Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] Q♥een Besiałke


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Q♥een Besiałke
Wiek: 18
Staż na Forum: Posiadam konto od 13 marca ~ czyli jestem tutaj od 5 miesięcy.
Znajomość Regulaminów: Dobre.
 
Czas jaki możesz poświecić na forum:
Minimalnie od godziny do 4-5.
Nie umiem określić dokładnie ile ~ Wszystko jest zależne od dnia, aktualnie są wakacje więc mam zdecydowanie więcej czasu. Na forum zaglądam codziennie po kilkanaście razy nawet gdy siedziałam z -_- to ciągle zaglądałam i załatwiałam sprawy tak samo podczas roku szkolnego.
 
Znajomość funkcji Moderatora:
Kiedyś kiedy zajmowałam się jednym z największych serwerów MC co zresztą opisywałam w podaniu na opiekuna również poniekąd przyszło mi zając się wtedy też właśnie forum ~ wspominam o tym ze względu na to iż miałam styczność z różnymi sytuacjami jak i z różnymi ludźmi oraz (niewielką, ale miałam) z moderowaniem. Na chwile obecną mam dostęp do moderacji w dziale FFA 3 mapy jako iż się nim zajmuję więc uważam, że podstawowe funkcje z moderowania mam opanowane.
Aktualnie jestem od ponad roku administratorem na grupie jednego z YT'berów (Który posiada ponad 160 tys. subskrypcji) W grupie tej gości ponad 12 tysięcy członków co zobowiązuje mnie do ciągłego sprawdzania postów zgłoszonych jak i tych wstawianych przez użytkowników normalnie oraz zapanowaniem nad chaosem który bywało, że się pojawiał.
Znany nam myślę przykład jaki na FB ostatnim czasem jest częsty to spam różnych linków z nie wiadomo jaką "super oferta! gdzie wystarczy tylko, że klikniesz w ten link!", a jak wiemy FB i takie grupy to zbiorowisko ludzi starszych jak i tych młodszych.. własnie młodszych, które widząc taką okazje klikają bądź wysyłają sms i robią sobie niemałe później kłopoty co oznacza, że trzeba szybko zareagować na takową sytuację jak i w momentach kłótni które w komentarzach też się pojawiały więc trzeba było szybko nad nimi zapanować i je zwalczyć, a szanowne osoby "nagrodzić" za swoje zachowanie. 
 
Dlaczego ty?(Kilka argumentów):
Uważam, że umiem spełnić się w tej roli ~ jestem osobą która lubi pomagać, pisać. Można moją chęć do pisania zauważyć chociażby po tym iż jestem opiekunem na FFA 3 mapy i przy podaniach bądź skargach nigdy nie odrzucałam lub przyjmowałam bez własnej wypowiedzi/zdania, które zazwyczaj krótkie to nie były ~ a szczególnie w kwestiach skarg na które odpisywałam niezależnie od mojego aktualnego nastroju czy byłam smutna, szczęśliwa czy może zmęczona.


Gdyby ktoś miał wątpliwości to to są skargi gdzie się rozpisywałam najwięcej. 
http://forum.cs-clas...opic/37105-ban/
http://forum.cs-clas...68-skarga-xoxo/
http://forum.cs-clas...-szeregowiecpl/



Karol był świadkiem nie jednej sytuacji gdzie nie miałam najmniejszej ochoty na rozpisywanie się i mogłam po prostu przyjąć/odrzucić skargę zamykając temat, a mimo wszystko pisałam i rozpisywałam się na stosunkowo długą wiadomość.
Gdy już mowa o byciu opiekunem ~ tak, zdaje sobie sprawę, że aktualnie na głowie mam już serwer jak i na innym serwerze również admina jednak bycie moderatorem w tej kwestii nie jest dla mnie żadną przeszkodzą gdyż sprawdzam codziennie forum tak jak mówiłam po kilkanaście razy, czasem zdarzało się nawet podczas grania w CS'a.
Nawet specjalnie nim dostałam opiekuna to moim głównym powodem dla którego chciałam być na serwerze FFA 3 mapy adminem to własnie by móc więcej się udzielać na forum gdyż na DD2 niestety, ale mało kiedy pojawiają się posty, a ja jestem osobą która wbrew pozorom lubi pisać, utrzymywać porządek, pomagać.
Wydaje mi się, że jestem osobą obiektywną, wymagającą, konsekwentną, otwartą, pomocną, pracowitą, a zostając przy pracowitości ~ to tak jak myślę widać, jest mi wciąż mało gdyż chciałabym również włączyć się w życie sieci.
Chcę z miejsca sprostować jedną rzecz bo mogło zabrzmieć to dwuznacznie - nie jest to moja chwilowa zachcianka bądź chęć zdobywania coraz wyższego stanowiska. Tak jak napisałam chciałabym się włączyć w życie sieci również na forum, pomóc w nie tylko jej rozwijaniu jak i również tutaj mieć "swoje 5 groszy" jako moderator.
 
Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:

  •  Uruchomić dział z konkursami gdyż tam trochę zaczyna być cicho, a w momencie gdy będą konkursy przy których nie obejdzie się bez zajrzenia na forum przyjdzie więcej użytkowników jak i kto wie wkrótce może osoby z większą rangą niż "szary" człowiek
  •  Zmienić baner na FB
  •  Poprawić aktywność na FB ~ nie tylko poprzez wstawianie tam głownie kogoś statów!
    Można tak samo połączyć np. konkursy z funpagem classica gdyż jak wiadomo najwięcej użytkowników siedzi i sprawdza właśnie ten portal internetowy więc można mieć lepszą komunikację z graczami na tej sieci, powiadamiać o różnych sprawach/nowościach itp. jak i (z własnego doświadczenia) łatwiej i szybciej nam coś skopiować i wysłać do znajomego jeżeli coś robimy na FB ja np. wysyłam filmiki, obrazki, wiadomości głowie te co zobaczyłam/przeczytałam na FB, a w momencie kiedy np. będzie coś śmiesznego wstawionego na classicowym FP i ktoś wyśle to do znajomego to wtedy może się siecią zainteresować i również do niej dołączyć. 

Wymagania:
✓ Co najmniej 20 dni spędzonych na froum
 Przynajmniej 200 postów napisanych na forum
 Konto na forum powyżej 4 miesięcy 
 ~  Jestem tutaj 5 miesięcy.
 Ukończenie 16 lat || Global Moderator - Ukończone 18 lat 
 ~  Mam 18 lat. 
 Chęć pomagania innym użytkownikom 
 ~ Jak najbardziej.
 Czyste konto (Brak warnów) 
 ~ Nie dostałam nigdy żadnego warna bądź ostrzeżenia.
?  Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum 
 ~ Tutaj trudno mi stwierdzić, uważam, że na swój sposób rozpoznawalna jestem. 
 Dobra znajomość regulaminów forum 
 ~ Znam regulaminy, ale jak wiadomo zawsze trzeba się doszkolić. 
 Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji

 
 
Pozdrawiam,
Queen Besiałke

  • Like 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie schludne, zachowana ortografia i interpunkcja.
Widać, że wiesz co piszesz i znasz się na pracy moderatora.
Wydaje mi się, że jesteś rozpoznawalna na forum.
Te 5 miesięcy mnie jedynie nie przekonuje, uważam, że stanowisko moderatora powinna pełnić osoba, która jest troszkę dłużej na forum.
Ogólnie Besia jesteś spoczko, miła i kulturalna lecz wydaje mi się, że 3 moderatorów to wystarczająca liczba ( jeżeli się nie mylę to ostatnio przy ilości 3 moderatorów rekrutacja została zamknięta ).
Byłbym oczywiście na tak lecz uważam, że gdy będzie 4 moderatorów to zrobi się "tłok" ( podobna sytuacja jest na serwerach gdy jest za dużo adminów ). Jeżeli moderatorzy stwierdzą, że przyda im się pomoc to oczywiście jestem na tak, gdy stwierdzą, że nie potrzeba im pomocy to niestety jestem na nie.

Pozdrówki, rewoxik

 

@edit

Skoro ma być w czym wybierać to na tak ;)

Edytowane przez ℓυкαѕнн ♥
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie bardzo ładnie napisane. Masz już opanowaną tą funkcje więc myślę że sobie poradzisz bez zbędnych problemów.

Na razie na forum roboty jest mało ale następny moderator na pewno się przyda.

Jestem na tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że już jest 3 modków, a na forum aż tyle się nie dzieje, to uważam, że Besi można dać szanse, bo jest rozpoznawalna (tak mnie się wydaje). Interpunkcja oraz ortografia jest na wysokim poziomie, aktywna pod względem SB (bynajmniej jedna z aktywniejszych osób ostatnich dni - tygodni). Ogółem, to wymagania są spełnione tak, więc nie widzę powodów żeby dać jej nie, uważam, że każdemu należy się szansa, tym bardziej, że Besi ma zamiar ożywić dział konkursy i facebook, co idzie na ogromny plus, na dodatek widać, że jest ona dość konsekwentną osobą (co kilkakrotnie nadmieniała) po chociażby postach zamieszczanych w dziale, którym się opiekuje. Cóż więcej zostało mi dopowiedzieć? aa.. powodzenia ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Botku :D

Wymagania spełnia wszystko na tip top

Nic tylko powitać w ekipie, ale zastanawia mnie jedna rzecz 

Czy potrzeba jeszcze jednego moderatora jak mamy 3 no lifów co raz dwa ze wszystkim sobie radzą

Daje Wielkie Tak :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć miesięcy to według mnie jest mało jak na moderatora, więc troszeczkę pośpieszyłaś się z tym podaniem. 

Plusem u ciebie jest to, że prawie każda twoja wypowiedz jest odpowiednio rozwinięta i przemyślana, co niestety rzadko się spotyka.

Sama nie wiem, czy jesteś rozpoznawalna na forum. Chyba tak, biorąc pod uwagę to, że spędzasz czas na TS, gdzie wchodzi spora liczba użytkowników.

Podanie jest bardzo ładnie rozpisane, co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń, uważam, że jest jednym z lepszych jakie tu czytałam. 

Pięć miesięcy na forum +jesteś opiekunką serwera, oraz adminem. 

Jest trzech moderatorów. Nie wiem czy koniecznie jest potrzebny czwarty, ale jeśli Karol tak zadecyduje, to ja ci daje TAK.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne większość osób może się ze mną nie zgodzić, bardzo duża liczba może mnie hejtować w tym również autor tematu... ale cóż przyszło mi wyrazić swoją opinię. P

 

Miałam okazję przeczytać całe twoje podanie od deski do deski i może jestem jedną z nielicznych osób, które ma zastrzeżenia. Prosiłabym aby autorka tematu nie odebrała tej wypowiedzi źle bo nie zamierzam jej w żaden sposób tutaj oczerniać, a że jestem szczera no to już niestety... taką mnie natura stworzyła :)

Okej przejdźmy do sedna.

Jesteś z nami tutaj od 13 marca, okej 5 miesięcy w tym przypadku jedno z wymagań spełnione, ale moim zdaniem to za mało żeby być tu moderatorem. Np jestem jedną z wielu osób, która tutaj przesiaduje na forum i przegląda tematy, posty ale nigdy nie miałam okazji Ciebie poznać czyli wiąże się już z tym, że aż taka rozpoznawalna nie jesteś (oczywiście to tylko moje zdanie z  którym większość osób może się nie zgodzić). Nie będę oceniać twojego charakteru bo Ciebie nie znam, ale przyznam się, że dopiero "rzuciłaś" mi się w oczy kiedy wstawiłaś swoje zdjęcie z Karolem, wtedy sobie pomyślałam, okej znają się... super jest git (nie mylić z zazdrością bo nie o to chodzi :D) Pisałam do Ciebie na ts... fakt faktem pewnie byłaś wtedy zajęta dlatego tak mało pisałaś... chciałam Ciebie poznać bliżej... może mi nie wyszło? Sama nie wiem... No cóż wracając do rzeczy... Mamy tutaj adminów już 3 (TAK WIEM! Rekrutacja otwarta) Magdę(jest z nami już prawie 3 lata i większość osób ją zna, więc w pewnym sensie osiągnęła swój przysłowiowy staż tutaj), później mamy Pride(jest z nami już półtora roku czyli zna się na ludziach i na rzeczy) no i Omega(jest już ponad rok). Pragnę Ciebie tym poinformować, że nie byłabym w stanie zaufać osobie, której nie znam...Różni ludzie się przewijają...Karol może i inni(gdzie zapewne nie wszyscy) Cię zdążyli poznać i może lub też nie w pełni ufają. Masz również tutaj opiekuna serwera jak i admina na innym serwerze. Teraz są wakacje... nie chodzisz do szkoły... Zacznie się szkoła lub może praca i już uważam że nie będziesz mieć tyle czasu tutaj. Ja miałam okazję spełnić się na innym stanowisku też tutaj ale niestety... jakoś nie wyszło. Co do twojej pisowni, rozumiem jak zauważyłam że jesteś bogata w słownictwo i przynajmniej z tym nie masz problemów, ale cóż jesteśmy tylko ludźmi i każdy może popełniać błędy. 

 

Co do pomysłów, ktoś ostatnio wstawił temat w konkursach więc uważam, że to było JEGO pomysłem... co do FB... prowadzę go razem z Karolem i uważam, że same uzupełnianie postów statami to też jest kiepski pomysł... ale pracuję nad tym. Zgodzę się z Tobą w kwestii pomysłu jeśli chodzi o banner on też jest męczący ale niestety nie jestem taka zdolna żeby go sama stworzyć, a również bym musiała spytać o to Karola. 

 

Pewnie po samej wypowiedzi stwierdzisz, że jestem oschła... że wredna...że bla bla bla... ale pragnę tylko stwierdzić fakty więc pewnie domyśliłaś się już, że Ja jestem na NIE :)

Pozdrawiam ! ;)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności