Jump to content

BialyyByk

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  1d 9h 59m 12s

BialyyByk last won the day on October 4 2020

BialyyByk had the most liked content!

Community Reputation

99 Dobry

6 Followers

About BialyyByk

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 03/09/2004

Informacje o Profilu

 • Nick
  BialyyByk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Free for all CS:GO
 • Lokacja
  Katowice
 • Zainteresowania
  Lubię dążyć do wygranej chyba jak każdy nie lubię, przegrywać zawsze chciałem i chce być we wszystkim najlepszy.
  Główne zainteresowania: Jestem fanatykiem gier FPS, Elektronika głównie PC.
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/id/BialyyByk/

Recent Profile Visitors

687 profile views

 1. Cześć twoje poradniki są jak najbardziej spoko, można się sporo Flashy nauczyć etc. ale wiedz, że gracze CSGO to zwierzęta na niskich rangach, jak i na tych wysokich bardzo często wygląda to tak, że wybiega się na pałę i tyle
 2. Dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu związanego z fragami na OnlyAWP! Top 3 osób dających swoje SS z gry w dziale FFA! 1: @Venox 2: @Gracjo 3: @Qubek Jeszcze raz wszystkim dziękuję za zainteresowanie, niedługo szykuje się kolejny świetny konkurs!
 3. Wygrani Konkursu "ELITA FFA" ● Najlepszy gracz serwera: @DonSalerii● Serwerowy mistrz Deagl'a: @Mef● Najlepszy Snajper na serwerze: @Pancio.● Najlepszy Ninja na serwerze: @Legenda11 Oraz @Pancio.● Serwerowy łowca headshot'ów: @DonSalerii Oraz KarolekWładcaMaciorek● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: KarolekWładcaMaciorek● Najlepszy administrator: @Xardes● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @Medve● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: KarolekWładcaMaciorek● Najaktywniejsza osoba w dziale FFA CS:GO: @Agent_Baton● Największa gaduła na serwerze: @|M0NSTER|● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @|M0NSTER|● Największy zgrywus na serwerze: @Pancio.● Największy mądrala serwera: @Pancio. Po Odbiór nagród zapraszam PV!
 4. Cześć wszystkim! Mam mega bardzo ogromny duży problem mianowicie zdarzyła mi się bardzo dziwna sytuacja 😕 Cały dzień tryhardowałem na naszym cudownym serwerze FFA! Postanowiłem odpocząć i wziąć prysznic, bo wiecie jak tryharduje to się pocę strasznie. Gdy wróciłem do komputera i chciałem ponownie zagrać w cska. Byłem bardzo zdziwiony, gdy zobaczyłem, że moja ulubiona platforma kazała mi na nowo zainstalować CS:GO i tutaj zaczęły się problemy, gdy wejdę na Serwer/MM/Boty mam Wysoki VAR (5-20) jest ktoś w stanie mi pomóc? EDIT: Uporałem się z problemem! Wystarczyło usunąć folder "Userdata" jest to folder steam'a, w którym zapisują się podstawowe cfg z innych w przeszłości logowanych kont. Podczas pobierania CS:GO źle się coś pobrało, jednak już jest w porządku.
 5. Cześć! Dziś startuje kolejny event dotyczący Fragów na Serwerze ONLY AWP! Zasady są proste! Wystarczy wejść na serwer ONLY AWP! (51.75.57.0:27015) Wykręcić 20 fragów zrobić ss'a i wysłać go pod odpowiednim tematem NAGRODA 1000 Punktów VIP za każde zdobyte 20 fragów (FFA) Lub 1000 Monet VIP za każde zdobyte 20 fragów (OnlyAWP) Na serwerze na pewno nie będzie wam się nudzić! Miłej gry oraz zabawy! Odbiór Nagród: -Jeśli interesuje was nagroda w postaci Punktów VIP (FFA) Należy wysłać SS'a pod tym tematem 1: Nick 2: SS -Jednak gdy interesuje was druga nagroda zapraszam (KLIK)
 6. ● Najlepszy gracz serwera: KarolekWładcaMaciorek● Serwerowy mistrz Deagl'a: @Grand_ @Xardes● Najlepszy Snajper na serwerze: @Pancio. @bilimig● Najlepszy Ninja na serwerze: @Legenda11● Serwerowy łowca headshot'ów: @DonSalerii● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: KarolekWładcaMaciorek● Najlepszy administrator: @bilimig @Xardes● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @eQu● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @Esme● Najaktywniejsza osoba w dziale FFA CS:GO: @Agent_Baton● Największa gaduła na serwerze: @bilimig● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @|M0NSTER|● Największy zgrywus na serwerze: @Pancio.● Największy mądrala serwera: @Pancio.
 7. BialyyByk

  Elita FFA

  Zasady: Nie głosujemy na opiekuna Nie głosujemy na siebie W każdej kategorii można oznaczyć max. 2 osoby Kopiujemy kategorie i obok wpisujemy graczy, nic więcej NAGRODA: 3000 Punktów VIP Kategorie: ● Najlepszy gracz serwera: ● Serwerowy mistrz Deagl'a: ● Najlepszy Snajper na serwerze: ● Najlepszy Ninja na serwerze: ● Serwerowy łowca headshot'ów: ● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: ● Najlepszy administrator: ● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: ● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: ● Najaktywniejsza osoba w dziale FFA CS:GO: ● Największa gaduła na serwerze: ● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: ● Największy zgrywus na serwerze: ● Największy mądrala serwera: Powodzenia
 8. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoja skarga nie została przyjęta! Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 9. Z tego, co mi wiadomo powód bana to prowokacja/obraza ostrzeżenie było skierowane w twoją stronę przez 2 adminów, po czym dostałeś muta niestety, bez demka nic nie można zrobić. A 10 minut temu popisałeś się inteligencją i w stronę Krzyśka leciały z twojej strony wyzwiska. Oraz powiedz, mi co ma znaczyć „Zniszczę cię” i „Wypowiadajcie się pod moją skargą” zachowanie karygodne.
 10. 1. Twój nick: BialyyByk [CSC] 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): ffa 3. Ranga: Opiekun 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 11. Wiek: 16 GameME: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1077669 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 2 do 5 godzin Staż na serwerze: Spory, większość użytkowników zdążyło mnie lepiej poznać. Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) :nie Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Administrator FFA | Administrator Multi-Arena 1v1 Dlaczego akurat Ty: Jako zastępcą opiekuna mógłbym pomóc dużo wnieść na serwer. Na serwerze spędzam bardzo dużo czasu oraz dogaduję się z aktualnym opiekunem. Mam już w głowie kilka pomysłów na umilenie czasu graczom FFA!
 12. Już 1 Października do League Of Legends powraca uwielbiany przez nas tryb URF. Na głównej stronie można wyczytać, iż mają zostać wprowadzone zmiany takie jak: - Dodatkowe Itemki z Nexus Blitz. - Cooldown ma zostać zwiększony, lecz podczas walki i końcowej fazie gry ma się on zmniejszać.
 13. Kiedyś bardzo interesowałem się Astrofizyką. Najczęściej oglądałem filmy na temat Czarnej dziury. Fajnie się to czyta tak trzymaj @Agent_Baton
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines