Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Upadly


aver

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Quebonafide
2.Nick admina/gracza który zawinił: Upadly
3.Admin/Gracz : Admin
4.SID/IP oskarżanego: To się da załatwic.
5.Data i godzina: Kilka minut temu.
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://i.imgur.com/PbdQGMo.png
7.Opis sytuacji: Gdy na serwer wbija Upadly po kilku minutach gracz kacpi ;) dostaje bana za TXT na 1h to troche sie zdziwiłem że az tak dlugi bo w regulaminie pisze co innego, no chyba że gracz robił by to non stop to rozumiem ale niestety tak nie było bo gracz gra na serwerze  zaledwie od dwóch dni i pozwoliłem sobie nawet zobaczyc w  AMXBans aby się upewnic i niestety nie bylo czegos takiego. 

Potem pojawia się kolejny ban od tego pana ale tym razem z innym powodem "mowilem" ? nie rozumiem co to miało znaczyc ? Wiec napisałem na u@ zeby zapytac za co ten gracz dostał bana ale niestety nie odpisał mi. Niestety nie jest to pierwszy wybryk tego pana ponieważ kilka dni/tygodniu temu też zauwazyłem że daje bany niezgodne z regulaminem ale przymknąłem na to oko bo myslalem ze się pomylił. Ale dzisiaj zauwazylem że znowu to robi wiec postanowiłem zareagowac. Po co nam admina który nie zna regulaminu? jak ja jestem czasami niepewny to spogladam na regulamin aby się upewnic.

Edytowane przez Quebonafide
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gracz kacpi to nawet ban an tydzień mu się należał bo latał po txt cały czas a bany dostawał po 5 min. A co do Upadłego to czasami faktycznie zdarzają mu się niesłuszne bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawal bany na 5min 30min i dalej wchodzil na txt tylko ban mu sie skonczyl wiec dostal an 1h ale co on dalej i tak na txt wchodzi. A ty wejdziesz raz na dzien lub dwa dni i problemy masz wejdz na serwer posiedz z pare godzin na spekcie jak ja to robie codziennie i zoabczysz ze teleporterami lataja specjalnie na txt a ban im sie skonczy to oni dalej to samo, zreszto co ja bede sie tobie slumaczyl.  A co do tego bana "mowilem" to chodzilo tak samo o txt bo wchodzil kilka krotnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie problemy? stwierdzam tylko jak jest. I chce dla serwera jak najlepiej. Tak jak pisałem wczesniej nie był to twoj pierwszy wybryk bo wczesniej też po dostaniu rangi zdarzylo ci się dac kilka banów, zresztą potem też pokazałes jak sie bawisz slap/slay :D Skoro do tego bana "mowilem" czemu nie dales normalnego powodu tylko ten? i tak trudno było ci odpisac na u@? taki wielki problem dla ciebie był?

 

A co do mojej aktywnosci na serwerze to fakt teraz lekko spadła ponieważ są "WAKACJE" i odpoczywam ze znajomymi i czasami pracuję gdzies. Nie wiem czy ty takie słowo znasz? 

Na serwer staram się wchodzic jak tylko mam czas i jestem w domu, nikt nie jest stworzony do tego aby siedziec 24/7 na komputerze bo ktos by w koncu wyparował od tego. Wiec mysl zanim cos napiszesz.

 

Nie pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz bany, które nie są adekwatne z przewinieniem. Później taki użytkownik musi się domyślać o co Ci chodziło, masz dzieciaku tabele kar - długość i powód, tak Ci ciężko się do tego dostosować?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z jednym się zgodzę, jeżeli gracz łamie ciągle regulamin, to powinien wylecieć na dłużej, bo niektórzy przesadzają i czują się bezkarni, lecz ban z powodem "mówiłem" jest bezsensu, to tak jakby dał bana za coś czego gracz nie zrobił, bo ten powód nic nie mówi.

Skarga jest słuszna, lecz pomyślę jeszcze czy zabiorę admina, ponieważ jest ich mało i nie chcę wywalać kolejnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności