Jump to content

offen

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

offen last won the day on July 11

offen had the most liked content!

Community Reputation

84 Dobry

3 Followers

About offen

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 09/24/2003

Informacje o Profilu

 • Nick
  offєи
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Free for all CS:GO
  JailBreak CS:GO
  Only Mirage CS:GO
 • Lokacja
  Katowice Nocą
 • Zainteresowania
  Ustanawianie nowych rekordów życiowych w siedzeniu przy komputerze.
 • Steam Custom URL
  76561198269671892

Metody kontaktu

 • GG
  2115

Recent Profile Visitors

2,246 profile views

 1. Kto teraz będzie propagował nazizm na JB? Narka!
 2. Piękny filmik. Pozdrawiam DJ Karola. Bardzo dobrze zareklamował sieć.
 3. Na serwerze zacząłem grać jakoś od października 2017 roku. Trafiłem na niego przypadkowo (chyba nawet z głównej listy serwerów cs:go). Bardzo spodobał mi się ten tryb i atmosfera panująca na serwerze. Poznałem wiele fajnych osób (z wyjątkiem jednej z nickiem zaczynającym się na "P" a kończącym na "r"). Ci co chcą wiedzieć o kogo chodzi będą wiedzieć :D. No i tak sobie grałem na serwerku, zacząłem nawet ogarniać CT i byłem w jednym z najlepszych gangów. Aż tu pewnego dnia a mianowicie 3 stycznia coś przerwało moje tryhardowanie na serwerze. Pewien szkodnik z nickiem zaczynającym się na "P" a kończącym na "r" wysłał mi na pw jego link do FB i powiedział żebym go wysłał na serwerze. Ja jako zdesperowany 14-sto latek najpierw zobaczyłem jego profil i zauważyłem iż ma śmieszny pulchny ryjulec. Nie zastanawiałem się długo i zacząłem go opisywać. W moim opisie niestety zawarłem wszystkie jego negatywne cechy oraz imię i nazwisko. Szkodnik poszedł się wypłakać opiekunowi (@KonWoy <3) a on wstawił mi perma. Próbowałem jakoś się odwołać od bana lecz bez rezultatów. Jakoś w kwietniu / maju 2018 napisałem do KonWoya czy dałoby radę zdjąć bana. Opiekun się zgodził, wykupiłem UB. Jednak po wykupieniu UB zapomniałem na jakiś czas o serwerze i nie grałem. Aż tu nagle po nowym roku przyszły mi chęci na CS:GO. Pograłem sobie troszkę i przypomniałem sobie o JailBreak'u. Przyszedłem na serwer i bardzo się ździwiłem ponieważ z osób, które znałem zostało niewielu. Kompletnie inny skład administracji. Opiekun Patrik, którego ani razu nie widziałem na serwerze XD i zastępca Snuffik. Grałem sobie od czasu do czasu i powoli poznawałem nowych graczy. Patrik został zdegradowany za brak aktywności a nowym opiekunem został Snuffy. Dotarła do mnie informacja, że wiele osób odeszło z serwera gdy Snuffy został zastępcą a ci co zostali dostali bany. Poruszyło mnie to i zacząłem być dosyć ofensywny w stronę nowego opiekuna. Dostałem nawet pmute za obrazę i klulturę i po 5 próbach dostania unmute w końcu się udało XD. Jednak po jakimś czasie stwierdziłem, że zostanę neutralny i przestanę najeżdżać na Snuffika (Słyszałem wiele wersji ze strony graczy, którzy nie lubili Snuffika jak i od niego samego i szczerze mówiąc nie potrafiłem wyznaczyć środka pomiędzy tymi wersjami). Na serwer zawitał Gemciu, który po jakimś czasie został Adminem, Zastępcą Opiekuna a po rezygnacji Suffika Opiekunem. Po rezygnacji Snuffika na serwerze zawitało wiele osób, które pamiętam z początków mojej gry na serwerze więc wszystko chyba idzie w dobrą stronę. I tak doszedłem do momentu, gdy piszę tą wyśmienitą historię z mojego życia. Mam nadzieję, że moje wypocinki się spodobały, miłego dnia życzę wszystkim! :). kolorek taki fajny bo szukam atencji
 4. Przyda się w końcu jakaś osoba, która jest w stanie poświęcić serwerowi więcej niż godzinę na spekcie (tym bardziej biorąc pod uwagę to co się dzisiaj odpie*dalało). Jak najbardziej na TAK!
 5. Mati dobra morda admina już miał więc jak najbardziej na TAK! @SnuFFy ale nie róbmy z JailBreaka miejsca pracy. @HillMate jest osobą, która wprowadza fajny nastrój na serwer i przy okazji potrafi ogarnąć na nim patologię.
 6. Stew pajacu nigdzie nie idziesz. Wrócisz z wakacji i gramy na JB!
 7. Ale po to są te reakcje. Daje się je autorowi postu aby się wku*wił, że nie otrzymał punktów reputacji .
 8. offen

  Godzina Mafii

  Najpierw dzień przekładacie, potem godzinę... zdecydujcie się!
 9. 🏳️‍🌈

 10. offen

  Propozycje

  Naprawić rangi na serwerze: - Channel Admin może wyrzucać z kanału Head Channel Admina. - Channel Admin nie może przerzucać osób (np. z podkanału na kanał główny). - Head Channel Admin jest wyświetlany na kanale niżej niż Channel Admin. - Nawet Head Channel Admin za każdym razem musi przy wejściu wpisywać hasło na WŁASNY kanał a "trik" z "ograniczeniem ilości osób na kanale" i możliwością wejścia tylko dla osób z dostępem kanałowym nie działa. Wiem, że niektóre problemy były już wyżej ale od dłuższego czasu mnie to irytuje i mam nadzieję, że jednak da się coś z tym zrobić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines