Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Ponownie DuNg3()N


DuNg3()N

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: DuNg3()N

 

2. Imię: Miłosz

 

3. Wiek: W tym roku 15, obecnie 14.

 

4. Twój Gametrack (Link): http://www.gametrack...6.82.184:27691/

 

5. Twój Banid (Link/-): -----------------------------------------------------------------------

 

6. Mikrofon (Tak/Nie): Tak 

 

7. Składka (Tak/Nie): Narazie nie.

 

8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*:Wzorowe

 

9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6: Gram około 4-5 lat. Doświadczenie jakieś tam posiadam.

 

10. W jakich godzinach najczęściej grasz?: Obecnie w wakacje rano 10-13, wieczorem od 15,16-20-ale to nie są napewno te godziny nieraz gram mniej nieraz więcej. W czasie szkoly po godzinie 15.

 

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Różnie od 3 godz w górę.

 

12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Po pierwsze jestem miły, kulturalny, uprzejmy i umiem przeprowadzić kulturalną rozmowę, jak również nawiązywać pozytywne relację z graczami. Wydaje mi się, że jestem znany i lubiany na serwie. Doskonale znam komendy amxmodmenu. Gram już długo w cs`a i potrafię odróżnić zwykłego gracza od tzw."odpaleńca. Uważam, że wiek nie gra roli w tym stanowisku jakim jest ADMIN, ważniejsze jest to jak się podejdzie do tego zadania. 

Na serwerze spędzam dużo czasu i mógłbym się przydać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

Wiek - brak wymaganego. Zapraszam za rok do złozenia podania
Poza tym ostatnim razem zachowales sie dosc niefajnie edytujac swoje podanie.

Rolą admina nie jest tylko odrożnianie "odpalenca" od zwyklego gracza. Nie rozumiem dlaczego jest taki obraz roli admina, ze tylko banuje "odpalencow", a jednoczesnie są pretensje jak kogos nie zbanuje w 1s za przeklenstwo.

Pozdrawiam Hajsik 

Edytowane przez doktor hajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś aktywnym graczem widać to po GT, jesteś kulturalnny nie widziałem z Tobą problemów.

Jednak nie spełniasz wymaga dotyczących składki i wieku brakuje Ci roku.

Jestem za okresem próbnym.

 

EDIT

@Cynamon w podaniu masz napisać argumenty, a nie same "nie"...

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Cię z serwera, nie ma z Tobą problemów. 

W podaniu piszesz, że masz mikrofon, jednak jeszcze nie spotkałam się z tym, żebyś go używał (ale być może nie zauważyłam)

Jeśli chodzi o składkę może to być jednorazowy vip, z tego co wiem Ty przecież ciągle masz vipa xD no ale skoro nie to nie.

I wiek.. jesteś jeszcze jednak za młody na bycie adminem. Ja rozumiem, że serwer ma tak zwany  "kryzys" i potrzeba adminów jednak w Twoim przypadku jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE. Nie spelniasz wymagań na dodatek tydzien chyba nie minął od ostatniego podania. Dodatkowo w podaniu NeTroX napisales cos takiego " Jestem na NIE. Uważam, że jest wystarczająco adminów. " czyli sam sobie negatywny komentarz wystawiles... Ciagle cos krecisz wiec moim zdaniem nie mozna Ci ufać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie spełniasz wymagań co do wieku. Nawet jeśli byłbym za tym, aby dać Ci ten okres próbny to zobacz jak ludzie są nastawieni do Ciebie w Twoim podaniu. Rozmawiałem również z niektórymi adminami na temat przyjęcia Ciebie, ponieważ bardzo dużo grasz u nas. W odpowiedziach pisali mi, że pasuje im Twój wiek, że jesteś za młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności