Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Ban


BrakDanych

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: BrakDanych

2.Nick admina/gracza który zawinił: nie wiem

3.Admin/Gracz : nie wiem

4.IP/SID oskarżanego: SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 20702020 '  IP  ' 79.186.241.239 '

5.Data i godzina: 26.0702015 godzina 20.40 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): dowód w postaci zdjęcia w załączniku 

7.Opis sytuacji: Dostałem bana na 30 minut za kampe na hostach a wcale tego nie robiłem tylko ustawiałem sobie klawisze jak wszedł CT do hostów nawet do niego nie strzelałem więc wg mnie to nie było kampienie mógł sie zapytać a nie panoszyć ze ma admina i banuje za wszystko i nic ! ;) ban za chwile się kończy więc spoko ale serdecznie proszę o rozmowę z wyżej wymienionym adminem wystarczyło zapytać co robię albo dać kicka a nie bana od razu. ;P pozdrawiam 

post-17712-0-92252100-1437936381_thumb.jpg

post-17712-0-71949100-1437936664_thumb.jpg

Edytowane przez BrakDanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostales bana za kampe przy hostach poniewaz to robiles.. i ostrzegalem cie na innych mapach ze dostaniesz bana jak nie przestaniesz kampic i juz sie skonczyla cierpliwosc wiec dalem bana na 30 min jak mowilem ze dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, admin nie musi mieć dowodów, że dana osoba kampiła, dając bana na 30min. Dowody są potrzebne, przy banie dłuższym niż 1 dzień z tego co wiem. Po to jest admin, by pilnował porządku na serwerze i karał ludzi za złe zachowanie. Według mnie, NeO, nie zawinił. Gdyby, przy każdym banie, admin miałby posiadać "dowód", to równie dobrze, mógłby jakiś gracz zrobić demko i wstawić na forum z IP oskarżonego.. Trochę logiki.

(Wiem, że nie moja sprawa, ale jednak nachodzicie na Neo, bez powodu. Mogłeś napisać mu na u@, że coś robisz, od tego to jest.)  :)

Edytowane przez Tyskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NeO ani razu nie kampiłem i mnie nie ostrzegałeś wiec proszę przestań kłamać jak widać na ss bindowałem klawisze ślepy ?? i to było pierwsze zdarzenie na tej mapie w pierwszej rundzie ! wcześniej nawet sekundę nie "kampiłem" jak to ujmujesz kolego ! kultury przestań sie panoszyć i do przodu ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyluzuj. A po drugie kampiles nie raz. Po trzecie nie klamie. A po czwarte robisz afere jakbys co najmniej bana na tydzien dostal !

Edytowane przez Fajny Gracz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo miał prawo cię zbanować!

Że ty bindowałeś klawisz przy hostach

to skąd on miał wiedzieć że ty to właśnie robisz!

Jak ja bym był na miejscu neo dostałbyś też bana lub kicka

Z wypowiedzi neo widzę że cię już ostrzegał za kampienie.

Ban słuszny.

Edytowane przez rupєn ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga nie została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności