Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Admina PuchatkowyAlkoholik


SiberianHusky

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: iberian-[H]usky
2.Nick admina/gracza który zawinił: PuchatkowyAlkoholik + VerisGame
3.Admin/Gracz : Admin + Gracz
4.IP/SID oskarżanego*:
5.Data i godzina: 17:00
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
7.Opis sytuacji: 
Na poprzedniej mapie - zm_westwood dostałam Kicka od Admina PuchatkowyAlkoholik za właściwie nie wiem za co. Sytuacja wyglądała tak, że byłam w kampie, i czekałam, a on w tym czasie sobie gaworzył z JC PLAYBYGG i nie wykonywał celów jako zombie. Jak zwracałam mu uwagę na u@ to nie reagował. Po pewnym czasie dostałam kicka. Jak wróciłam, i spytałam za co ? - odpowiedział złóż skargę to się dowiesz. Dowód w załączniku. A więc weszłam na serwer, pisałam do admina na u@ o kampiących zombie . i dostałam bana na 5 minut. Na następnej mapie gracz VerisGame postawił 4 lmy, gdzie jako vip może 2. Nie był ostatni, więc nie było tu wyjątku. zgłaszałam to na u@ a admin nie reagował. I jeszcze Veris przyznał się do winy na say'u, ale stwierdził że będzie bronił puchata. Więc jak tylko dojdzie demko do HLTV to tu wstawie. Ale jest przyznanie sie do winy. Admin nie reaguje, załatwia swoje sprawy zamiast pomagać graczom, do tego wobec mnie jest chamski i prostacki. 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałaś kicka za wyzywanie mnie i JC od dzieciaków gdy ja mu tłumaczyłem regulamin, bana na 5 min dostałaś za spam na u@, a nie reagowanie na twój spam na u@ był spowodowany brakiem twojej wiedzy na temat regulaminu, ponieważ gracz mający vipa może postawić 4 l'my 

Wszystko jest w logach, ewentualnie na demku http://231112.node9.pukawka.pl/hltv-1508211617-zm_westwood-1440166620-1440169020.zip

Tyle w temacie. 

Pozdrawiam.

 

@edit. Ja nie mam zamiaru z tobą tu dyskutować, tu jak i na serwerze nie muszę ci się z niczego tłumaczyć, napisałem raz że wyjaśniam JC regulamin a ty dalej jakieś podteksty w naszą stronę, więc dostałaś kicka, wróciłaś i nagle spam na u@ za co kick, więc dostałaś bana. Czego tu nie rozumiesz?

I nie pisz post pod postem tylko używaj opcji edytuj, bo pewnie za chwile warna tu dostaniesz, jak za samą bezpodstawną skargę powinnaś dostać.

Rada dla ciebie idź przestudiuj regulamin a potem się mądrz.

Równie dobrze powinnaś i ty dostać bana tak jak dostał dziś Neutral za obrażanie, bo tak samo obrażałaś i wyzywałaś go.

Końcową wypowiedź zostawiam dla Opiekuna.

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś to stronnicze :) Nie zmienia to faktu, że słowo dzieci użyte było w kontekscie ogólnym. I nie miało na celu obrazy, A jeśli czegoś nie wiedziałam, mogłeś mi powiedzieć a nie cwaniakować. Taki jesteś mądry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności