Skocz do zawartości

Mapa de_hell zostaje?


polaczekkkkkkkkkk

de_hell  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robimy z mapą de_hell?

    • Zostaje
      5
    • Usuwamy i zostaje stary mapcycle
      2
    • Usuwamy i szukamy nowej mapy
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Usuwamy i można dodać nową na próbę. De_Hell sporo osób narzeka na tą mapę,że ludzie uciekają co jest prawdą i nie działa im co też jest prawdą ja bym usunął i dodał nową na próbę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nie jest to mapka eslowa na dodatek pełno graczy z niej ucieka nie wiadomo nawet gdzie biegać. Można poszukać nową.

Do usunięcia.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za usunięciem i dodaniem nowej mapy z racji tego ,że liczba graczy na tej mapie zdecydowanie jest owiele mniejsza niż na innych.

W większości przypadków ludzie proszą mnie też o zmianę mapy wiec chyba tak trzeba zrobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 2 tygodnie temu napisałem temat żebyście się wypowiedzieli na temat tej mapy to nikomu nie przeszkadzała...Szkoda, że dopiero teraz to wychodzi, że jest mało graczy na de_hell.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, na de_hell mało jest ludzi, bo mało osób ją zna i się wkurza, bo nie wiedzą gdzie iść, taka jest prawda. Ja jestem za zostawieniem jej, bo ją lubię i mapa mi sie podoba.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kabulu jest jeden bs więc nie wyobrażam sobie gry to z CT. Z westwood ta historia się powtarza i jest dokładnie to samo. Ja bym mapę zostawiła na de forge też ludzie narzekali a jednak została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego zdania jak Shanell.

Z forge był ten sam problem, pierwsze niby wszystko w porządku, później ludzie zaczęli narzekać że niby mapa do dupy a jak zobaczyli że opiekun i tak jej nie usunie to się do niej przyzwyczaili..

De_hell nie jest trudną mapą i bardzo fajnie się na niej gra. Jak dla mnie powinna zostać

Edytowane przez Tymbarkowa x3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ci się fajnie gra ale widzisz że tobie i pewnej grupie osób bo ludzie wychodzą z serwera podczas tej mapy dlatego pytałem się czy jest opcja raz na DWA map cycle dać westwooda taka mapa żeby postrzelać i te rundy są tak szybkie że szybko doleci do 12 wygranych którejś drużyny a z awp kto będzie grał to będzie grał a tak jak pójdziesz domkami to awp może naskoczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to kabul posiada 1 bs

 

Co do mapy de_hell to fajna ale tutaj nie grywala , bardzo mało ludzi a na dust2 wchodzi caly serw

 

Ja proponowałbym dodać de_cabble bardzo prosta ale duza , da się ją ogarnać szybko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejkuś, nie przeczytałeś co napisała Tymbarkowa ? Cbble to stara wersja Forge. Co do mapy fakt ludzie z niej wychodzą, ale moim zdaniem to przez to że jej nie znają, lub też nie chcą poznać, bo wolą ponarzekać. Takie jest moje zdanie na ten temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa de_forge na pewno nie zostanie usunięta z MC a to się równa z tym, że nie będzie równie mapy de_cbble.

 

Ludzie wy na prawde nie widzicie że próbujecie zrobić śmietnik z serwera?;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dwa tygdonie zmieniać cykl? Bez sensu, juz lepiej zeby go wgl nie było.. A mapa westwood jak dla mnei odpada

 

Nie co dwa tygodnie tylko jak przelecą wszystkie rundy 2 razy wtedy westwood xD znowu 2 razy wszystkie mapy i znowu westwood 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności