Skocz do zawartości

bUG ?


PIKONG

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie wsparciem ogniowym wiec mam ponad 100 inteligencji. Ale w czym rzecz? Otóż jak dropnie mi perk Tytanowe naboje to dmg jest taki sam jak bez perku. Nie wiem czy perk nie działa czy jest bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi.

Chodzi Ci oto, że rakiety zadają tyle samo DMG czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem to jeszcze pare razy i chyba dodaje do dmg z 5 obrażen. Ja mam 120 inteligencji a dmg bije taki sam jakbym miał perk np "Aim".

Więc przelicznik od inteligencji albo nie działa albo jest strasznie słaby 

Edytowane przez PIKONG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem to jeszcze pare razy i chyba dodaje do dmg z 5 obrażen. Ja mam 120 inteligencji a dmg bije taki sam jakbym miał perk np "Aim".

Więc przelicznik od inteligencji albo nie działa albo jest strasznie słaby 

 

Albo jest widocznie bug że na tej klasie nie działa. Bo u mnie na klasie ''Czlowiek bez głowy'' działo poprawnie. Czasami na małej mapce dawałem sobie max inta i pogrom był. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok działa, ale musiałem doładować wszystko w int { 280} żeby widzieć efekty, można by było troszeczkę wzmocnić perk

Edytowane przez PIKONG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok działa, ale musiałem doładować wszystko w int { 280} żeby widzieć efekty, można by było troszeczkę wzmocnić perk

 

Niczego nie trzeba zmieniac, dobrze jest tak jak teraz. Zreszta jest też drugi perk Naboje Pulkownika który daje 10 lub 15 DMG (+INT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności