Jump to content

DraY

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 5h 20m 26s

Everything posted by DraY

 1. Siema Tay, jak my się chyba znamy
 2. Znamy się już trochę i mogę śmiało napisać że jest miły, ogarnięty i posiada spore doświadczenie w byciu adminem codmod. Jestem na TAK.
 3. Hard może być fajny, ale myślę że zabije frekwencje serwera(tylko by weterani grali i ludzie z większą cierpliwością), dlatego ja za medium.
 4. DraY

  [Propozycje] Klas

  Nazwa klasy: Oszust Opis: Zmniejszyć mu zasięg podmian, ponieważ w moim odczuciu są zbyt duże i dodać mu cooldown pomiędzy podmianami 5 sekund( chyba że to jest bug że nie ma cooldown, to wtedy naprawić :P).
 5. DraY

  [Propozycje] Map

  Usunąć mapy breach, subzero, workout i dust_new ,które nie są grane i dodać inne mapy np.: cs_agency http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=174668691&searchtext=agency cs_wiocha_go https://gamebanana.com/maps/187168 de_vertigo https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=125439851&searchtext=vertigo cs_max https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=415737907&searchtext=max
 6. 1. Twój nick:DraY2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba):COD cs:go3. Ranga:Admin Cod4. Link do tematu (potwierdzenie😞
 7. Zmienić walutę w rynku perków z $ na monety, myślę że to będzie bardziej opłacalne i więcej osób zacznie korzystać z rynku. Oczywiście ustawiłbym jakiś limit za ile max można wystawić perk np. 150 monet, aby nie było że ktoś komuś daje monety i pomaga wbijać level.
 8. DraY

  [Propozycje] Klas

  Zmiana w medyku Nazwa klasy: Medyk Opis: Dodać mu pasek ładowania do wskrzeszenia(np można ustawić że 3 sekundy zajmuje wskrzeszenie), ponieważ jak jest już 2-3 medyków w jednej drużynie to jest rozpierdziel i za łatwo się wskrzesza.
 9. Na serwerze w jednej drużynie może być maksymalnie 12 osób, czasami zdarza się że obie drużyny mają po 12 osób i jedna osoba musi siedzieć na spect i czekać aż się zwolni miejsce, w miarę możliwości usunąć limit 12 osób lub zwiększyć go do 13/14 osób na drużynę.
 10. DraY

  [Propozycje] Map

  de_westcoast_go nie ma na gamebanana, więc http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=200228576&searchtext=westcoast
 11. DraY

  [Propozycje] Perki

  Perk: Elektromagnes Opis: Po użyciu use_perk w jakimś określonym polu wokół nas przeciwnikom wyrzuca wszystkie bronie i nie mogą ich podnieść na 1,5-2 sekundy. 2 razy na rundę cooldown 15 sekund.
 12. DraY

  [Propozycje] Perki

  Nazwa perku:Tarcza SWAT/Trykot Snajpera Opis: Odporność na awp i awp sniper(nie otrzymujesz kompletnie dmg)
 13. DraY

  [Propozycje] Map

  cs_agency nie ma na gamebanna bo to oficjalna mapa, więc http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=174668691&searchtext=agency de_zoo to samo http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=389175812&searchtext=zoo de_kabul świetna mapa nie wiem czemu została usunięta. https://gamebanana.com/maps/179322 de_vertigo https://gamebanana.com/maps/68534 cs_wiocha_go https://gamebanana.com/maps/187168 cs_sauna_go https://gamebanana.com/maps/169735 de_inferno2 https://gamebanana.com/maps/183396
 14. Mapa de_musem ma tylko 1 slota, tzn tylko jedna osoba może wybrać drużynę.
 15. Przywrócić plugin rtv, często ludzie wybierają mapę nr 1 byle im głosowanie zniknęło, a później każdy narzeka i nie ma jak zmienić mapy.
 16. DraY

  [Propozycje] Perki

  Nazwa perku: Typowy Seba Opis: instakill z Zeus'a, 10 ammo do niego, +25 kondycji.
 17. Co wy na to aby osoba, która wygra edycję/będzie miała największy lvl pod koniec edycji mogła wymyślić swój własny perk z swoim nickiem w nazwie jako nagrodę, np Tajemnica DraY'a. Oczywiście jeśli opiekun uzna że perk jest za silny/za słaby to będzie mógł go odpowiednio zbalansować. Taka nagroda za spędzenia dużo godzin na serwerze dla danej osoby.
 18. DraY

  [Propozycje] Perki

  Nazwa perku: Judasz Opis:Posiadasz model przeciwnika i masz 1/8 na resp u przeciwnika na rozpoczęciu rundy.
 19. Zmienić system propozycji codmod na forum perków i klas(rs i mapy są ok). Obecnie mamy 1 temat do perków i 1 temat do klas w którym osoby oceniające propozycje dają repki, ale nie mogą komentować danych propozycji co moim zdaniem jest słabym pomysłem, ponieważ nie każda propozycja jest idealna i być może ktoś ma jakiś pomysł co do danej propozycji aby ją ulepszyć/zbalansować, ale nie może swojego pomysłu przedstawić. Moim zdaniem spoko by było to żeby przy propozycjach klas i perków można było tworzyć osobne tematy i możliwość wypowiadania się w nich. edit @SadCarolinea ile z tych osób wchodzi na forum i coś na nim pisze ?
 20. DraY

  [Propozycje] Perki

  Nazwa perku:Ghost/Noclip Opis:Przenikanie przez ściany przez 3 sekundy(działa jak zwykły noclip). Raz na rundę, można użyć 3 sekundy po rozpoczęciu rundy.
 21. Dodać skrótowe komendy, ale przy tym nie usuwać podstawowych komend. Niby nie dużo zmiana, a może dać wiele np. aby jak najszybciej kupić hp w sklepie. /sklep to /s /perk to /p /drop to /d
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines