Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Reniaa


Reniaa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Reniaa


2. Imię: Renata


3. Wiek: 20 lat


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Przyznaję się bez bicia że moja znajomość AMX wynosi 0/10, ale jestem w stanie to opanować w trybie natychmiastowym przyśpieszonym jeśli będzie taka potrzeba.  :D 


5. Mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście że Tak


6. Składka (Tak/Nie): Jak najbardziej Tak


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Reniaa/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Ojojoj w opisywaniu siebie to nie jestem najlepsza , bo nie potrafię mówić o sobie ale do odważnych świat należy więc spróbuje  :D. Jaka jestem? Hmm.. Przede wszystkim jestem sobą, nikogo nie udaje bo nie o to tutaj chodzi :). Potrafię być naprawdę wredna, ale tylko wtedy jeśli ktoś bardzo mi zajdzie za skórę (co zdarza się bardzo rzadko, bo z reguły jestem opanowana :) ). Przede wszystkim jestem otwarta na nowe znajomości i POMOC innym ludziom (w tej sytuacji graczom COD 350) :). Ogólnie rzecz ujmując : Szczera do bólu, pomocna, miła, sympatyczna,koleżeńska taka własnie jestem  :D  :D  mówiąc krótko, bo jak wspominałam wyżej nie potrafię mówić o sobie :). Czemu akurat ja mam zostać adminem? W zasadzie bardzo dobre pytanie :D. Na serwerze COD 350 Lvl jest wielu adminów , ale niestety zawsze obecnych.. :/ (Wiadomo ludzie też mają swoje zajęcia ,mamy wakacje część wypoczywa i korzysta z ostatnich dni lata , część pracuje i ma inne sprawy na głowie) no ale skoro się ma już tego tak zwanego Admina to godzinka dziennie chyba nikogo nie zbawi prawda? Ja spędzam mnóstwo czasu na serwerze mam wrażenie, że spora ilość graczy mnie lubi ( tu mogę się mylić ) i chciałabym aby na serwerze tak jak jest w regulaminie panowała KULTURA, PORZĄDEK a przede wszystkim ZERO GRACZY z WH, AIM, SH :). Chodzi mi głównie o to , aby każdy z graczy był zadowolony i w razie wszelkich problemów, pytań, wątpliwości mógł się zwrócić do kogoś kto na serwerze jest obecny, a nawet jeśli mnie nie ma to szybko można mnie na serwer ściągnąć :D.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Niestety nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Myślę, że jak na chwilę obecną maksymalnie od 8-10 godzin dziennie :).


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W dni robocze przeważnie od godziny 10/10:30 -19:00 a w weekendy mniej więcej od 12:00-15:00( czasem zdarza się, że po 15 lub później też jestem :) )


12. Staż w grze counter strike 1.6:   No ze stażem u mnie jest bardzo cieniutko bo gram od mniej więcej jakiegoś roku w CS'a co widać bo zdarza mi się lamić :D No ale cóż... Kobiety...  :D  :D  :ph34r:   


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie


Edytowane przez Omєga *
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za okresem próbnym:

 

+ GT

+ Składka

+ Mikrofon

+ Wiek

+ Dosyć przekonujące podanie, tylko ten zielony kolor w podaniu boli w oczy.

- Nie byłaś nigdy Administratorem, więc pewnie będziesz miała na początku problemy z ogarnięciem.

- Nie znasz amx, najpierw powinnaś się zainteresować amxem, nawet coś się o tym dowiedzieć, poczytać, a później brać się za podanie.

- No i ten staż to taki niedokładny bo rok, rokiem, ale liczy się tyle ile grałaś, możesz mieć w ciągu rok dużo, albo mało godzin. Ciężko określić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu moje poparcie dostajesz. Bez potrzeby bym Cię nie zachęcał do pisania podania. Jest rozpoznawana na serwerze, podania takiego jeszcze w życiu nie widziałem. Zapoznaj się z regulaminem forum czytając go kilka razy albo po prostu odwiedzaj go co jakiś czaś. W sprawie amx możesz zgłosić się do mnie jak już podkreślałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności