Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie-Upadly


Rispekt

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Upadly

2. Imię: Damian

3. Wiek: 22

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 0 szybko sie ucze

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

6. Składka (Tak/Nie): TAK

7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/Upadly/193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nie bede opisywał siebie nie znam was z real wiec to nie bedzie wam przydatne. Sporo czasu spedziłem na tym serwie i od jakiegoś czasu nie ma zadnego admina a gra wiele wiary na Wh/aim itd.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: hmm od 9;00-22.00/24;00

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze i weekendy

12. Staż w grze counter strike 1.6 bedzie pare lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że można ci dac szanse, więc jestem na TAK.

 

~ Składka

~ Mikrofon

~ Wiek

 

AMX w sumie nie jest trudny więc się szybko nauczysz. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie
-AMX

-Steam
-W pkt 8 trzeba się opisać aby osoba wypowiadająca się w podaniu mogła Cię lepiej poznać i ocenić

-"11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze i weekendy" Czytanie ze zrozumieniem.

+Składka
+Wiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

Dawniej grałem na 350 i widziałem go codziennie po kilka h.

Ma mikro i zapłaconą składkę. Wiek odpowiedni i jest aktywny na serwerze.

 

@UP

-AMX to pikuś w pracy admina. Wystarczy, że raz wejdziesz w amx mod menu i już wszystko masz ogarnięte.

-Steam służy tylko i wyłącznie do lepszego kontaktu gracza z adminem, ale weźmy pod uwagę, że 90% graczy codów to nsy.

-Okej, tu masz rację, nie napisał dobrze tego punktu.

-Każdy może przyjąć ten punkt inaczej. Ja też w moim pierwszym podaniu zrobiłem taki błąd. Ale to chyba nie powód, żeby mu odrzucać temat, prawda?

P.S Nie szukam spiny, po prostu dałeś słabe argumenty :x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak . spędza dużo czasu na serwie jest ogarnięty :D składka wiek jak najbardziej na tak :) ogólnie mogę powiedzieć tyle że jak Upadły jest na serwie to jest kultura i wgl :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE!?

+GT

+wiek (ale jak widać nie ma znaczenia)

-to co Jockerek napisał pkt11.

-AMX (śmieszki) "0 ale szybko się ucze" człowieku nawet nie luknoles na jakąś stronke z amx, czyli od twojej strony nie ma starań na to by zostać adminem

-twoje podanie mnie nie przekonało gdyż w pkt 8. nie opisales siebie, ten pkt został dodany byś się w nin przedstawił i opisał siebie KONIEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie Cie ale ode mnie neutral skierowany bardziej na NIE

 

Może i jesteś dużo na serwerze kultura w miare ale nie panujesz nad nerwami. Kto Cię zabije to odrazu ma wh i jest 'ch*em'. Idealny przykład to jestem ja. Dla Ciebie mam wh , aima, softa a grałem z adminami i nic nie mowili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Upadły na admina? W życiu, na nie.
NIGDY nie umiałeś i nie będziesz umiał opanować swojego śmiesznego języka, bluzgasz i wyzywasz na lewo i prawo graczy lepszych od Ciebie.
Nie jesteś nadzwyczajnie kompetentny: "11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze i weekendy"

Co z tego, że nie znamy Cię w realu ani Ty nas, wzór jest tworzony z myślą, jednak po coś on jest i przez niego jesteś jeszcze bardziej skreślony bo mnie wcale nie przekonuje.
0 pojęcia o AMXX, tak jak wyżej nie raczyłeś zobaczyć jak to wygląda, a później będziesz pytać jak się robi ss'y zwykłych graczy, wstydziłbym się takiego admina przyjąć.

Masz 22 lata a zachowujesz się jakbyś miał 13 lat i przeszedł wcześnie mutację.

@PIKONG Nie jesteś jedynym, którego wyzywał bo byliśmy lepsi, ja z moim bratem też nie mogliśmy znieść jego płakania. Wiesz dobrze o kogo chodzi, NIE pozdrawiamy Cię Upadły: Jepetto i James0v.

__________________________________________________
Ja współczuję osobom, które dały mu nie a on jakimś cudem admina dostanie, nie radzę wchodzić na serwer bo będzie gównoburza, nie będziecie mieli życia na tym COD modzie, sobie z resztą też współczuję :D.
 

Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym by Upadły został adminem poniewaz jest ogarnięty spędza dużo czasu na serwerze, ma długi staż,wolę starych sprawdzonych graczy niż jakiś nowych którzy admini sami czituja, jestem na Tak by powiększył nasze grono adminow na serwerze, noi co z tym amx też jak zaczynałem na tym serwerze nie wiedziałem nic szybko się nauczyłem on tak samo się nauczy nie ma w tym nic trudnego

Edytowane przez kamil11311
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak na serwerze jest potrzeba na adminów

Upadłego nie do końca znam ale wydaje się być ogarnięty ja osobiście dał bym mu okres próbny sporo gra bob ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności