Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na ''adminke'' Kasie...


Black eye

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Black Eye
2. Kto zawinił? (admin/gracz):admin
3. Nick oskarżonego:Kasia
4. Steam_ID oskarżonego:

STEAM_0:1:107393803

5. Opis sytuacji: Podczas gry cały team został zmutowany nie wiadomo z jakich przyczyn , koleżanka Kasia nie wiem czy się na mnie uwzieła czy co ale ostatni weszło jakieś dziecko na serwer i zaczeło mnie wyzywać była słyszała nic nie zrobiła jak mu powiedziałem żeby sie zamknoł to ja dostałem muta :)
6. Dowody (demko/screenywiadkowie):świadkowie
7. Data zdarzenia:nie pamietam dokładnie ale kilka dni temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpodstawnie powiadasz? Jak tylko wrócę do domu podeślę demko, bo w tym momencie nie mam jak.

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Eye przecież jak wchodzisz na server to nikogo więcej nie słychać oprócz ciebie.. Za dużo gadasz i w końcu dostałeś muta i jeszcze oskarżasz. Jak chcesz pogadać z kolegami to zaproś ich na ts a nie w grze gadasz jak sroka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diverse wiesz co może rozmawiam duzo ale nie zmienia to faktu ze Kasia jest niekompetentną adminką która nie wykonuje dobrze swoich obowiązków . Jeżeli ja tutaj kogoś bezpodstawnie oskarżam to wejdz na serwer i spytaj sie innych . Ja nie mówi tylko w swoim imieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jak wchodziłem ostatnio na serwer, to prawie co rundę pisała wam żebyście ogarnęli słownictwo i nie dosyć, że nic do was nie dociera, to jeszcze wielu z was się z niej śmieje, że co rundę upomina was o zachowanie kultury. Nie wiem co ostatnio zrobiła, ale pewnikiem nie wytrzymała i w końcu dała multi muta. Powinniście się cieszyć, bo dawno połowy z was na tym serwerze nie powinno już być.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cały team tylko ty zostałeś zmutowany, a że tylko ciebie słychać cały czas to było cicho. Ciągle cie upominam ale ty ciągle, olewasz to co do ciebie mówię. Twoje zachowanie na serwerze jest karygodne, teraz się dziwię czemu tylko upominam, ale niektórzy się chciaż do tego stosują. Gdybym za każdym razem mutowała, a później od razu banowała za kulturę to połowy serwera by nie było, niektórzy znajomi którzy chociaż raz byli z tobą w drużynie chętnie powiedziała, że jesteś naprawde denerwujący i chamski. Taka prawda.

 

@Edit

Naprawdę się dziwię czemu ty złożyłeś podanie na admina, z takim brakiem kultury, chamstwem z jakim odnosisz się do innych nawet tego nie powinieneś pisać. Ale każdy może.

 

@Edit

To było kilka map z rzędu, a ja nie mam tyle czasu, żeby każde demko obejrzeć. Podeślij "swoje dowody".

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności