Skocz do zawartości

Kilka informacji odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Jako iż zrobił się syf na tym serwerze, a jest on dla mnie bardzo ważny (ja go kupiłem i doprowadziłem do stanu w którym stał bardzo długo pełny), podjąłem decyzję, że na razie ja się nim zajmę.

Większość osób z tego serwera może mnie nie lubić lub nie darzyć sympatią, ale zdanie adminów jest dla mnie ważne (graczy też, rzecz jasna), więc nie zamierzam się z nikim kłócić, lecz nie będę pozwalał na to co było kiedyś, może się to komuś podobać, albo i nie. Mam swoje zasady, twarde ale zasady, potrafię przyznać się do błędu, więc jak popełnię błąd to na pewno się do niego przyznam.

Piszę to ponieważ wiele osób z tego serwera na pewno mnie juz nie zna, a przez długi okres (początku tego serwera) to ja się nim zajmowałem.

 

 

Sytuacja wygląda następująco, najpierw zacznę od tego, że wszelkie spiny na U@ lub wulgaryzmy rzucane na HUD przez adminów będą kończyć się utratą admina. Nie będę karał za rzucenie jakimś przekleństwem na U@ (raz na jakiś czas, a nie co drugie słowo to kur***), ale to nie znaczy, że można ciągle przeklinać.

Lecimy dalej, następną ważną sprawą jest optymalizacja serwera, muszę sprawdzić wszystkie pluginy i usunąć lub poprawić te które są zbędne lub powodują problemy, więc mogą dzisiaj wystąpić problemy z działaniem serwera, postaram się też dodać te asysty o które prosiliście.

Dalej,hmm, potrzebny jest nowy opiekun, więc gdy ogarnę serwer, zajmę się szukaniem opiekuna, ale dalej będę na ten serwer zaglądał by znowu nie było takiej sytuacji jak teraz.

No i najważniejsze, od teraz każdy admin który zapłaci składkę otrzyma VIP'a na zawsze(tylko jako admin, więc jak straci posadę, to VIP po miesiącu znika), usunąłem też jakieś dziwne usługi lub te które się skończyły, więc w razie problemów proszę pisać na PW. - Admini którzy nie mają VIP'a lub go stracili mogą go kupić (na zawsze) za 7,38 zł

 

 

To chyba na tyle, ten temat to raczej "luźna rozmowa", więc nie starałem się pisać oficjalnie, Mam nadzieję, że zaraz ktoś nie będzie się czepiał za styl jakim napisano ten temat.

  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, fajna inicjatywa z twojej strony :) Rozumiem, że jeśli mam admina do odebrania to kierować się z tym do Ciebie? I proponowałbym zrobić taki malutki `sprawdzian`, jak admini rozpoznają czy gracz czituje czy też nie. Nie wiem, na przykład na serwerze mixowym zebrać po kolei każdego admina z osobna (ustalić termin z owym adminem) i losowo dać czitera/dobrego gracza. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś konkretny weźmie się za serwer, ktoś kto będzie miał czas i się zna na robocie, liczę, że ten dd2 da rade jeszcze ocalić. Pytanie z miejsca czy Siwy wciąż jest technicznym serwera czy nie? bo jego "nieobecność" jest spowodowana problemami z komputerem czy czymś.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Właściciel

Tak przypomnę, kolejni admini będą lecieć z posad za wulgaryzmy i rozmowy na HUD.

To nie zabawka, to ma służyć do informowania graczy, a nie do rozmów lub rzucania szczeniackimi słówkami.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności