Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga


ZabityZaBity

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ZabityZaBity
2.Nick admina/gracza który zawinił:MotoRolla
3.Admin/Gracz : Admin
4.IP/SID oskarżanego: - 
5.Data i godzina: 16;13
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin , 47 minut i 1 sekunda bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : ZabityZaBity
[AMXBans] Powod : ' Obrazasz gracza/admina '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 737163884 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.9.123.72 '
[AMXBans] ======================================

7.Opis sytuacji: wszedlem na serwer spytalem sie czemu lajza nie gra admin  MotoRolla mnie wywalil   w gruncie rzeczy dostalem bana za "lajza" "pajac" ani 1 ani 2 nie jest obraziliwe prosze o doszkolenie admina
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mimo że złożyłem rezygnacje nie został zdjęty mi admin, ale nie o to chodzi. Napisałeś do Esme "Dlaczego ta lajza nie gra" napisałem do ciebie "kultura", a ty nic z tego sobie nie zrobiłeś i zacząłeś mnie obrażać wykopałem cię. Potem zacząłeś mnie wyzywać od pajaców i łajz, znowu cię upomniałem. Może dla ciebie łajza i pajac to nie są obraźliwe słowa, ale mnie one obraziły, nie wiem jak Esme.

 

Dowody:

1.http://www5.zippyshare.com/v/Yq8ieqFM/file.html

2.http://www80.zippyshare.com/v/pj9o3lGr/file.html

3.http://www22.zippyshare.com/v/bVWMDrsV/file.html
4.http://www7.zippyshare.com/v/qvMwXexf/file.html
 

Co prawda ZabityZaBity jest zawieszony jako Admin bodajże na tydzień, ale skoro on wyzywa bez powodu no to sory. I on mam mieć admina, admin powinien dawać przykład a nie zaczynać kłótnie, i obrażać graczy.

Edytowane przez мотояoℓℓâ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisales rezygnacje z admina to po co banowałeś mogles napisac do innego admina i sie spytac czy te slowa są obraźliwe a nie od razu banować. Według mnie skarga słuszna a Zabity sie najwyraźniej wkurzył tak jak kazdy z nas

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza o to czy sei wkurzylem czy nie  wkurzylem sie tym ze admin nie ma zielonego pojecia i jeszcze wmawia mi ze wyzywalem esme czy tam kogos beka z typa  jak juz pisalem podkresle 2 raz  nie uzylem ani jednego slowa obrazliwego tym bardziej w strone ktoregos z adminow  (o przyjacielu nie wspominam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by Opiekun zabrał aktywnemu flagi nie było by takiej spontaniny a co do tych słów jest to obraza jeżeli Zabity kierował je do danej osoby chyba,że robił sobie z kimś "jaja" ale takie "jaja" to się nie robi na serwie... według mnie Aktywny powiennien otrzymać warna za zbanowanie tymczasowego gracza (admina) ponieważ nie ma rangi na forum a zachowanie zabitego to już przegięcie.Zabity jesteś adminem i masz dawać przykład graczom...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem to ale powiedz mi w ktorym momencie zachowalem sie nie kultularnie uzylem wulgaryzmy badz cokolwiek zlamalem regulamin  uzylem 2 okreslen ktore maja miano POGARDLIWYCH nie OBRAZLIWYCH  kolosolna roznica    i nie kierowalem ich osobiscie do ktoregos admina  pozatym "jaja" sam masz admina i wiesz jak rozmowy wygladaja prawda?  rozumiem gdybym uzywal slow na k ch s c   ale nie uzylem ani jednego z nich  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa - Tak, wiem zapomniałem zdjąć admina Aktywnemu, ale jak to możliwe to nie wiem xD, chyba zapomniałem po prostu zapisać :D - Nie ma mowy o warnie co najwyżej dla mnie...

 

Druga sprawa - Słowa typu "pajac", "łajza" nie ważne do kogo kierowane są słowami obraźliwymi, nawet gracz mógł sobie pomyśleć, że jest to kierowane do niego i wyszedł z serwera bo czuł się urażony...

 

aktywny z jednej strony dobrze zrobił, a z drugiej nie .. Częściowo tu też mojej winy, ale cóż, każdemu zdarza się popełnić błąd.

 

Co do banu - ban za długi ! Gdyby to Gracza obrażał dostałby bana maks. na 3h..

 

Skarga niesłuszna, moim zdaniem takie słowa z ust admina to po prostu kpina...

Edytowane przez Machwes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności