Jump to content

Scroll

VIP
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  4d 22h 37m 57s

Everything posted by Scroll

 1. Czemu masz perma xD @ImJanek69
 2. Scroll

  Propozycje

  Dodanie pojedynku podczas życzenia na M4A4 M4A1-s
 3. Właśnie nie spamcie huczinowi bo was wyjaśnie @Huczin
 4. Scroll

  Propozycje

  Dodanie komendy jednorazowej dla nowych graczy !freesvip Komenda polegałaby na tym, że jedynie osoby które mają mniej niz 20h na serwerze mogą użyć tej komendy aby dostać darmowego svipa np na 1 godzinę. Byłoby to dobrym rozwiązaniem, ponieważ zachęciłoby to graczy do kupna svipa.
 5. Tak aassingo jest kulturalnym graczem @Doro
 6. ciebie @Doro tyler nie wykeruje za darmo. Trzeba zapłacic prawda @Tyler1 ?
 7. 1. Nick: Scroll 2. Imię: Adrian 3. Wiek: 15 (za 6 dni 16) 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Tak 7. Link do swojego GameMe**: Nie wchodz tutaj 8. Parę słów o sobie **: Tak jak wyżej napisałem Nazywam się Adrian i mam 15 lat. Pochodzę z województwa Dolnośląskiego. Mieszkam w małym mieście Chojnów. W czasie wolnym gram na komputerze. Interesuję się sportem, ale najbardziej piłką nożną. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Ponieważ na serwer mogę poświęcić sporo czasu. Często zdarzają się sytuację gdzie nie ma administracji na serwerze i gracze mają ,,wyrypane" na regulamin i na serwer, a wiadomo, że zwykły gracz nie naprowadzi zazwyczaj takiego osobnika. 10. Steam_ID: STEAM_1:0:142988956 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy w jakie dni i czy w danym tygodniu jest dużo kartkówek/sprawdzianów. Ale godzinka dziennie na pewno wpadnie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze to różnie. Raz mogą być 3 godziny, a raz godzina. W weekendy pewne 2 godziny dziennie. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3130 (1360 na JB) 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Nie 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na tym serwerze już 2 razy bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 8. A myślałem ze się bawimy w chowanego @Medve
 9. Odwiedzaj częściej forum @Hangetsu
 10. Tez uważasz ze huczin to cham i prostak @cyprianeq
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines