Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Omega *


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

Mateusz

 

Wiek:

Lat 19

 

Kontakt:

STeam [CSC]Omega *

Forum - Omega * 

 

Twój nick na TS3:

Omega *

 

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:

Aktualnie mam bardzo dużo czasu. W tym wolnym czasie zawsze jestem tak na prawdę na TS3. Jestem aktywnym użytkownikiem , pomocnym i kulturalnym (dobra czasami lubimy się powyzywać na privach)

Ogólnie chciałbym pomóc administracji TS'a. Myślę że pomoc zawsze się w jakimś stopniu przyda. Regulamin serwera znam dobrze więc myślę że problemów nie będzie.

 

Kontakt z administracją: (w skali 1-10):

Myślę że tu mogę dać bez problemu 10

 

Ile czasu spędzasz na TS3:

Od 3 do max 5 - 6 godzin. 

 

Czy posiadasz admina na innym TS3?:

Nie posiadam 

 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):

8

 

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:

Posiadałem admina na innym Tsie i nie miałem żadnego problemu.

 

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):

Oczywiście. Jeżeli jest potrzeba to podłączam.

 

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):

Oczywiście

 

 

@Eviva ja cie wyrzuciłem bo obrażałeś XD

A co do sapania to mikrofon trzymam za blisko twarzy. Mam chanella u kryptona

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomega, jestem na nie. Jak dla mnie ts3 jest świetnie prowadzony, jest Hames (24h na dobę prawie siedzi) i chyba inni admini sie nudzą bo on wszystko robi XD Po drugie Twoje "sapanie" do mikrofonu chyba każdemu zostało w pamięci... (irytujące straszne). Dostawałes kicki z kanałów, banowało się Twojego bota muzycznego, bo przeszkadzał innym. Gdy przychodziłam coś wyjaśnić ty do mnie pisałes co spowodowało, ze nie brałam Cię na poważnie. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram koleżankę powyżej, nawet pamiętam gdy graliśmy w lol'a na kanale kryptona i ty mając vipa mnie wyrzuciłeś przez co przez niemalże 40 min nie miałem komunikacji z drużyną (czyt. Krypton, M@jki itp.). 

W skrócie jesteś dość irytującym użytkownikiem, który buczy, sapie i wydaje inne nieludzkie dźwięki. Jeśli to ogarniesz to możemy rozmawiać póki co na nie, bo się za bardzo spinasz i to co napisałem wyżej. 

 

 

#Edit.No.1

To, że ciebie obrażałem nie dało ci prawa wyrzucania mnie z nieswojego kanału, co będzie jak dostaniesz admina huh? Poza tym nie byłeś święty, bo wtedy obaj się cisnęliśmy, zresztą jak zwykle. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Natalią i z Macedończykiem. Sapiesz do tego mikrofonu,nie raz wyzywałeś kogoś, gdzie dawaliście mi linki dla beki... a po drugie, tak jak powiedziała Natalia ja sobie dobrze radzę z Pridem i Kryptonem co i tak oni mają mało roboty bo im wszystko biorę xDDDDDD. Jak dla mnie taki admin jak ty nie jest potrzebny, który sapie,buczy,wydaję dziwne dźwieki itp.Jak się ogarniesz to może wtedy będę na tak, jak na razie jestem na nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka Łomedzix ((

 

jestem na nieeee

powody są proste:

 

-pamiętasz jak jeszcze Fakel witał u nas na ts3? CIĄGLE wyzywałeś się z nim i nawet jeśli to on zaczynał, nie byłeś wtedy lepszy i ciągnąłeś to, a same te wyzwiska były na poziomie podstawówki xd (największy powód)

-tak jak ziomki wyżej... sapiesz do mikro i większość użytkowników uważa cię za irytującego

-prawie nigdy nie słyszę jak mówisz, tylko piszesz co też irytuje

-dostawałeś wielokrotnie kicki i byłeś nachalny, wbijałeś na siłę itd

-no i po prostu z tobą nie da się normalnie gadać ,_, albo jakieś głupie zaczepki jak wbijasz na kanał, albo sapiesz czy spamujesz xd

 

teraz to nie wiem jak tam z tobą jest, bo nie odzywamy się do siebie, ale jeszcze niedawno byłeś naprawdę nie do zniesienia 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności