Skocz do zawartości

rezygnacja


aver

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: awer
Powód rezygnacji: Rezygnuje tylko z admina na zm
Coś od siebie: Dość szybko mi się znudził a nie chce zajmowac miejsca innym. Przykro mi mn9 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt, mała aktywność jest na zombie, wydaje mi się, że to wcale nie jest popularny MOD.

Wcale nie jest popularny MOD? - to chyba nie widziałeś na innych większych sieciach serwerów ZM, widziałem serwer, który miał więcej graczy w przeciągu 7 dni niż nasz dd2. Więc nie ma mowy tutaj o mało popularnym modzie, po prostu nasze serwery nie cieszą się już aktywnością, zresztą forum tyczy się to samo.

Co do ciebie awer.. jak już składasz gdzieś podanie, to przed tym pograj z dwa tygodnie żeby wiedzieć czy na pewno będziesz tam grał na stałe, bo admini na tydzień są w zasadzie bezużyteczni według mnie. Siedź na codzie, tylko się znowu nie odpal. 

 

 

 

#Edit. No.1

@-_-

Masz racje inne sieci wydają hajsy, ale nie wszystkie, te co mają reklamy na setti itp. To okej, wiadomo wystarczy pierwsze 3 sieci obczaić.

Ale u nas nie tylko przez ten fakt, że nie mamy pieniędzy na serwery jest słabo z aktywnością, wystarczy przytoczyć to co się działo przez te wakacje na dd2 i 2k1, bo nie wiem jak inne serwery się mają. - w skrócie burdel i wszyscy to wiemy.

Ja nie obwiniam ciebie o ten spadek, tylko dementuje głupio "wypowiedziane" zdanie, bo ZM nie jest umarłym modem, to nie diablo czy też paintball. 

A wracając do tego "Też potrafię władować 500 zł miesięcznie w reklamę.." - wybacz, ale nie chcę cię skrytykować, ale coś nie wydaje mnie się. Bo widać, że na sieci Ci zależy i uważam, że gdybyś naprawdę mógł to byś wydał (chyba byś nie szczędził grosza na swoje dzieło co? :)) - no chyba, że się mylę, to przepraszam :).

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności