Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie @


Co to za pistolety ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam, że zakładam temat mimo zamkniętej rekrutacji, ale naprawdę Admini na serwerze nie są widywani dość często. Co prowadzi do irytacji innych graczy (mówię o braku kultury, puszczaniu muzyki i cziterach oczywiście).

 

1. Nick:@ :)

2. Imię:Kuba

3. Wiek:19

4. Twój Gametrack (Link):

http://www.gametracker.com/player/%40%3A%29/31.186.82.184:27691/

http://www.gametracker.com/player/%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40/31.186.82.184:27691/

http://www.gametracker.com/player/%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40%40/31.186.82.184:27691/

5. Twój Banid (Link/-):http://banid.pl/kto?to=0:0:447253

6. Mikrofon (Tak/Nie):tak

7. Składka (Tak/Nie):tak

8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*:bdb

9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6: Ponad 5 lat spokojnie

10. W jakich godzinach najczęściej grasz?:Rano-po południe, czasami późnym wieczorkiem

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-4 godz czasami więcej zależy od wolnego czasu

12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem kulturalny oraz potrafię adekwatnie się zachować do różnego typu sytuacji. Potrafię zachować zimną krew, nawet w trudnych sytuacjach. Z łatwościa potrafię określić czy dana osoba jest odpalona oraz pozbywam się (kickami) osób nie kulturalnych w przypadku ponownych prób daje baniki na 5/10 minut aby osoba ochłonęła. Jak już na początku postu powiedziałem. Mimo zamkniętej rekrutacji, składam podanie z racji iż w godzinach w których najczęściej się pojawiam nie widuje adminów. A jak ich widzę to na 5 rund. Nie wnikam, wiadomo każdy gra kiedy może, dlatego myślę, że mógłbym się przydać w zespole :)

 

Pozdrawiam, @ !

 

PS. Zmieniało mi się często nicki dlatego tyle GT :)

Edytowane przez Co to za pistolety ?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+nawet często gra

+wiek

+składka

+kulturalny

+ogarnięty

 

Są tylko dwa problemy:

-rekrutacja jest zamknięta

-napisałeś: Jak już na początku postu powiedziałem. Mimo zamkniętej rekrutacji, składam podanie z racji iż w godzinach w których najczęściej się pojawiam nie widuje adminów. A jak ich widzę to na 5 rund. -niektórzy admini tak wchodzą na serwer, ale jak ja gram nigdy nie brakuje adminów. Lecz nie wiem, w których godzinach ty grasz. :)

Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dosyć dużo przez ostanie parę dni w różnych godzinach i cię widziałem parę razy i byli admini oprócz mnie a skoro rekrutacja jest zamknięta to jest zamknięta. A propo tych wybryków na serwerze wszystko jest spowodowane przez błędy amx przez który zbanowani gracze mogą wchodzić i od nowa trzeba im dawać bany więc to jest tymczasowe zamieszanie 

Pozdrawiam

Edytowane przez BigK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem na nie...

Pomijając fakt, że rekrutacja jest zamknięta, Twoja kultura nie jest powalająca.

Ostatnio weszłam na serwer i słyszałam tylko przekleństwa z Twojej strony bo jakiś tam ktoś jest spalony, a kiedy powiedziałam żebyś napisał na u@ a nie wrzeszczał tylko (jakoś tak to powiedziałam) zrobiłeś mega afere że już nie wiadomo ile razy pisałeś i wszyscy to mają w dupie.. nie było żadnego admina na serwerze :P

 

Popraw kulture i złóż podanie przy otwartej rekrutacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? tak donosić...

Regulamin to regulamin, każdy ma obowiązek się go trzymać.

Jak uważasz inaczej to już tylko wyłącznie twój problem.

Nie trawię ludzi, gdzie pisze wyraźnie jak byk, że czegoś nie może,

a ktoś i tak to robi. Jakby to ktoś złamał jakiś twój regulamin

to byś inaczej piał.

 

 

@EDIT:

 

 

Szkoda, że całej rozmowy z sb nie wrzuciłeś, ale proszę zrobię to za Ciebie.

http://wrzucaj.net/vlM

 

Nie każdemu od razu rzuca się w oczy informacja, że należy podawać nick czitera. Niektórzy to zauważają po fakcie. Co to za pistolety nawet przeprosił za swoje niedopatrzenie, ale widzę że lubisz donosić na innych :)

Dopisał to o wiele później jak widzisz, regulamin nie mówi, że w przeciągu 12 godzin napisz jego nick, tylko od razu powinno się to podawać.

Podał nick dopiero jak ja odpisałem. Gdyby nie to to pewnie nigdy by tego nicku nie napisał.

Jak ta informacja na SB nie każdemu się rzuca w oczy to trzeba być ślepym.

 

Donoszę 'fakty' i nie rób niepotrzebnego spamu bo zrobiłem dobrze, a jak chcesz być dzieckiem JP, które łamie zasady to gdzie indziej idź.

 

Gdyby nie fakt, że prze kleiłem mu to zdanie do sb nigdy nick cheatera by się tam nie pojawił. Tak czy siak warn jest słuszny i zgodny z regulaminem.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że całej rozmowy z sb nie wrzuciłeś, ale proszę zrobię to za Ciebie.

http://wrzucaj.net/vlM

Nie każdemu od razu rzuca się w oczy informacja, że należy podawać nick czitera. Niektórzy to zauważają po fakcie. Co to za pistolety nawet przeprosił za swoje niedopatrzenie, ale widzę że lubisz donosić na innych :)
 Pewnie pierwsze co zrobiłeś to wysłałeś Omedze zdjęcie. Mam nadzieję, że tego warna również szybko można zdjąć jak go nałożyć....

Co do podania, to podejmę decyzję jutro.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że zawsze zgłaszałeś mi cziterów w godzinach nocnych mówię tu o godzinach 24, 1, 2. Brakowało w tych godzinach admina, który mógłby zbanować czitera. Znamy się trochę jako znajomi po fachu w roli admina na serwerze FFa. Nigdy nie było z Tobą problemów i mam nadzieję, że tak zostanie, Warna odrobiłeś, wszystko się zgadza. Mimo zamkniętej rekrutacji przyjmuję Cię na admina, ponieważ tak jak wspomniałem wczesniej brakuje nam również adminów nocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności