Jump to content

offen

Jailbreak CS:GO
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Time Online

  4d 19h 17m 8s

offen last won the day on November 18

offen had the most liked content!

Community Reputation

153 Pomocniczy

About offen

 • Other groups VIP
 • Rank
  ĸιerownιĸ wιхy
 • Birthday 09/24/2003

Informacje o Profilu

 • Nick
  offen
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  DeathRun
  Only DD2
  Free for all CS:GO
  Call of Duty CS:GO
  JailBreak CS:GO
  NewDiabloMod CS:GO
  DeathRun CS:GO
  Only Mirage CS:GO
  BATTLE ROYAL CS:GO
 • Lokacja
  Katowice Nocą
 • Zainteresowania
  Opiekun serwera jailbreak

 • Steam Custom URL
  76561198269671892

Metody kontaktu

 • GG
  2115

Recent Profile Visitors

4,029 profile views

 1. [*] 

  Garbaty na zawsze zostaniesz w sercach graczy z JB ;(

 2. Proste że tak. Właśnie opierniczam makowca z @Gemciu. Może napisze.
 3. Imię: Mikołaj Wiek: 16 Kontakt: forum, steam, facebook, nr telefonu Twój nick na TS3: offen Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Gdy przebywam na ts popołudniowymi porami to zazwyczaj nie widzę nikogo z administracji a zawsze znajdzie się ktoś, kto musi czekać na pomoc. Mam też sporo wolnego czasu i wykorzystuję go na granie w gry komputerowe i przy okazji siedzenie na tsie. Ile czasu spędzasz na TS3: Ostanio trochę mnie nie było ale teraz staram się siedzieć przynajmniej 2-3h dziennie. Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Ciężko stwierdzić. Ale wydaje mi się, że jakoś 5-6. Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Niestety niewielkie. Jedyna styczność jaką miałem z funkcjami administracyjnymi na TS to ogarnianie tsa dla kolegów. Ale wydaje mi się, że poradziłbym sobie w roli administratora teamspeaka. Jest to kwestia kilku dni na przypomnienie sobie co i w jaki sposób działa. Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak Wymagania: Ukończone 17 lat - Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 + Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 + Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) + Posiadanie mikrofonu +
 4. Przepiękna sygnaturka ❤️ Dziękuje!!! i do zamknięcia
 5. Ty sobie chyba jaja robisz XD. Od razu jak napisałeś rezygnacje zacząłeś prowokować członków administracji i zachowywać się niekulturalnie. Leciały również różne wyzwiska od ciebie w stronę graczy. No i jeszcze grasz w kratkę. W ciągu ostatniego tygodnia byłeś 3 dni na serwerze i przegrałeś 2 godziny.
 6. Typ Pracy: sygnaturaWymiary: 550x200Render, Stock: - Napis/y: offen, admin jb csgoTematyka: członkowie sbm (jednak nie chillwagon bo juz mi sie nie podoba ich muzyka)Kolorystka: - Inne:
 7. offen

  Podanie-MitRox®

  Jak wszyscy to i ja się wypowiem Mitrox jest dobrą osobą na to stanowisko. 1. Grasz na serwerze od bardzo dawna i wiesz co jak funkcjonuje. 2. Miałeś już admina na tym serwerze. 3. Jesteś osobą dosyć kulturalną. Zdarzy ci się rzucić jakąś kurwą raz na jakiś czas ale każdy może mieć gorszy dzień lub po prostu się zdenerwować. Jedynym minusem, jak dla mnie jest mikrofon, który jest dosyć słaby i dźwięki z twojego domu, które bardzo dobrze słychać. /// Już często słyszałem jak mówisz ze byś dal bana dla niektorych z administracji, że są admini, którzy nie znają regulaminu i że se wymyślają własny. @PortiZ Ponieważ taka jest prawda. Nie będę mówił kto i gdzie ale zdarzały się sytuacje, że niektórzy nie trzymali się regulaminu tylko robili co chcieli. Jesteś osobą kontrowersyjną próbującą każdemu robić pod górkę i szukać błędów. Pewnego razu przez cały dzień próbowałeś znaleźć na mnie jakiś haczyk aby tylko i wyłącznie "udupić" mnie. @Elegancki Memek Szukanie błędów jest dla ciebie czymś złym? Mi się wydaje, że powinniśmy szukać błędów aby móc je zniwelować. A to, że zwracał wam uwagę jak robiliście coś nie tak jak trzeba to nie znaczy, że jedynym jego celem jest "udupienie" administracji.
 8. Brak snu, stres i używki

  1. Show previous comments  3 more
  2. SnuFFy

   SnuFFy

   Jakby tam seks dodac to by do niego nie pasowalo, tak to jeszcze da rade @freshman :kappa:

    

  3. freshman

   freshman

   Stres bo tabliczki mnożenia nie zdał @SnuFFy:devil:

  4. Huczin

   Huczin

   właśnie ująłeś studia w czterech słowach

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines