Skocz do zawartości

[BAN]UB


dawid18pro

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:boteQ KaLi
Link do SS:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=459210047 , http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=442968119 ico_external_link.gif
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer:
[PL][OnlyDD2]Cs-Classic.pl[GameMe]
Link do bana:http://dd2csgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:86094601&advType=steamid&Submit

 

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare lub sendfile

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

5. Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

Edytowane przez dawid18pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był zwykły przypadek , Na niebieskim było widac nogi , na midzie widziałem jak sie strzelał i akurat tak wyszło ze tam nakierowalem , a po 3 z tym awp to był głupi przypadek , w którym akurat wyłaczylem zooma gdy sie chował . Robiłem to nieświadomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nogi było widać, ale późniejsze skanowanie celownikiem na kolesiu za skrzynkę już takie normalnie nie było. Dodatkowo według mnie aimlock zadziałał bo w zwolnionym tempie widać jak nakierowujesz w ułamku sekundy na jego głowę (wcześniej zacząłeś namierzać już za skrzynkę, ale kolega Cię ubiegł bo wyszedł).

Druga akcja za skrzynką, mogłeś słyszeć strzały, ale Twoja pewność, że on już nie żyje jest zaskakująca, aczkolwiek celownik bardzo ładnie był nakierowany nie wiadomo czemu nad głowę przeciwnika (jakby spróbował skoczyć to pewnie trigger by zadziałał).

Trzecia akcja, wychylasz na kolesia w piachu, idealnie wcelowany i wiedziałeś gdzie stoi.

Czwarta akcja, koleś skrada się na bs'a, zanim podskoczył ty już wiedziałeś że on tam jest i idealnie celownik dociągnął się na przeciwnika.

Piąta akcja, słyszałeś kolesia, który idzie, ale dziwnym trafem wychyliłeś i nie oddałeś strzału czyżbyś zapomniał wcisnąć magicznego klawisza?

Na koniec akcja na długiej i moment strzału.

 

http://plays.tv/video/55beb190502830fc66

Na koniec strzał w momencie ruchu przeciwnika na górnym midzie w strone catwalka. 

Nie mogłeś w żaden sposób wiedzieć, że on tam jest, a ten Twój scan był tak naturalny, że szok.

 

Dla mnie są to bardzo dziwne akcje i na pewno tak łatwo nie można ich wytłumaczyć.

 

Dodatkowo demka znajdują się pod tymi linkami.

 
Edytowane przez LAGFRAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 akcja , gdy ma się celownik na wysokości głowy to chyba nie dziwne , ze odrazu dostał bułe , spójrzcie na głowy guiiego . 2 akcja nie wiedziałem ze jest akurat w tym miejscu , ale celowałem akurat w tym gdzie był to chyba normalna reakcja jak go zabił do góry napisane jest kto kogo zabił :) 3 akcja gdy ktoś jest w b'sie to wiadome jest ze osoba z piachu będzie w tym miejscu bo z innej perspektywy nie zobaczy skrzyń , gdy jestem wkampiony za skrzynią wylycham kilkakrotnie patrząc na piach i galę ; ) Czwarta akcja zawsze słychac pierwszy skok zawsze słychac tak jak wspominałem rozglądam się kilkarazy i akurat tam był , 5 akcja jak widać ładowałem i nie oddałem odrazu strzału gdymój player opóścił broń zrobiłem to ;) Nagrajcie kilka akcji , w której widać ze ktoś w takim przypadku Ja nie ma wh , Np gdy ktos wybiega z mida wyłacze zooma bo kompletnie nie wiem ze tam jest i mnie zabija ktos wbiega z mida na shorta , dlaczego go nie zabijam , poniewaz nie mam takiego reflexu i nie wiem kiedy i gdzie jest i w jakim momencie skoczy ;) . Dajecie bany oglądając tylko spalone akcje , a nie te które udowadniają ze osoba zbanowana nie ma wh :)

Edytowane przez dawid18pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runda 2 - Anarchia - nie sprawdza czy ktoś jest za skrzynką po lewej, albo w anarchi tylko od razu sobie wchodzi lajtowo.
Runda 2 - Już w Anarchii - Widzi typa na środku, ale boi się i co chwilę zerka na prawo przez drzwi czy typek, który tam cały czas był i chodził na walku mu nie wbiegnie.
Runda 2 - 1:18 ~ (o ile nie pomyliłem) stoi i czeka w Anarchii - gdy typek nagle wybiega z respa on pierw namierza przez drzwi i wychyla idealnie.
Runda 3 - Nikt normalny skracający z długiej na mida w CT nie patrzy od razu na metalboxa (x-boxa), tylko pierw gala / trup / mid, a ty o dziwo wcelowałeś się w typka, który stał za boxem, chyba modele pomyliłeś i myślałeś, że typ jest przed boxem
Runda 3 - 1:01 ~ , cały czas idzie do przodu, ale nagle hamuje i puszcza swojego przodem, bo typek stał schowany po prawej i nie chciał zginąć
Runda 7 - 1:29 ~, Biegnie i nic nie sprawdza, a nagle na respie mu się sprawdziło gdzie stał przeciwnik.
Runda 9 - LONG ~, Po flashu celownikiem z typkiem, który stał za ścianą.
Runda 9: z LONGA, celuje na CT i nagle jak zaczęli wbiegać galą i ich zobaczył 'na monitorze swoim' (nie było ich słychać i byli za ścianą) to namierzył na galę.

Są jeszcze różne dziwne akcje, ale już nie będę rozpisywał. Dużo osób się ze mną zgodziło gdy to obejrzało, a nie mówiłem im o tych akcjach tylko mi je rozpisali. (Osoby postronne) 




 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności