Skocz do zawartości

PO CO KS


jasio Boyka

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie jak wyglada gra po dodoaniu ks, do tego sie buguje i nie kasuje co runde np dziala ,3 dziala 1 na 2 w pzejsciu stawia barciak i jak grac, na dole to samo, dzialo tez i jak wyjsc z respa porazka , do tego dziala co 7 killy bodajze wpadaja,cala mapa obstawiona dzialami co chwile predator leci porazka, co za duzo to nie zdrowo, a to juz zdrowa przesada malo ludzi i tak gra teraz bedzie jeszcze mniej, ja sam po 5 min stracilem chec do gry, gdzie sie nie ruszysz tam dzialo, gralismy cs_maxa na ktorym stalo bodajze 12 dzial tyle zdazylem naliczyc i jak grac? A to krotkie demko jak to wyglada

http://www86.zippyshare.com/v/yY8s2RFm/file.html

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj zauważyłem, jak stało działo na dziale i to jednego gracza. Powinno tak być, że stawiasz jedno i możesz drugie dopiero wtedy, gdy to pierwsze legnie.
Samo w sobie prócz działek /ks jest przyjemne do gry, w sumie to denerwuje mnie jeszcze NUKE. No załóżmy ten barciaK. Dzisiaj wchodzę i widzę staty 60:4, zmiana mapy w ciągu kilku minut.
Podmiana klas musi być obowiązkowo bo uważam, że nie każda odpowiada każdej klasie, są lepsze i są słabsze. Wymyślę jakieś wkrótce.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności