w StatTraku, które momentalnie oprawiłem w naklejki Gen.G. Pauje jak ulał do MAGa.
 7. MAGnusb0b

  [PRZYJĘTE]Nojo

  No co do Ciebie to nie ma żadnych zastrzeżeń. Aktywność jest, jadem nie daje, doświadczenie jest. Ja bym przyjął bez zawahania.
 8. 1. Nie wiem dlaczego nie piszesz pod szybką rekrutacją 2. Wszystko ładnie pięknie, aktywny w miarę jesteś, jadem nie plujesz, ale wiek może tutaj odegrać kluczową rolę. Zaryzykowałbym i dałbym szanse na tydzień, dwa. Po tym okresie można będzie stwierdzić czyś admin.
 9. Po ponownym odczytaniu chatlogów stwierdzam brak poprawy w zachowaniu. Teksty, które można przeczytać z deka się różnią od ostatnich przytoczonych przeze mnie odzywek, ale to nie zmienia faktu, że w Twoich chatlogach jest jad. I wiem, że u mnie jest o wiele gorzej, ale to nie ja składam podanie. Podtrzymuje moje zdanie na temat Ciebie i admina.
 10. Siema, zastanawiałem się, co zamienić po SSG, padło na MAGa. Mam sentyment do kolekcji Tarota, sam miałem z 4 razy AWP Mortisa (i nie wykluczam 5.), więc stwierdziłem, że kupię 2. po Cinquedia różowym MAGu, który się pojawił w grze. Naklejki te są tanie jak barszcz, a pasują jak ulał. To połączenie nie kosztuje nawet 20zł, a jest kox, polecam jak ktoś naparza z shotgunów. f
 11. Picia to jest najlepszy wybór z grona adminów, niech ten serwer kwitnie pod jego skrzydłami
 12. MAGnusb0b

  Szpitale

  Może odgrzeję, na świeżo po zabiegu 1. Dwa razy, raz na początku 1 klasy gimnazjum gdzie przez dwóch kretynów powtarzających 2 klasę miałem złamane palce w prawej ręce. O drugim razie można poczytać na SB, ale może napiszę w dużym skrócie. 23. lutego br. podczas pchania auta kolegi poślizgnąłem się na lodzie, prawe kolano poszło w drugą stronę, co w połączeniu z przeprostem poskutkowało przesunięciem się rzepki "na zewnątrz". Nazajutrz (w ten sam dzień nie mogłem) pojechałem do Leska na SOR, gdzie zrobiono mi RTG kolana, lekarz (niby chirurg, specjalizacja UROLOG) po przejrzeniu tego stwierdził, że nic minie jest. Później wizyta u ortopedy, MRI, druga wizyta u innego ortopedy po przeczytaniu strasznego opisu, na którym wyszło, że mam odłamki kości w kolanie, TK, w ten sam dzień wizyta w Rudnej Małej, gdzie kolejny już lekarz stwierdził, że muszę przejść artroskopię kolana i w czwartek miałem ten zabieg. Jedyne złe wspomnienie to wredny anestezjolog, który w trakcie znieczulenia mówił, że "będziemy się kurwa do wieczora kłuć" i bardzo często wyklinał w moją stronę, a tak to zabieg był bardzo ciekawy. Mogłem widzieć wszystko od środka za pomocą kamery w kolanie. Teraz nonstop leżę i nie mogę trzymać w na ffa. 2. Prywatnie byłem wiele razy, dentysta, ortopeda, laryngolog... Wizyty takie są gut, przynajmniej nie musiałem czekać 2 miesiące na wizytę. 3. Wg. mnie brakuje młodej krwi, która mogłaby zastąpić i tak już starszej większości lekarzy. 4. Ta, jako anestezjolog, by tamtą grubą kurwę co mnie kłuł zastąpić... Nie no, mógłbym pracować ze względu na to, że można dzięki swojej pracy ratować życie drugiej osoby, a po wizycie w szpitalach w ciągu ostatnich tygodni widzę, że to naprawdę ciekawe miejsce.
 13. Nick na forum: MAGnusb0b Cyfra/liczba: 40
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines