Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga eMDe


Barciak

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: barciaK || Penguin


2.Nick admina/gracza który zawinił: eMDe

3.Admin/Gracz : admin

4.SID/IP oskarżanego:

5.Data i godzina: 19:00 22.08.2015

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): EmSi, GIMPER, Tig3r

7.Opis sytuacji: Graliśmy na mapie de_to_bilster. eMDe zrobił vote czy zmienić na mniejszą mapkę, większość dała na tak to zrobił drugie vote, tym razem na mapę. Było tam cs_wiocha, fy_snow i jeszcze jakaś. Praktycznie nikt nie wybrał wiochy ( tu mam info od TIG3R'a ) jednak zostało na nią zmienione. Gdy nastąpiła zmiana mapy napisaliśmy po kilka razy że ta mapa była przed dwoma mapami, prosiliśmy go żeby ją zmienił jednak to nic nie dało. Na następnej mapie ( cs_office ) razem z EmSim zrobiliśmy wieżyczkę żeby zobaczyć czy eMDe jakoś zareaguje. Po prostu nie robiliśmy celów mapy ( on tak wcześniej robił na cs_max, biegał po całej mapie, ale hostów nie brał , po chwili dostaliśmy kicki. Wiem, że nam się należało, ale gdy wcześniej prosiliśmy o zmianę mapy to nic to nie skutkowało.

 

No więc tak eMDe korzysta z admina tylko wtedy gdy coś mu nie pasuje. Gdy mapa jest dobra dla niego to ją zostawia, gdy jest zła to robi vote. Gdy się coś do niego napiszę to wgl nie reaguje.

Mam nadzieję że ktoś go chociaż upomni. Wiem że nie ma dowodów, ale są chociaż świadkowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kolega TIG3R podał ci nieprawidłowe info. Mapa zostałą zmieniona na taką, jaką wybrali gracze ( można sprawdzić logi).
A tak ogólnie to o co ci jeszcze chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przydałoby się ogarnąć adminów cod 350 bo tak naprawdę mogę polecić tylko Ponurego i Hard się dobrze spisywał (nie wiem czemu został mu zabrany adm). Jeszcze awer nie jest zły. Doszło teraz 2 nowych w tym ja. Co do skargi przyłączam się bo wiele już widziałem sytuacji że jak coś pasuje to ok jak zacznie mnie wkurzać to upomnienie albo ban/kick (nie mówię tu tylko o EMDe bo i inni tak robią)

 

Mam nadzieje że weźmiesz pod uwagę to co napisałem ;)

Edytowane przez Ph4nt0m
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącza się do skargi niestety :\ Nie chce jakiś spięć czy cos no ale przepraszam bardzo... Skoro na serwie siedzi dwóch adminow ( mowie o sobie i w tym przypadku o emde) i gracze piszą na u@ ze chcą zmianę mapy a graliśmy wioche a emde nic ... I jeszcze ze ten gracz ma wh i aima to ja rezygnując z gry chciałam zrobić wszystko na raz ale naprawdę nie jestem w stanie ... Emde nie mam nic do Ciebie ale moglbys tez reagować i ze tak powiem nie ustawiać mapek tylko pod siebie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi mianowicie o to ze emde nie reaguje od razu na informacje zgłaszane na u@ i ogólnie od razu albo jak to było w moim przypadku (po świadczyć może Emsi, Tig3r , Anymouse) nie reaguje wcale. Admin jest po to żeby reagować na info od graczy, pomagać graczom i działać.. Takie jest moje zdanie a z e strony tego pana tego nie widziałam :\

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiescie spamowałem na u@ i emde biegał po mapce i zdobywał fragi, i nawet niereagował .I np pamietam wbij emde na server i odrazu vote na mapke dał.;)A reniu z tobą się całkowicie zgadzam .;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem, była duża mapa i mało osób, poszło vote bodajże 3 mapki, gracze praktycznie jednogłośnie zagłosowali na wiocha. 
To że 2 osobą się to nie podoba nie znaczy że zaraz będzie zmiana.\


Aha tiger  tu cos dla ciebie http://forum.cs-classic.pl/topic/37867-wh-bez-mozliwosci-zrobienia-ss%C3%B3w-gracz-tig3r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze skoro tak mówisz niech tak będzie z tymi mapkami heh... A co powiesz na brak reakcji z twej strony na prośby graczy? Pisza ze chcą mniejsza mapę ze ktoś ma wh ktoś aima,proszą aby kogoś sprawdzić a Ty? Ty kompletnie nic ... Grasz sobie w najlepsze zbierasz fragi i niczym się nie przejmujesz... Jak ja juz powiedziała jestem swiezakiem na stanowisku admina i nie dalam rady wszystkiego ogarnąć sama chociaż chciałam... Skoro w czasie gry jest dwóch adminow to poowinni sobie tez jakoś pomagać i oboje reagować ... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem i pilnowałem serwa cały dzień, można zobaczyć ile banów dałem. Gdy zobaczyłem, że jest ktoś jeszcze z  adminów oprócz mnie pomyślałem że może on się  wykazać... nie wiem o co ta spina. NIe ogarniasz? 

 

 

@ a to że ja czasami nie wejde na spect to nie znaczy, że nie sprawdzam zgłoszeń/delikwenta

Edytowane przez MBlazE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniam i nie spinam to raz ... A dwa chodzi o totalny brak reakcji z Twojej strony i o to ze nawet gracze to zauważyli ... Bo każdy z osób grających w tym czasie na serwis pisał wyraźnie ze nie ogarniasz i nie reagujesz ... A Ty nic.. Nie chodzi tu o mnie tylko o Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wbiłeś i zrobiłeś vote. Tylko jak Ci pisaliśmy że ta mapa była 2 mapy temu to Ty miałeś to w dupie. Nawet nic nie napisałeś. Reagujesz tylko wtedy kiedy Tobie coś przeszkadza, a nie innym graczom. 

Przykład: Była mapa cs_max, zostałeś ty (CT) i ktoś z przeciwnego teamu. Zamiast zanieść te hosty to ty latałeś po mapie za fragiem. Natomiast jak razem z EmSim graliśmy na cs_office na czas, a ty zdedałeś na samym początku rundy to dostaliśmy kicki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem że to było niesłuszne że dałeś nam kicka? Zobacz w pierwszym poście, napisałem że nam się to należało. Chodzi o to że jak ty grałeś na czas to wszystko pięknie ładnie, za to jak my to zrobiliśmy to już źle. Reagujesz tylko wtedy kiedy Tobie coś nie pasuje. Równi i równiejsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga troche dziwna.

Dowod swiadek ... troche slabo

Drugie to to ze gracze wybrali wioche wiec znow byla by spina ze zmienil ...

Trzecie Renia do Ciebie i reszty adminow od tego jest dzial skargi ze jak ktos nie wywiazuje sie z obowiazkow ssy temacik i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Ty zawsze strzelasz full auto śmierci w biegu, może wpadnie może nie :)

Jak już gra ta Twoja dziewczyna to niech zmieni nick zanim wejdzie na serwa.

Jacy przeciwnicy, taka gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Admin który chce zmienić mapę musi:
1. Zrobić vote czy chca zmiany

2. Wybrać mapy do vote i zmienić na te która wygrała.

 

No to sprawdźmy co zrobił admina:

1. Vote czy chcą zmiany jest - czyli dobrze zrobił

L 08/22/2015 - 18:44:06: [adminvote.amxx] Vote: "eMDe<698><STEAM_0:0:62710779><>" vote custom (question "zmiana mapki na mniejsza?") (option#1 "tak") (option#2 "nie")

2. Vote na mapy które chcą gracze jest - czyli dobrze zrobił

L 08/22/2015 - 18:45:09: [mapsmenu.amxx] Vote: "eMDe<698><STEAM_0:0:62710779><>" vote maps (map#1 "cs_wiocha") (map#2 "fy_snow_fg") (map#3 "de_inferno2010") (map#4 "")
L 08/22/2015 - 18:45:21: [mapsmenu.amxx] Vote: Voting successful. Map will be changed to cs_wiocha

Wygrała wiocha, więc na wioche zmieniamy, to zostało wykonane poprawnie

 

 

Co do zgłaszania na U@, nie ma czegoś takiego jak "ja wcześniej banowałem, to teraz tego nie będę robił", waszym zadaniem jest sprawdzanie graczy, nie ważne czy wcześniej sprawdziliście i zbanowaliście 50 czy 1.

 

Jak widać admin trzymał się zasad i zmienil mapę zgodnie z tym co było w vote, więc skarga niesłuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności