Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga


TenBezSkilla

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: TenBezSkilla

2.Nick admina/gracza który zawinił: ilonka na zawsze w sercu mym

3.Admin/Gracz : niestety admin 

4.IP/SID oskarżanego: nie znam

5.Data i godzina: wczoraj

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://scr.hu/8a42/h2oh0

 

7.Opis sytuacji: niby skruciłem fakt skróciłem ale nie tylko ja, a tylko ja dostałem bana czemu????????? bo krzysiek mnie nie lubi (niesprawiedliwość).

nie odpowiada na pytania zadane co do bana: na ile za co itp. dopiero za 5 razem dowiedziałem sie za co ( zataja informacje o banie). jego micro jest tak zjeb*ne że cięzko coś zrozumieć. moim zdaniem admin powinien mieć takie micro że da sie go zrozumieć bez problemu. czesto nadużywa ammina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obowiazku udowadniac ci ze zlamales regulamin skoro sam dobrze wiesz w czym zawiniles,kilkukrotnie dostales odemnie bana za skrracanie i stwierdzilem skoro krotsze bany nie oducza cie nawyku skracania zasluzyles na bana tygodniowego.Dlaczego nie wstawiles calej konwersacji? Wytlumaczylem ci wczesniej jak dostac sie do sourcebana i sprawdzic dokladnie dlugosc i powod bana.Podaj sytuacje w ktorej naduzywalem admina,poniewaz ja takowej sobie nie przypominam,a co do mikra w najblizszym czasie postaram sie zakupic lepszy mikrofon.Na koniec pragne przeprosic za polskie znaki poniewaz pisze z telefonu oraz ewentualne bledy ortograficzne ktorych staralem sie nie popelniac,ale gdzieniegdzie mogly sie zdarzyc.Dobranoc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karzesz mu na steamie udowodnić ze skracales po czym piszesz w skardze "fakt skróciłem". Możliwe, że tylko ciebie wylapal, bo jak reszta zobaczyła, że ktoś dostał bana to przestali. Myślisz, że każdego bana się pamięta? Bany nie są tajne i do mnie też był spam o to, to od razu do SourceBana odsyłam. Ta skarga to kpina xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem dokladnie punkt po punkcie jak dostac sie do sb wczesniej,gdy tylko wejde na PC postaram sie wyslac ss.Regulamin wyswietlilem ci tylko raz,gdy dalem ci ostrzezenie,a jesli chodzi o slapownie to skad mialem wiedziec,ze cos piszesz ? Poprostu wszyscy zgineli a ty stales nieruchomo i gracze mnie o to poprosili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zamykam, aby pozbyc sie spamu.

 

 

Sprawa 1 - Ban na 7 dni, chociaż w regulaminie jest jasno napisane, że 4h max. Nie ma wyjaśnień, że robił to już kilka razy. "kilkukrotnie dostales odemnie bana za skrracanie i stwierdzilem skoro krotsze bany nie oducza cie nawyku skracania zasluzyles na bana tygodniowego" - dostał bana za skracanie 2 razy, w tym tylko jeden od Mateusza.

Sprawa 2 - Nie zostałem w żaden sposób przekupiony.

 

Teraz do skargi. Admin jest tylko człowiekiem, nie robotem. Nie wyłapie każdego, kto skraca. Nie wiem jak Mateusz zatajał informacje o banie. Sourceban może sprawdzić każdy, nawet nie potrzeba konta. Jeśli nadużywał admina poproszę o jakiś dowód. Co do odpowiadania na pytania - od tego jest u@, można tam pisać wszystkie pytania do adminów.

 

Skargę odrzucam, lecz Mateusz dostaje 1 na 2 ostrzeżenia, ponieważ przegiął z długością bana.

Edytowane przez xKardzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności