Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]ban


pirol123

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: PiroL #D10S


2.Nick admina/gracza który zawinił: jaguar (nie wiem dokladnie)

6.Mapa:inferno

7.Powód skargi: ban za rzekome trollowanie

8.Dowody (demko/screeny/świadkowie): gracze obecni na serwerze

9.Opis sytuacji: admin daje bana na podstawie słów  gracza który za mna nie przepada i kłamie. nie ma zadnych podstaw do zbanowania mnie. owszem we wczesniejszych grach bylo paru trolli ale napewno nie bylem nim ja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że za trollowanie (kampienie na respie przy bibliotece na inferno) dostałeś kicka, dlatego m.in. uwierzyłem na słowa graczom LemonNq,'Fryto oraz |Dark Gaming|, to oni mi zgłosili "rzekomy" troll. Kolega Fryto ładnie mi przedstawił sytuacje jaka panowała wtedy, a że reszta potwierdziła, gracze Pirol,Kuti i ktoś jeszcze dostali bana na 30 min. 

Proszę o rozpatrzenie mojej wypowiedzi oraz o odpowiednią decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam całe demka. Zacznijmy od początku.
 
Mapa De_Inferno 
 
2 runda twój kolega o nicku Batix wyrzuca pake w miejsce niedostępne dla gracza oraz kręcił się bezsensownie ~ Była to jednorazowa akcja przez tą rundę jednak to zaczynał się początek waszej "zabawy" jednak w tym przeszkodził Wam admin który na serwer przyszedł, a nagle wasza szanowna grupka się uspokoiła. 
Następnie po tym jak zaczęła pewna grupka osób pisać o waszym trollu,Ty postanowiłeś się "obrazić" na team.
 
bg22ip.jpg
 
Od tego momentu podpalałeś się na respie, kręciłeś, strzelałeś w ścianę, wyrzucałeś bronie, podnosiłeś, wyrzucałeś tak w kółko do momentu aż zostałeś sam i postanowiłeś się schować na respie mając full HP ~ Zasada 1.1 Każdy ma obowiązek wykonywać cele mapy chwilę później zostałeś wyrzucony (kick za nie wykonywanie celów), a po twoim powrocie zacząłeś się kłócić z administratorem. 
 
sirr6g.jpg
Oczywiście to tylko fragment rozmowy.
 
Paka zostawała już przez TT plantowana jak i czasu wcale tak mało nie było, a Ty zwyczajnie użyłeś tego jako wymówki szczególnie, że przez całą tą rundę "bawiłeś" się w wyrzucanie broni. Kolejny punkt 2.7 Zabronione jest kłócenie się z administracją 
 
Fakt faktem ~ Na tej mapie nie działo się nic. Ban bezpodstawny jednak każdy mówił "Szkoda, ze nie było admina wcześniej" Postanowiłam więc pobrać demko z mapy wcześniejszej
 
Mapa De_Mirage
 
Ty wraz z Twix, Kulti oraz Batixem graliście w 4 to nie ulega dyskusji. Cała wasza gra wyglądała tak samo. 
Początkowo biegaliście za osobami które miały pakę ~ jako, że graliście w trójkę w jednym team to takową osobę blokowaliście do momentu aż nie dała Wam paki chyba, że użyła !noblock to biegliście za nią krzycząc do mikrofonu aby wyrzuciła pakę następnie Ty tej paki nie plantowałeś tylko biegałeś z nią na czystym bombside A, a gdy twoi sojusznicy prosili o plant Ty "bardzo" ładnie się do nich wyrażałeś mówiąc co o tym myślisz, następna runda siedzieliście na respie czekając aż osoba która aktualnie była AFK z bombą do około 40 sekundy gry, następnie Ty wraz z Twix w pałacu próbowaliście wyrzucić pakę ~ nie udana próba, przez 2 następne rundy wyrzuciłeś pake na respie za te śmiecie czy cokolwiek to jest krzycząc do mikrofonu aby team wrócił się po pakę, nie zabijaliście swojego kolegi (który był w team przeciwnym) z którym biegaliście po mapie i traktowaliście jak sojusznika jak i podejrzewam, że siedzieliście razem na TS/Skype i dawaliście nawzajem sobie info co również jest w regulaminie zakazane. 
 
Czy mam wymieniać dalej jak wyglądała Wasza rozgrywka? Myślę, że jesteś tego świadom i to zbędne.
Poświeciłam ponad godzinę na sprawdzenie dokładnie obu demek aby werdykt był sprawiedliwy, a Ty piszesz jeszcze skargę ze świadomością co robiliście mapy wcześniej. Gdyby nie interwencja graczy którzy naciskali na Blithe i ciągle opisywali jak i mówili mu jak wasze rozgrywki wyglądały wcześniej podejrzewam, że do teraz byście się "bawili" i utrudniali swojemu team'owi grę na serwerze. BAN SŁUSZNY. 
 
Podsumowując~ Złamaliście te zasady:
 
1. Zasady gry na serwerze
 
1.1 Każdy ma obowiązek wykonywać cele mapy
1.3 Niedozwolone jest wyrzucanie paki w miejsca które są niedostępne dla gracza.
1.4 Każdy ma obowiązek grać zespołowo
1.9 Niedozwolone jest podawanie teamowi przeciwnemu wszelakiego infa tyczy się to również podawania przez TeamSpeak oraz Skype.
1.10 Zakazane jest uprzykrzanie gry sojusznikom poprzez celowe rzucanie flashy/smoke
 
2. Zasady zachowania na serwerze
 
2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze
2.3 Zabronione jest prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów
2.4 Zakazane jest nadużywanie mikrofonu oraz spamowanie na chacie
2.7 Zabronione jest kłócenie się z administracją 
 
3. Kary za poszczególne wykroczenia
 
3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h
3.2 Obrażanie graczy: Ban 10 min -> Ban 2h -> Ban 1 wk
3.4 Wyrzucanie paki w miejsca które są niedostępne dla gracza: Ban 1h -> Ban 1 wk
3.7 Prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów: Ban 30-1 h
3.8 Utrudnianie gry: Ban 10-30 min
3.16 Podpowiadanie na say/TeamSpeak/Skype: Ban 30 min
3.17 Kłócenie się z administracją: Ban 10 min
3.18 Kampienie: Upomnienie -> Kick -> Ban 30 min
 
 
Oprócz tego, że dostaliście od Blithe bana na 30 minut za wasze chamskie zachowanie, utrudnianie gry, kłamstwa i łamanie zasad przedłużam bana o tydzień. 
Decyzja nieodwołalna.
 
 
Pozdrawiam,
Queen Besiałke

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności