Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie RazemPonadKilo.


RazemPonadKilo.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:RazemPonadKilo.
2. Imię:Norbert
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie) Yes.
6. Składka(Tak/Nie): Zobaczymy.
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/RazemPonadKilo./193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Raczej mnie już znacie więc nie muszę się rozpisywać,ale zauważyłem że odkąd został tylko Revo jako admin to przyda mu się pomoc.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):  STEAM_0:0:77287447
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  2-3h dziennie
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Teraz wakacje więc jak wstane
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:z 6-7lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak tutaj i 2kcod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Podanie na odwal się.

Dopiero co straciłeś admina 

 

//Kopiowane ze skargi//

 

L 07/28/2015 - 14:12:08: [adminchat.amxx] Chat: "RazemPonadKilo.<12276><STEAM_0:0:77287447><>" chat " wypierdalaj z tego respa no k*rwa mac"

"RazemPonadKilo.<9534><STEAM_0:0:77287447><>" chat " k*rwa szmaciaz zdazyl mi w*jebac banie"

 

L 07/30/2015 - 11:54:27: [adminchat.amxx] Chat: "RazemPonadKilo.<17892><STEAM_0:0:77287447><>" tsay "Zebys ty nie mial czegos nie tak z glowa zaraz.."

 

 

Rozumiem że juz lepiej z wulgami ale powinieneś jeszcze odczekać 

 

 

 

Godzina 22:00 do 22:18 / 4.08.2015

 

[VIP] *DEAD* RazemPonadKilo. :  bo ja kurwa padniesz :D

Chyba nic się nie zmieniło. Miałem jeszcze jedno ale nie zrobiłem ss'a. Jeżeli są wątpliwości niech opiekun sprawdzi LOGI.

On się jeszcze nie poprawił ale chcecie dawać szanse damnn

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie tylko ReVo ma adma. Dosyć sporo ich zostało jeszcze, ale to mniejsza.

 

Ja osobiście na TAK, wymagania spełniasz, byłeś adminem, jedyne co to jak napisał ev1l ogranicz wulgaryzmy, a będzie dobrze! :D Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu należy się druga szansa, najlepszym tego przykładem jestem ja, po stracie admina na zm, dostałem admina na 2k1 i teraz jestem opiekunem, to jednak o czymś świadczy.

RPK, to ogarnięty gracz i potrafi rozróżnić czity od skill'a udowadniał to już wielokrotnie, to że wcześniej dał popis braku kultury, to go nie powinno skreślić, bo wszyscy admini takie popisy dawali, więc wyciąganie tutaj "brudów" z poprzednich skarg jest żałosne. 

Jestem na tak, aktywny, pomocny, towarzyski i przede wszystkim morda.

Powodzenia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak, nie miałem z Tobą na pieńku, dobrze wykonujesz funkcje jakie Ci powierzono, ogarniasz, często na serwerze ( nawet w godzinach późnych)- a co do słownictwa - ogarnie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.
Admin powinien świecić przykładem, popracuj nad słownictwem (wulgaryzmy).

Dopiero co straciłeś admina, zdobądź zaufanie większości.

Według mnie, nie ogarniałeś na tym stanowisku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jestem na tak choć...

 

Powinieneś popracować nad palcami, mniej klnięcia, tak jak i Mówiła :)

 

Cóż może i jestem na dd2 nowy, ale i tak będę banował was za wulgi :D

 

Ps. Bf2, wróć ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję kompletnie ludzi o.O Wróciłem wczoraj do życia "CSowego" i na sieć CSC, wszedłem na forum i czytam bardzo interesujące tematy nt. DD2. Z tego co przeczytałem ogromna większość na oko jakieś 95% graczy jest niezadowolona ze stanu w jakim znalazł się serwer, jeden z tych ogarniętych graczy nazwał nawet "syfem" więc coś musi być na rzeczy. Według MOJEJ oceny na podstawie tego co przeczytałem bo jak podkreślam nie było mnie tu 4 miesiące, nie znam Cię kompletnie i wiem tyle ile przeczytam tak więc ode mnie łapiesz wielkie NIE :) Serwer tworzą ludzie, nie popsuł się sam z siebie a Twoje zachowanie jako admina jest nie do przyjęcia i nie wierzę w oświecenie po jak dobrze liczę 5 dniach. Skoro straciłeś admina były ku temu solidne podstawy. Może kiedyś, 5 dni to stanowczo za mało. Pozdrawiam i skłaniam do refleksji narzekających a dających propsy komuś kto jakoś przyczynił się do obecnej sytuacji  :)

Edytowane przez Gerlo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać mu 2 szansę

 

+steam

+doświadczenie

+gt

 

Co do kultury, to naprawdę się poprawił.

 

Tak z innej beczki.

 

Ci co znają mnie to wiedzą, że też używam często wulgaryzmów i to nie jednokrotnie. A czasami idzie taka seria 10-20 Kur*(@#@), bo jak zabija mnie koleś co ma staty 1/11 tzw. bot (nie mam na celu żeby kogoś urazić), a ja mam 20/0 to aż czasami, tak człowieka H...(@#@) strzela.

 

@up.

Ale powiem wam tak, ale bez żadnych spin, na forum piszecie co innego i na serwerze też jest co innego ;).

 

@Edit.

Pokażcie mi admina na który tak "bardzo" przestrzega tych wulgaryzmów, jest może 1.

Edytowane przez UmciaaGumcia <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak ,choć jest botem dałbym mu szansę :)

Mistrz, masz rangę admina .. to zachowuj się na tą rangę porządnie, i tak oceniaj podania. 

Takie kretyńskie odp po pierwsze wiążą się z warnem, po 2 nie patrzę nawet na nie w ocenianiu podania. 

 

Kilo, chłopie dopiero Ci admina zabrałem i nie chcę Cię z powrotem, nie panujesz wgl nad swoją kulturą, gadasz co chcesz mimo że jesteś adminem. 

Teraz będziesz sobie gadał dalej, ale bez admina, i bez tej 'ochrony'

 

Odrzucone

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności