Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na ''fred wydyma was.''


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Omega *

2.Nick admina/gracza który zawinił: fred wydyma was

3.Admin/Gracz : Administrator

4.IP/SID oskarżanego: STEAM_0:0:963692
5.Data i godzina: Nałożenie Bana: 12.08.2015 - 16:17:21

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://forum.cs-classic.pl/topic/37587-takilourobishow-bez-ss-demko/
7.Opis sytuacji:  Administrator serwera nie wywiązuje się z obowiązków.

Przypomniam: 

 

 §8.7. Administrator FFA ma obowiązek bywać na forum cs-classic w dziale FFA.

      §8.8. Administrator przy jakimkolwiek banowaniu gracza, musi posiadać dowód (SS, Demko, HLTV).

4. Admin poproszony o wstawienie demka ma 24 godziny na wstawienie go i jeżeli demko jest z HLTV to ma rozpisać akcje.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś ja tu nie rozumiem, UBTeaM wydał werdykt, że ban zostaje, a Ty sobie otwierasz temat i za kogoś poprawiasz. 

 

73dqow.png

 

(Domyślam się, że edytowałeś tytuł tematu pisząc "Już nie czepiajcie się tak tej nazwy.")

Najwidoczniej ten administrator Ci się nie spodobał i chcesz go udupić.. Następnym razem proponuję pisać skargi, dawać ostrzeżenia dla wszystkich, którzy nie dali demek - trochę tego będzie. 
Zapewniam Was, że połowa adminów cs-classic nie wie jak się rozpisuje (nie chcę nikogo poniżyć, upokorzyć), ale to nie jest powód do pisania skarg.
 
Jak dla mnie skarga niesłuszna.

Edytowane przez KiToL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega też jest w UBTeam i otworzył temat, ponieważ z bezsensownych powodów prośby tego użytkownika były zamykane. 

Gracz dostał UB, więc tutaj nie rozumiem dlaczego się czepiasz.

Co do admina banującego (Fred wydyma was), to daje bany, a na forum nie zagląda więc skarga słuszna. 

To czy omega lubi tego Admina czy nie, niema tutaj żadnego znaczenia, ponieważ jest regulamin który złamał w/w administrator. 

Można kogoś nie lubić i czyhać tylko na jego błąd, ale błąd to błąd i nie udawajmy, że tak nie jest, jeśli ktoś je popełnia to zostaje ukarany, a takim błędem jest łamanie regulaminu, który kto jak kto, ale admin powinien znać.

Screen zrobiony wczoraj 13.08.2015, żeby nikt nie mówił że admin mógł po prostu nie zauważyć tematu w dziale UB. (Admin na forum ostatni raz był 9dni temu)

 

pre_1439515125__freed.jpg

 

 

 

EDIT 1

@Kitol Jak czytam twoje posty to bez obrazy, ale zastanawiam się czy ty w ogóle myślisz...

Graczy Cs 1.6 ubywa, serwery stoją słabo i omega zrobił dobrze otwierając temat i wyjaśniając całą sprawę, zamiast olać to i stracić kolejnego gracza.

Skarga tyczy się admina i tego, że nie zagląda na forum po zbanowaniu, a ty robisz kolejną "gówno burze", która tak naprawdę nic nie wnosi do tematu. 

Jeśli masz zastrzeżenia do pracy Omegi składaj skargę w odpowiednim dziale, a nie wylewasz swoje żele i hektolitry łez w tematach, które do tego nie służą. 

Nie wiem, czy ten administrator to twój brat, kolega czy kochanek, szczerze raczej nikogo to nie interesuje, ale patrz na całą sprawę trzeźwo i oceniaj go jak każdego innego, ponieważ regulamin tyczy się wszystkich adminów i opiekunów, bez żadnych wyjątków. 

To czy omega zrobił słusznie pisząc skargę czy nie, to nie tobie oceniać, zrobił to co sam uważał. 

 

@Dokładnie masz prawo do wypowiadania się na temat skargi, a twoje wywody mają na celu komentowanie pracy omegi, a nie rzeczywistą ocenę skargi, więc twoje wypowiedzi typu:

ShadyJMSV zamknął prośbę za źle zatytułowany temat + niedostosowanie się do wzoru. Zrobił to co powinien, a Ty nie wiem po jakiego wała ruszasz ten temat. Gościu nie potrafi poprawnie napisać prośby o UB to już jego problem. Jeśli chcesz być taki dobroduszny to edytuj wszystkie prośby, a nie robisz wyjątek, aby napisać skargę.

jak dla mnie są spamem.

Edytowane przez Masek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kitol źle myślisz.

 

Masek chyba już wszystko wyjaśnił: [Duża czcionka żeby każdy dokładnie przeczytał]  Omega też jest w UBTeam i otworzył temat, ponieważ z bezsensownych powodów prośby tego użytkownika były zamykane. 

''Screen zrobiony wczoraj 13.08.2015, żeby nikt nie mówił że admin mógł po prostu nie zauważyć tematu w dziale UB. (Admin na forum ostatni raz był 9dni temu)''. Dziękuje Masek :)

 

Dodam że administratora w ogóle nie znam nigdy z nim nie miałem kontaktu więc bez wymyślania że go się czepiam czy coś w tym stylu.. Użytkownik prosił mnie na PW żebym mu pomógł bo ciągle miał odrzucane prośby ponieważ dopisał w nazwie demo czy coś w tym stylu. Postanowiłem otworzyć temat bo dbam o użytkowników ( nie musiałem tego zrobić ale zrobiłem )

Po prostu admin jeśli banuje za czitowanie to chyba musi zobaczyć czy napisał ktoś o ub czy nie to jest dla mnie obowiązkiem chyba. Regulamin sam mówi że ma obowiązek wchodzić na forum. Po prostu przekażcie mu żeby nie banował za czitowanie jeżeli nie chce mu się zaglądać w te działy 

 

 

Jeżeli będę miał chęć i czas to oczywiście będę pisać. Nie mam obowiązku pisać na każdego skargi.

A to że miałem wczoraj czas i zauważyłem taką sytuacje to już na prawdę nie moja wina :D

Czasami myślę że nie wolno pisać skarg na tym forum.

Administrator nie wywiązuje się z obowiązków i tyle. polaczek wątpię że admin wypowie się w tym temacie

 

@Miał nieobecność tylko do 10 dziś mamy 14

Na demo miał czas do od 12 do 13 

 

@Kitol Nic na siłe :)

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pisz skargi na wszystkich adminów którzy nie dali demek, a nie robisz wyjątki.
 
@edit
Jemu też się skarga należy.

2mqnq7t.png

 

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dece nie ma już admina od ponad tygodnia.

@Omega  admin miał zgłoszoną nieobecność do 10 sierpnia.

@Omega, tak wiem że nie zajrzał na forum w sprawie tego demka. Tylko piszecie że nie było go 9 dni, a ja chcę sprostować że miał zgłoszoną nieobecność :P

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie że nie zaglądam na forum gościu, bo nie chce mi się tego komentować nawet, gość dostał słusznie bana za info na ts, potwierdzeniem są ssy które zrobił Bigk. pozdrawiam 

Edytowane przez Omєga *
Ale ten drugi pan ma prawo się odwołać. To że ty dajesz bana za czitowanie i nie zaglądasz na forum aby wstawić demo to nie moja wina. A dodam że on dostał UB :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShadyJMSV zamknął prośbę za źle zatytułowany temat + niedostosowanie się do wzoru. Zrobił to co powinien, a Ty nie wiem po jakiego wała ruszasz ten temat. Gościu nie potrafi poprawnie napisać prośby o UB to już jego problem. Jeśli chcesz być taki dobroduszny to edytuj wszystkie prośby, a nie robisz wyjątek, aby napisać skargę.

 

Mam prawo do wypowiadania się i to zrobiłem. Moje zdanie jest takie, a nie inne. 

Edytowane przez KiToL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności