Skocz do zawartości

Propozycja


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję, która dotyczy powiadomień o cziterach, nie mam pojęcia czy to było kiedykolwiek poruszane ale przynajmniej ja tego nie widziałem.
Mianowicie chodzi połączenie serwera z Shoutbox'em, pod daną komendą (załóżmy /zglos *tresc*) wyświetlałoby się dane zgłoszenie o cziterze oraz pokazywałoby z jakiego serwera nadawano, wtedy admin, opiekun bądź członek UBT nieobecny na serwerze a obecny na forum, powiadomiony na SB będzie mógł wejść na serwer i profilaktycznie zbanować gracza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. 

Widziałem jak to na innych stronach wygląda i słabe to jest. Całe sb w zgłoszeniach ciągle spam  i nic więcej. A niektórzy sobie robili tak zwaną beke z tego. Nie podoba mi się

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na NIE. Jak już Omega wspomniał SB bedzie zawalony a zanim admin przyjdzie to czitery uciekną. Poza tym jak cziter zobaczy na czacie "/zgłoś" to raczej ucieknie

.  Można by było zrobić drugiego SB własnie ma te sprawy ale mam mieszane uczucia jakby to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIKONG, myślisz że ktoś byłby na tyle rozgarnięty żeby zrobić tak by było to widać na czacie w CS'ie? Też myślałem o 2  tabelce, pomocne w tępieniu byłoby to na pewno.

Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Odpada, widziałem już na innych sieciach jak to działa i bardziej to przeszkadza niż pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności