Skocz do zawartości

Hardcore K@T


Smite

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Hardcore K@T
2. Imię:Paweł
3. Wiek: 22
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):bardzo dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie)tak
6. Składka(Tak/Nie):tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Hardcore%20K%40T/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Jeśli nie ma żadnego admina to serwer się rozpada, wiec ogarnę serwa, pod nieobecność innych adminów, dlaczego ja ? myślę że  jestem w porządku gostek. Jak każdego czasem emocje ponoszą, i jak każdy staram się nad tym zapanować, nie wiem co można się tu więcej rozpisywać, to jest podanko a admina a nie życiorys heh 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:0:84117756
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 3/4 h dziennie ponieważ dziewczyna, i przy okazji szukam pracy, zwolniłem się z poprzedniej :P
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: codziennie, rano i wieczorem, oraz w nocy, często mnie można spotkać na serwie :)

12. Staż w grze Counter Strike 1.6:ok, 6 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):tak miałem tu wcześniej admina, i na innym serwie tez "nie będę wypisywał nazwy" oraz miałem tam rangę "MODERATOR"

 

Chciałem wyjaśnić nie tak jak ostatnio że, miałem tu już admina pod nickiem: Smite        ---> LOS AMI, piszę to jak by mnie ktoś nie znał i pytał o moje GT, 

Zapraszam też na steam o nazwie aniol35, tak wiem pomyślicie, co za koleś jak by nie mógł mieć jednej nazwy xD

I ostatnie co chciałem wam napisać to jest to że, nie rozpisuje się w podanku zbytnio, stali gracze mnie znają, nowi mogą poznać jestem oczywiście ZA.

 
Pozdro i czekam, link do GT poprawiony
Edytowane przez Smite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Nie.. Dlaczego?


 


Odkąd zrezygnowałeś stałeś się, że tak napiszę ' arogancki';


Jak Ty chcesz zostać adminem skoro nawet nie umiesz rozmawiać z graczami, ciągle wyzywasz na mikro, a że mam dostęp do u@ to widzę, że zgłaszają Cię nieustannie za obrazy. Sama nie raz i nie dwa Cię upominałam żebyś się ogarnął, poskutkowało, ale tylko na moment, bo dalej i tak robiłeś swoje. 


 


 


Admin powinien mieć raczej dobry kontakt z graczami na serwerze, lecz Ty tego nie potrafisz zrobić.


Może i wymagania spełniasz, bo STEAM, doświadczenie posiadasz, ale to jednak za mało. 


 


Popraw się, a dopiero później składaj podanie.


 


Zawsze ; ADMIN= GRACZ.


Edytowane przez Justynka.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności