Jump to content

Scroll

Stały Bywalec
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Time Online

  15d 21h 38m 15s

Scroll last won the day on September 24

Scroll had the most liked content!

Community Reputation

281 Milutki

About Scroll

Informacje o Profilu

 • Nick
  Scroll
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Chojnów
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=285977912&token=JLTlwxPe

Recent Profile Visitors

10,111 profile views

 1. Gdy TT zabije CT i prowadzący da na tego TT'ka !bunt to po minucie zabija tą osobę, która powinna mieć życzenie.
 2. Scroll

  Propozycje

  Przywrócić opcje !w. Zdarza się, że są osoby afk i trzeba czekać 1,2,3 rundy, aby wyrzucić taką osobę ponieważ są osoby które klikają byle co, aby im znikło okienko z wyborem.
 3. Po hsie na życzeniu w pojedynku na noże nie działa box
 4. Nie podobało mi się : - Zbyt mała ilość eventów - Ceny/boosty w sklepie ct ( za mała kwota na takiego speeda/grawitację) - za mała ilość minimalnych tt na 1 ct - usuniecie,, Mikrofonu po mutacji " - Niektóre bronie na headshot day'u (rewolwer, tec-9, dwie Berety) ---------- Podobało mi się: - Pula map - Eventy ale było ich trochę za mało - Nowe zabawy - Usunięcie Svipa za blunty ------- Moje propozycje Dodanie więcej ilości respektu za przeżycie na berka Zmniejszyć speed zakupiony po stronie ct o 20-30% Dodać nowe ulepszenia do gangu np. (Więcej respektu za dotrwanie do życzenia, więcej respektu za wygranie zabawy) Dodanie do listy życzeń, życzenia zabaw np. Wybiera się zabawe z listy na życzeniu i potem pojedynek. Jeżeli tt by wygrało zabawę np. wg to na następną rundę tą zabawę by dało automatycznie (Jeżeli jest taka możliwość) Przywrócenie ,,Mikrofonu po mutacji" Dodanie opcji obstawiania pojedynków za różne kwoty ale z limitem np od (200-999)
 5. Scroll

  Propozycje

  Jak zostało mniej niż 30 sekund do końca chowanego i ktoś wpisze !zmienpozycje to podczas życzenia zamraża tą osobe przez co można zginąć od zabaw mapy. Myślę, że można to jakoś zmienić żeby nie zamrażało podczas życzenia.
 6. Nick na forum: Scroll Cyfra/Liczba:72
 7. 1. Czy zapoznałeś się z regulaminem? (tak/nie) : ta 2. Twój nick na serwerze : s𝖈𝖗𝖔𝖑𝖑 [CSC]
 8. Scroll

  Propozycje

  - Zwiększyć cenę speeda po stronie CT albo dodać poziomy kupowania ulepszeń typu szybkość/grawitacja. Obecnie wystarczy, że CT kupi raz szybkość i nie ma opcji aby takiej osobie się zbuntować jeżeli do tego dokupi nieskończoną amunicje.
 9. Nick na serwerze: Scroll Czy zapoznałeś się z zasadami mafii?: No ba
 10. Dodać możliwość dla CT wpisania w konsoli ,,kill". Jest kilka map w których można gdzieś wpaść i nie da rady z niej wyjść, wtedy albo gracze czekają albo trzeba wpisać retry w konsoli.
 11. Nick:Scroll PRIME(Tak/Nie):Ta Link do profilu Steam: Clickaj tutaj Link do GameMe serwera (w przypadku NONPRIME):
 12. Nick na forum: Scroll Cyfra/Liczba: 21
 13. Kto inny jak nie @offen Gratuluję
 14. Scroll

  Propozycje

  Usunąć drop z ruletki ,,Niewidzialny na radarze" jest to kompletnie nie potrzebna opcja na serwerze. Zamiast wylosowanie tego, można wylosować coś co bardziej się przyda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines