Skocz do zawartości

Speed - Limit serwerowy.


MrRemix007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moją propozycją jest zwiększenie maksymalnej prędkosci speeda podczas robienia BH. Aktualny limit wynosi ok 2048, a to troche uniemozliwia granie, pobijanie rekordów. Jakaś osoba na wyrzutni / na bazie TT wbije pare k, i jest nie do pobicia podczas robienia normalnego BH. Zmniejsza to możliwosci na serwerze, a na kazdej mapie prawie jest po 2k rekordu, wiec nie ma czego pobijac. Czekam na rozpatrzenie tej propozycji, z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

Z poważeniem,

Exe'c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zostanie tak jak jest czyli obecny limit ok.734 speeda w kóncu ten Dr to ma być Dr a nie jakieś latwe bagno.Nauczysz sie chociaż BH.

 

@edit limit to ok. 734 speeda i sprecyzuj,że piszesz o rozpędzaniu sie na tej macie w strefie TT i to zależy od twojego kompa i umiejętnośći z bh(wiedząć,że niby masz dobre)

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zostanie tak jak jest czyli obecny limit ok.724 speeda w kóncu ten Dr to ma być Dr a nie jakieś latwe bagno.Nauczysz sie chociaż BH.

Własnie ja bh bardzo dobrze potrafie, i nawet w kondycje nie daje, nie wierzysz - wbij na serwa. Chodzi o to, że limit speeda 2k, to za mało dla mnie, na moje BH..

Nie wierzysz - Powtarzam, wejdź na serwer, i zobacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zostanie tak jak jest czyli obecny limit ok.724 speeda w kóncu ten Dr to ma być Dr a nie jakieś latwe bagno.Nauczysz sie chociaż BH.

to chyba nie oto chodzi.

np. jak ja robię kółka to maksymalnie się rozpędzam do 2050.

Jak dla mnie dobry pomysł o ściągnięcie blokady.

@ zygi spróbuj się rozpędzić np do 3k bez tej "maty" w tt.

Na pewno nie dasz rady bo gdy już dochodzisz do 2k to już się tego przebić nie da.

Edytowane przez rupєn ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie oto chodzi.

np. jak ja robię kółka to maksymalnie się rozpędzam do 2050.

Jak dla mnie dobry pomysł o ściągnięcie blokady.

@ zygi spróbuj się rozpędzić np do 3k bez tej "maty" w tt.

Na pewno nie dasz rady bo gdy już dochodzisz do 2k to już się tego przebić nie da.

Dokładnie to mam na myśli, ta blokada jest niepotrzebna, uniemozliwia wiele rzeczy.

 

@Edit: Założe się, że zygi niedobiłby nawet 1,7 k bez maty i kondycji a gada, że trzeba nauczyć sie bh. Pozdrawiam.

Edytowane przez MrRemix007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Dodam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności