Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]`J0c|<err0 1 | STOP CRY BRO :*


Jockerek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: `J0c|<err0 1 lub STOP CRY BRO :*

2. Imię: Gracjan

3. Wiek: 19

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie) Nie

6. Składka(Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%60J0c|%3Cerr0%20%201/193.33.177.101:27156/LUB http://www.gametracker.com/player/STOP%20CRY%20BRO%20%3A*/193.33.177.101:27156/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nazywam się Gracjan, interesuję się motoryzacja, piłka nożna oraz oczywiś ie CSem :) Miałem tu już admina, i prócz mojej kultury która budziła wątpliwości dobrze się sprawowałem. Mam duży staż, w miarę dobrze gram więc dobrze (jeśli nie doskonale) potrafie rozpoznać skilla od haxów. Ostatnim czasem miałem mniej czasu więc nie grałem zbyt dużo, lecz teraz się to zmieniło. Piszę podanie bo jest znacznie mniej adminów co równa się z większą liczbą cziterów. :)

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:0:89455927

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Wcześniej tak jak już pisałem miałem mało czasu co równało się z małą ilością gry na serwerze. Teraz spokojnie 2/3 godzinki dziennie.

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Zazwyczaj wieczorami :)

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak, nawet tutaj, i prócz mojej kultury nie budziłem zastrzeżeń.

 

 

Co do warna, jutro go odrobię.

Edytowane przez Jockerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie już podaje powody, otóż: 

-twoja kultura to porażka

-niedawno zrezygnowałeś z admina po skardze, to w następnej skardze z twoim udziałem pewnie też zrezygnujesz, a admin taki jest niepotrzebny

-masz chyba warna

-twoja aktywność jest słaba.

W skrócie na tą chwilę nie nadajesz się na admina.  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, piszesz rezygnacje i teksty tupu "odchodzę z sieci" licząc, że ktokolwiek będzie cię żałował.

Swój popis kultury, pokazałeś już niejednokrotnie na forum w tematach, jak i na SB.

Jeśli chodzi o twoją aktywność, to w ostatnim tygodniu ok. 5 godzin, gdzie większość dni od 2 do 14 min na serwerze, jest to mało jeśli starasz się o admina. 

Na twoją korzyść może jedynie przemawiać doświadczenie i wiek, lecz jeśli mowa o wieku i naprawdę masz te 19 lat, to powiem krótko jesteś po prostu niedojrzały.

 

@ReVo

Masz rację, każdy zasługuję na drugą szansę, ale najpierw powinien poprawić swoje zachowanie, tym bardziej że Jockerek sam wie jakie błędy popełnił.

Tutaj nie powiesz mi, że z taką aktywnością na serwerze jaką posiada w/w kandydat, możesz zagwarantować, że zmienił cokolwiek w swojej kulturze. 

Dla mnie jest za wcześnie na składanie podania i stąd moje Nie, jeżeli pogra dłużej i pokaże, że zasługuję to będę jak najbardziej na Tak. 

Edytowane przez Masek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie ludzie spokój. Kazdy zasluguje na druga szanse. Ja osobiscie uwazam, ze jest to bardzo dobry admin. Teraz na dd2 srednio z adminami. Powinien byc zawsze chociaż jeden online, a tak nie jest. Także prosze o pozytywne rozpatrzenie jego podania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKRES PRÓBNY !!

+był adminem

+dobrze sprawował to funkcję pod względem znajomości amxx

-kultura

-brak odpowiedzialności za admina (jego rezygnacja po skardze)

A i pamiętajmy że admin kosztuje :) a więc myślę że tym razem nie wywali pieniędzy w błoto :)

 

 

Dać mu na 7/9 dni adma i zobaczymy co będzie i jak będzie się zachowywał

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności