Skocz do zawartości

Skarga omega


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Siwy
Data Zdarzenia : 13:30-14
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: Omega, krypton
Dowod : -

Opis Sytuacji : 

Po pierwsze, to jest niesprawiedliwe. Chcę aby karol osądził ten temat - 

Powód;

 

 

2, W http://forum.cs-classic.pl/topic/37098-omega/?findpost=225235

Powód;

 

1. Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność. 

Ostrzegałem dawno temu.

Ja tu też ostrzeżenia nie widzę, a modek powinien te ostrzeżenia archiwizować, czyli powinny być w warnach użytkowników.

Których nie ma, to więc dlaczego warny się posypały? A krypton sam zaznaczyłeś mi na SB że jak bym ja czuł się urażony z powodu jakiegoś tekstu to powinienem go pierw zgłosić, że to mnie uraża. Także gdzie omega zgłosił ten fakt że to go uraża? Powinno to być tylko i wyłącznie w ostrzeżeniach słownych, których nie ma. 

 

 

Kolejna sprawa, dlaczego ja dostałem bana na SB, z tego co wiem to mashiro też dostała

To jest pytanie do kryptona. 

 

Zamieszczam reg SB

 

§5 ShoutBox

 
1. ShoutBox jest wizytówką forum, dlatego obowiązują na nim wszelkie zasady kultury i pisowni podobnie jak na całym forum. 
2. Zaśmiecanie nielogicznymi, nie wnoszącymi nic do ogólnej dyskusji wypowiedziami będzie surowo karane. 
3. Zakaz wyzywania innych osób.
4. Zakaz umieszczania linków reklamujących, a także linków reklamujących jakieś podanie, prośbę o UB bądź temat z przywitaniem/pożegnaniem się.
5. Każda prośba typu "daj mi rangę" itp. na ShoutBoxie będzie karana ostrzeżeniem. 
6. Administracja forum (administratorzy i moderatorzy) ma prawo ukarać użytkownika ostrzeżeniem za łamanie postanowień dotyczących ShoutBox'a 
7. Sprawy prywatne wyjaśniamy na innych komunikatorach lub PW . 
8. Staraj się pisać w jednej wiadomości.
9. Utrudnianie rozmowy, przeszkadzanie w niej, a także prowokowanie do kłótni kończy się banem.
10. Każdy użytkownik ma prawo sprawdzić archiwum na ShoutBox.
11. Nadużywanie emotek jest zakazane i grozi warnem.

12. Zakaz dodawania emotek innych niż te dostępne na naszym forum.

 

7 , 8 , 9 odpada. 

Nie była to sprawa prywatna, nie było to też spamowanie i tym bardziej utrudnianie rozmowy i prowadzenie do kłótni. 

 

Zgłaszałem Kryptonowi, i na tym cała rozmowa się opierała. Że omega w swoim poście mnie uraził. 

To nie kwalifikuje się do kłótni , spamowaniem i to też nie sprawa prywatna. Także za co dostaliśmy bloka? To samo się tyczy marty

 

 

 

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

Edytowane przez Siwy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wczoraj jasno napisałem, że drążenie tematu ze skargą skończy się banem na miesiąc, nie będę tego wszędzie ogłaszał, wy ten temat ciągnęliście, więc bana otrzymaliście słusznego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności