Jump to content

DraY

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  12d 23h 11m 29s

DraY last won the day on May 30

DraY had the most liked content!

Community Reputation

102 Pomocniczy

3 Followers

About DraY

Informacje o Profilu

 • Nick
  DraY/Sad Face
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Call of Duty 201 CS:GO
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198014182787/

Recent Profile Visitors

2,942 profile views

 1. DraY

  Propozycje

  Proponuję dodać w miarę możliwości ograniczenie dystansowe na działanie mikrofonu tzn. gracze słyszą się nawzajem tylko w jakiejś bliższej odległości, ale GRACZ A stojąc na jednym krańcu mapy nie słyszy GRACZA B stojącego na drugim krańcu mapy. Można też, jako alternatywę pomyśleć nad ściszaniem się mikrofonu, im dalej ktoś od nas stoi tym słabiej go słychać. Propozycje przedstawiam, ponieważ przy większej liczbie graczy jest spory młyn i ciężko ogarnąć kto co mówi i tylko głowa od tego boli, do tych 8 osób nie jest to uciążliwe, ale jak dzisiaj graliśmy jakoś w 14 osób to już to naprawdę wk*******.
 2. DraY

  [Q&A] #7 Huczin

  1. Jakie masz plany na życie? 2. Ulubiony kolega z discorda? 3. Czy jesteś trollem jak Holsik? 4. To jak to jest z tym Izraelem? 5. Co cię motywowało do zostania Mistrzem Yodą i wzięcie pod swoje skrzydła dwóch padawanów z JB? 6. Snuffik czy Budyń? 7. Czy lubisz pizze z ananasem?(tylko zwyrole jedzą pizze z ananasem) 8.Podaj jakąś ciekawostkę o sobie 9.Ulubiony rodzaj alkoholu?
 3. [Propozycja] Dodać tag rangi przy nicku, jak coś piszemy na chat np. "[Starszy Kapral] DraY [CSC]: wiadomość testowa". Taki mały dodatek, który pokazuje naszą rangę, na którą sobie zapracowaliśmy. [Propozycja] Co do tej propozycji to nie jestem w 100% przekonany, ale może to być kolejny fajny dodatek, zostawiam to do twojej oceny @Bane, a mianowicie dodanie HUD, który pokazuje naszą ilość odznak, obecną rangę i postęp w zdobyciu kolejnej(fragi) np.: Starszy Kapral Postęp: 99/250 Odznaki: 12/32 Oczywiście gracze mieliby możliwość wyłączenia HUD, jakby im przeszkadzał. [Propozycja] Dodać dźwięki quake, tak jak na cod. quake > res elo
 4. Nick na forum: DraY Cyfra/liczba: 1
 5. [Propozycja] Dodać dodatkową komendę /odznaki, która będzie nam wyświetlała nasze odznaki. [Propozycja] W miarę możliwości dodać statystyki broni ile mamy fragów np /stats lub /bronie komenda bardzo by pomogła i pokazywała ile nam brakuje fragów na danej broni do zdobycia odznaki. [Propozycja] W kwestii blokady awp, można zawsze zmienić, że dostaje się scouta i dopiero na 4 poziomie odznaki dostaje się awp i to może rozwiązać problem z dużą ilością snajperek. [Bug] Przy zdobyciu odznak z pistoletu i smg nie wyświetliła mi się ikona odznaki na ekranie, z karabinem szturmowym i awp normalnie się wyświetliły.
 6. DraY

  Bronie snajperskie

  1. Autokampa to oczywiście do blokady, nie ma co się zastanawiać. 2. Tutaj szczerze to nie wiem, bo po pierwsze na start jest dużo osób z awp bo robią podstawową odznakę, więc po jakimś czasie zmniejszy się ilość awp. Druga sprawa to jeśli ktoś zrobił odznakę(napracował się w mniejszym lub większym stopniu) to teraz blokujemy mu to co sam sobie zapracował. Dlatego tutaj bym zaczekał i najpierw zobaczył jak się rozwinie sytuacja.
 7. @......Obecnie na serwerze nie ma klasy Demolitons, ponieważ bardzo mało osób nią grało, a samą klasę ciężko jakoś rozsądnie zbalansować i zainteresować nią graczy, więc została usunięta i raczej nie pojawi się na serwerze w najbliższym czasie.
 8. @PortiZpraca fajna, dziękuję bardzo za jej wykonanie i przyjmuję, jedyny minus to "y" w nicku z małej Do zamknięcia.
 9. Niezły bit, jakbym go skądś znał
 10. DraY

  [Q&A] #6 SnuFFy

  Nie będę już się pytał o napinanie i tryhard, bo koledzy wyżej już zadali pytania odnośnie tego tematu 1.Dlaczego zostałeś moderatorem, a właściwie co cie motywowało, ze postanowiłeś kandydować na to stanowisko? 2.Ulubiony film? 3.Ulubiony serial? 4.Pizza czy kebab? 5.Brunetki czy blondynki? 6.Wbiłeś platynę w valorancie? 7.Czy myślisz, że wrócisz kiedyś do roli opiekuna serwera? 8.Co sądzisz o swoim koledze Shino? 9.Jak tam twoja kariera na twitch? Elo Elo 3 2 0 K**** fakery tym co się tutaj śmieją
 11. Typ Pracy: Sygnatura Wymiary: Forum Render, Stock:https://imgur.com/a/Miy39j8 Napis/y: DraY - Miły, uśmiechnięty, zawsze pozytywnie nastawiony Admin CodMod'a Tematyka: Coś w klimatach, jak na zdjęciu, ale nie musi być wykorzystane akurat to zdjęcie. Kolorystka:Jak będzie pasować najlepiej Inne:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines