Jump to content

offen

VIP
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  3d 9h 10m 52s

Everything posted by offen

 1. Nie chce mi się czytać tego co jest wyżej ale pamiętam, że zabijałeś już kiedyś bez powodu bo "ktoś cię zdenerwował". Była również sytuacja, że zabiłeś typa bo cie wyzywał, po czym sam go zacząłeś wyzywać a to co zrobiłeś tłumaczyłeś tym, że powinien dostać bana i wolisz go zabić niż go słuchać. Nie wydaje mi się, żebyś był odpowiednią osobą do grania w ct a funkcję admina prawdopodobnie pełniłeś na jednoosobowej grze z botami bo nie wydaje mi się żeby ktoś był skłonny dać ci taką rangę.
 2. (Wiem, że już była ale nikt nic z tym nie robi) mapa: jb_lego_jail_2k17b Ponieważ: Mapa jest ogólnie zbugowana, nie działają poprawnie zabawy takie jak: kolorki, black&yellow i spleef (tyle udało mi się wyliczyć bo tylko na te udało nam się wyprowadzić graczy). No i drugi powód to B U N T Y. Wszyscy dostają na początku kosę, w celi jest petka i są łącznie 4 wyjścia, którymi gracze mogą bezproblemowo uciec. Wydaje mi się, że lepszym pomysłem byłoby wyłączenie jej z mapcycle.
 3. Nick na serwerze: offєи Link do gameme: nie tutaj Ilość przegranych godzin: 6h (14.08.2019) (dalej czekam na moje poprzednie blanciki)
 4. Kiedy w końcu ta randka z kuzynem bedoesa?

  1. Show previous comments  1 more
  2. offen

   offen

   Dla ciebie mogę być kim chcesz ;*

    

  3. Kvasek

   Kvasek

   Dogadamy sie jutro :kappa:

  4. offen

   offen

   Oczywiście za odpowiednią sumę :kappa:

 5. offen

  Podanie - offen

  1. Nick: offєи 2. Imię: Mikołaj 3. Wiek: 16 we wrześniu 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8 5. Sprawny i działający mikrofon**: tak 6. Składka (TAK/NIE): nie 7. Link do swojego GameMe**: tutaj 8. Parę słów o sobie **: Witam wszystkich czytających to podanie. Jak już wyżej napisałem mam na imię Mikołaj. Od Września będę uczęszczał do technikum na profilu technik informatyk. Nie mam specjalnych zainteresowań, lubię oglądać różne seriale i czasami wychodzić z domu. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Aktualna aktywność administracji mnie przeraża a ilość nowych osób, które są niezapoznane z regulaminem ciągle rośnie. Chciałbym pomóc nowym użytkownikom wejść w świat jailbreaka i również tym uodpornionym na tłumaczenie dać czas na przemyślenie. 10. Steam_ID: STEAM_1:0:154703082 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-8h 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj 12:00-3:00 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3100h 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 6. + masz już doświadczenie + jesteś dosyć kulturalny + masz dobrą aktywność Jestem na tak.
 7. Nick na serwerze: offєи Link do gameme: nie tutaj Ilość przegranych godzin: 6h (09.08.2019)
 8. Nie ma opcji kasowniku @Bester
 9. offen

  Mata - Schodki

  Trochę stare ale nie było
 10. offen

  Propozycje

  @Scroll no chyba że tak ale nie wydaje mi się żeby !ghost aż tak przeszkadzał w tej zabawie. /// Naprawić !pomoz, dostaje się zbyt dużo respektu - użyj ruletki 100-1000 czy jakoś tak - [Pomoc dla ziomka] Dzięki za pomoc! Trzymaj 1556 respektu /// @Medve nie wydaje mi się /// @Gemciu kurde za dużo mam tego respektu i nie mam co z nim zrobic... a tak serio to nie wiedziałem, że ten mnożnik na to też działa XD
 11. offen

  Propozycje

  Został wyłączony z powodu zabawy "wyścig zbrojeń", która po tygodniu została usunięta.
 12. Kiedy Opiekun Serwera JailBreak?

  1. Medve

   Medve

   Oby szybko.

 13. 1. Najbardziej aktywna osoba na forum: @SzeregowiecPL 2. Najbardziej pomocny użytkownik: @Shino 3. Największy spamer: @SzeregowiecPL 4. Największe poczucie humoru: @|MajK| 5. Największa mądrala na forum: @SnuFFy 6. Najbardziej poważna osoba: @Mrs. Quake 7. Najbardziej kreatywna osoba: @Bester 8. Najbardziej pracowita osoba (OPIEKUN SERWERA): @RyKoS 9. Najlepsza osoba z "uchem" do muzyki: @WhiteBlood 10. Najlepsza osoba z "ręką" do pisania: @z1xu 11. Najaktywniejsza osoba w Hyde Park: @Agnes 12. Najbardziej rozwinięty serwer CS:GO: - -
 14. narka ;v wbijaj na tsa!
 15. gdy wjeżdżasz na impre
  gdy wjeżdżasz na bibkę
  gdy wjeżdżasz na vixę
  gdy wjeżdżasz tam z drinkiem
  gdy wchodzisz na koncert i jest zajebiście
  o jedno cię proszę: weź kręć się jak twister!

 16. Nick na serwerze: offєи Link do gameme: nie tutaj Ilość przegranych godzin: 6h (07.08.2019)
 17. offen

  Propozycje

  Przywrócić komendę !ghots . Zabawa, na której !ghost się miał bugować nie została wprowadzona a komenda nie została przywrócona .
 18. Madwe cziterze nareszcie zostałeś złapany. Dobrze ci tak!

  1. Medve

   Medve

   Nie ma to jak bana po jednej rundzie dostać :( 

   idź grać na jb póki możesz, bo jak wrócę to masz przekichane :kappa:

  2. offen

   offen

   Nie wrócisz bo masz bana :dwarf:

  3. Medve

   Medve

   Dostanę ub.

   Czysty człowiek :P

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines