Skocz do zawartości

odwołanie od bana i skarga


Gamboa

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Gamboa

2.Nick admina/gracza który zawinił:  
3.Admin/Gracz : ghost division
4.SID/IP oskarżanego:
5.Data i godzina: teraz, mapa aztec_2012
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
7.Opis sytuacji:

 

czy miejsce na zdjęciu oznaczone kolorem to txt? mi sie wydaje ze na serwerze COD miejsce TXT to miejsce GDZIE WIDAĆ PRZEZ SCIANY! czy na tej serwerowni jest inaczej? jeśli tak to proszę mnie uświadomić i zamknąć temat

 

zdjęcie w załączniku

post-17771-0-67481700-1438857172_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na cod to głupie więc się pytam tutaj jak to jest bo w regulaminie nic na ten temat nie ma.

 

2.3. Zakaz wchodzenia na tekstury - ( miejsca gdzie nie dostaniemy się na serwerze bez modyfikacji dodatkowych skoków oraz innych mocy ) [Ostrzeżenie / Ban na 5 min / Ban na 30 min]

 

dobra jest czyli ok

 

 

chociaż myśle że mogłoby być zmienione bo od tego są klasy że z niektórych trzeba korzystać w taki sposób a txt to albo kogoś nie widać albo ktoś widzi przez sciany. nawet na FFA da sie tam wyjść przy pomocy 2giego gracza.

Edytowane przez Gamboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na takich typu mapkach nie powinno się dawac bana, ponieważ można łatwo wroga zauważyc/zstrzelic bo go widac, wiec nie rozumiem równiez tego bana.

Jesli chodzi o inne mapki np. dd2long to gracz jesli wejdzie tutaj ~  http://i.imgur.com/KEmDHmv.jpg~ to jego się nie da zauważyc i ban jak najbardziej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności