Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Witam,

Szukam opiekuna, który zajmie się cod'em 350. Szukam osoby aktywnej, która będzie w stanie się nim porządnie zająć, głównie chodzi oto by zajmowała się sprawami forum, czyli tworzenie konkursów, rozpatrywanie propozycji, skarg, podań, itd.

 

 

Wzór:

 

Imię:  

Nick: 

Wiek:  

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  

Staż na serwerze:  

STEAM:  

Znajomośc amx (1-10):  

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  

Dlaczego akurat Ty:   

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Nick: Quebonafide a na serwerze awer.

Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Od 1-3h (nie zawsze bo zawsze cos wypadnie)

Staż na serwerze: Jakies niecałe 2 miesiące.

STEAM: Hans

 A jesli chodzi o gre to planuję zakupic.

Znajomośc amx (1-10): 9
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Szczerze mówiąc to nigdy z tym nie miałem do czynienia. Z tego co przeczytałem wyżej to Karol poszukuję osoby która będzie zajmowała się sprawami forum, czyli tworzenie konkursów, rozpatrywanie propozycji, skarg, podan, itd. A ja jestem zapewnic to w 100%.  A jesli chodzi o dodawanie admina/vipa lub wgrywanie map czy tez tych pluginów to pomoże mi mn9. Nawet sam mi tą pomoc zaoferował w razie czego.

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Rok temu pełniłem funkcje Administratora na serwerze 4k1, potem Grafik no i teraz admin tego wlasnie serwera.
Dlaczego akurat Ty: Gram na tym serwerze 2 miesiące ale znam już go bardzo dobrze, od początku mojej przygody tutaj zgłaszałem kilka błęgów lub proponowalem wprowadzic jakies zmiany (chodzi mi tutaj o jakies tam mapy, rs'y, perki, klasy). Jesli się dostane na to stanowisko to będe sie starał go rozkreic oraz przyciągnac znów graczy bo jak widac od kilka dni-tygodni graczy z dniem ubywa, więc przydadało by się wprowadzic jakies nowe zmiany. 

Edytowane przez Quebonafide
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Grzesiek

Nick: Gamboa

Wiek:  20+

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  2h

Staż na serwerze:  krótko bo chyba 2 tygodnie

STEAM:  tak

Znajomośc amx (1-10):  9 jak sobie wszystko przypomne :)

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  9

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):   FPG, później z kolegą założyliśmy serwer cod ale niestety rozkręcenie serwerowni to na prawde sztuka.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  nie

Dlaczego akurat Ty:   wiem co chcą gracze gram na tym serwerze, w miare ogarniam, choć nie ukrywam że na początku przyda mi się pomoc.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Imię: Tomek

 

Nick: ShadyJMSV

 

Wiek: 18

 

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Jestem zazwyczaj wieczorami i mogę spędzać obecnie po 3/4 godziny śmiało, nie wiem jak będzie wyglądał mój plan lekcji w czasie szkolnym ale na pewno nie zejdę niżej niż 1.5/2h

 

Staż na serwerze: Jestem od 2013 r. Rybak miał jeszcze opiekuna.

 

STEAM: Posiadam, jeżeli trzeba to podam.

 

Znajomośc amx (1-10): 8

 

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Będę się wzorować na poradnikach ze stron, oraz mam zamiar zażyć wsparcie od któregoś z opiekunów. (Karol podesłałeś mi kilka filmów, ale usunąłem je całkiem przypadkowo). Pierwszy raz będę miał z tym do czynienia, ale uważam że sobie poradzę.

 

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie. 

 

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełnie funkcję Redaktora oraz UBT, wcześniej admin.

 

Dlaczego akurat Ty: Chciałbym zachować pełną skromność, lecz myślę, że jestem kompetentną oraz mądrą osobą co wydaje mi się, że jest potrzebne by pełnić tę funkcję. Zacznę może od tych wad by nie ukryć tego co mam w sobie najgorszego. Jak widać, na forum jestem 37 dni a moja pierwsza wizyta na forum jest od października 2013 roku. Nie przesiaduję na forum jak "głupi", wchodzę i jeżeli nic się nie dzieje od razu wychodzę, tak samo jest z moją pracą np. jako Redaktor, piszę tylko to co może naprawdę zainteresować ludzi, nie lubię pisać tylko po to, żeby dział był aktywny bo tego i tak w 80% nikt nie czyta. Chciałbym pełnić tę funkcję z 2 osobą, dokładniej mam na myśli aby na to stanowisko były dobrane 2 osoby, ponieważ w dodatku mam braci i życie prywatne co dwukrotnie utrudnia mi wejście na forum. Nie zdarza się to zawsze ale na tydzień 2 dni potrafię być nieobecny. Może teraz trochę pozytywów, myślę, że jestem kreatywną osobą na swój sposób, zresztą jak każdy. Za ten serwer naprawdę trzeba się wziąć, widzę kilka osób naprawdę nadających się na admina ale nie składają oni podań ponieważ boją się konsekwencji nieumiejętności sterowania amx, takim osobom chciałbym zapewniać pomoc i wypełnić w końcu szeregi adminów normalnymi, porządnymi i odpowiedzialnymi ludźmi, wskazuję również na to, że staram być się pomocną osobą i nie powinny mnie obciążać 3 rangi jakie posiadam. Nie wiem dlaczego ostatnia rekrutacja została zamknięta bo tam miałem naprawdę twórczą wenę w podpunkcie "dlaczego akurat ja". Myślę, że tyle wystarczy, bo jak większość nie bardzo potrafię pisać o sobie. Chcę po prostu zaopiekować się serwerem, ściągać tutaj osoby swoją pracą jaką mam zamiar wam poświęcać. To wszystko, mam nadzieję, że nasze kandydatury nie będą musiały czekać tyle czasu, co ostatnio.

Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Imię: Tomek
 
Nick: ShadyJMSV
 
Wiek: 18
 
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Jestem zazwyczaj wieczorami i mogę spędzać obecnie po 3/4 godziny śmiało, nie wiem jak będzie wyglądał mój plan lekcji w czasie szkolnym ale na pewno nie zejdę niżej niż 1.5/2h
 
Staż na serwerze: Jestem od 2013 r. Rybak miał jeszcze opiekuna.
 
STEAM: Posiadam, jeżeli trzeba to podam.
 
Znajomośc amx (1-10): 8
 
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Będę się wzorować na poradnikach ze stron, oraz mam zamiar zażyć wsparcie od któregoś z opiekunów. (Karol podesłałeś mi kilka filmów, ale usunąłem je całkiem przypadkowo). Pierwszy raz będę miał z tym do czynienia, ale uważam że sobie poradzę.
 
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie. 
 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełnie funkcję Redaktora oraz UBT, wcześniej admin.
 
Dlaczego akurat Ty: Chciałbym zachować pełną skromność, lecz myślę, że jestem kompetentną oraz mądrą osobą co wydaje mi się, że jest potrzebne by pełnić tę funkcję. Zacznę może od tych wad by nie ukryć tego co mam w sobie najgorszego. Jak widać, na forum jestem 37 dni a moja pierwsza wizyta na forum jest od października 2013 roku. Nie przesiaduję na forum jak "głupi", wchodzę i jeżeli nic się nie dzieje od razu wychodzę, tak samo jest z moją pracą np. jako Redaktor, piszę tylko to co może naprawdę zainteresować ludzi, nie lubię pisać tylko po to, żeby dział był aktywny bo tego i tak w 80% nikt nie czyta. Chciałbym pełnić tę funkcję z 2 osobą, dokładniej mam na myśli aby na to stanowisko były dobrane 2 osoby, ponieważ w dodatku mam braci i życie prywatne co dwukrotnie utrudnia mi wejście na forum. Nie zdarza się to zawsze ale na tydzień 2 dni potrafię być nieobecny. Może teraz trochę pozytywów, myślę, że jestem kreatywną osobą na swój sposób, zresztą jak każdy. Za ten serwer naprawdę trzeba się wziąć, widzę kilka osób naprawdę nadających się na admina ale nie składają oni podań ponieważ boją się konsekwencji nieumiejętności sterowania amx, takim osobom chciałbym zapewniać pomoc i wypełnić w końcu szeregi adminów normalnymi, porządnymi i odpowiedzialnymi ludźmi, wskazuję również na to, że staram być się pomocną osobą i nie powinny mnie obciążać 3 rangi jakie posiadam. Nie wiem dlaczego ostatnia rekrutacja została zamknięta bo tam miałem naprawdę twórczą wenę w podpunkcie "dlaczego akurat ja". Myślę, że tyle wystarczy, bo jak większość nie bardzo potrafię pisać o sobie. Chcę po prostu zaopiekować się serwerem, ściągać tutaj osoby swoją pracą jaką mam zamiar wam poświęcać. To wszystko, mam nadzieję, że nasze kandydatury nie będą musiały czekać tyle czasu, co ostatnio.

 

Zostaje nowym opiekunem.

 

Gratuluje i życzę powodzenia

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności