Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na PuchatkowyAlkoholik


SiberianHusky

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: iberian-[H]usky
2.Nick admina/gracza który zawinił:Puchatkowy Alkoholik 
3.Admin/Gracz : Admin
4.IP/SID oskarżanego*  :
5.Data i godzina: 14:50 23,08,2015
7.Opis sytuacji: 
ProVIP iberian-[H]usky :  Boze co za typ...

VIP xSZYNECZKAx :  kto ?
*** Puchatkowy Alkoholik :D killed iberian-[H]usky with a headshot from infection ***
VIP Puchatkowy Alkoholik :D :  ?

ProVIP iberian-[H]usky :  ten ktos wie o kim mowa...
 
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Obraza admina'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:30206170'
[AMXBans] Your IP: '91.227.3.3'
[AMXBans] ===============================================
 
Powie mi ktoś, jaka tu jest obraza ? Niczym go nie obraziłam, żadnego przekleństwa... NICZYM a ten urażony dzieciak dał mi Bana. Proszę o wyjaśnienie bo tak nie może być
 
Demko wstawie z HLTV jak sie zaktualizuje. thatrotten jest świadkiem, że nikogo nie obraziłam
 
Demko zaczyna sie akcja od 25:56 a konczy 27;27
Edytowane przez SiberianHusky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  ???????????????

Brak dowodów.

Ja za to pokaże coś takiego... 

 

4012a3cc592c12fdgen.png

 

Masz problemy z emocjami, powinnaś/powinieneś odwiedzić pewne miejsca, na pewno znajdą się ludzie którzy zechcą ci pomuc...

A jeżeli masz taki wielki problem z emocjami, bo ktoś cię w gierce zarazi i ty od razu go wyzywasz, to nie graj.

 

Tak jeszcze dodam że przedszkolakami i dziećmi możesz nazywać swoich kolegów na podwórku.

Tyle w temacie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ten gracz (Siberian) miał okazje do obrażania mojej osoby, cały czas na serwerze mnie wyzywa od dziecka  (chociaż on lub ona sama nie chwali sie wiekiem xD), także od szczylów i na steam, nie mam ssów niesetety, ale owy gracz mnie wyzywał mniej więcej tak jak Puchatkowego.

Edytowane przez Rikey
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam to nie serwer. Na serwerze Cie nie obrazalam, dostales za nieslusznego bana wiec nie klam Jako admin masz reprezentować poziom na tym serwerze i wykonywać swoje obowiązki. A tekst hahahah poziom przedszkolaka to był również po NIESŁUSZNYM banie. Więc po co kłamiesz futrzaku ?

@RIKEY: 

 

  • To z twojego profilu
  • WiekWiek nieznany
  • UrodzonyData urodzin nie została podana

 

  • To z mojego : 
  • Wiek23 lat
  • UrodzonyCzerwiec 7, 1992
  • Nick
    iberian-[H]usky
  • Płeć
    female.png Kobieta
  • Gram na
    Zombie Mod

Dalej mówisz, że nie jestem w stanie pochwalić się wiekiem ? Ogarnij sie :) Ban był niesłuszny i tyle. 

Edytowane przez SiberianHusky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żebyś wiedziała/wiedział że dodam :D niech wszyscy na forum tu zobaczą jaką osobą jesteś :D A najlepsze jest to że ja nie muszę cię pogrążać bo Sam/Sama to robisz :)

 

d7c3887648277006gen.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Jest taki problem, że na demku nie widać say, ewentualnie tylko to co admin wyświetli na HUD potocznie zwanym y@@. Więc tutaj demko żadnym dowodem nie jest. 
Na dodatek muszę was wszystkich zmartwić faktem, że w logach od jakiegoś czasu nie zapisują się rozmowy na say'u. Dlaczego? tego nie wiem, ale widzę to po moim serwerze, to wnioskuje, że na innych również tak jest.
A na dodatek w regulaminie forum jest napisane, że dowodem na obrazę użytkownika gracza musi być screen, czyli zrzut ekranu (snapshoot), 3lu czy jak wolisz Puchatkowy to dostarczył, z kolei ty dowodów żadnych nie masz.

Na dodatek nie raz nie dwa słyszałem, czytałem jak wyzywasz adminów od pomyłek genetycznych itp. 
Sprawa wygląda następująco, ty nie masz w zasadzie dowodów oprócz wycinka z logów, a Puchatkowy przedstawił dowód, że go obraziłaś na steam, pytam się poco? - pytanie retorycznie (na pytania retoryczne nie odpowiadamy). 

 

  Chciałbym Ci przypomnieć Sabino/Kamilo już nie wiem jak masz na imię, bo na forum przedstawiłaś się jako Sabina, a na steam masz wpisane Kamila.. że 3lu miał prawo cię zbanować, bo przecież obrażając go, prowokujesz go. Co za tym idzie przeszkadzasz mu w wykonywaniu jego obowiązków, a tak nie może być, że gracz zaprasza admina do grona znajomych po to żeby go cisnąć. Według mnie i tak się powinnaś cieszyć, że tylko 30 min dostałaś, bo jakby to na mnie trafiło to banik na 1 dzień murowany.
Reasumując skarga niesłuszna, bądź co bądź 3lu był na serwerze i go wyzywałaś, ale przez platformę steam z której korzystacie oboje. Miał prawo cię zbanować. 
Proponuje Ci ochłonąć (wziąć zimny prysznic, zaparzyć melisy czy innych ziół) i spokojnie podejść do "sprawy".

Pozdrawiam. 

 

 

#Edit. No.1

Żeby nie było, że kłamię czy opowiadam bajeczki dołączam SS'a mówiącego o tym co wspomniałem w drugim akapicie, a więc:

 

pre_1440340792__beztytulu1234.jpg

 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym serwerze była podobna sytuacja, która dotyczyła obrazy admina na forum.

Admin za to zbanował gracza na serwerze i dostał ostrzeżenie od Karola, więc jeśli Puchatkowy Alkoholik również zbanował za to co przeczytał na steam, to powinien dostać ostrzeżenie. 

Trzeba oddzielać sprawy forum, steam itp. od spraw na serwerze. 

Banujesz graczy w oparciu o Regulamin SERWERA i tego on się tyczy, na nim jesteś adminem, a poza serwerem jesteś normalnym człowiekiem jak każdy inny.

 

Za obrazę na serwerze jak najbardziej należy się ban i opiekun powinien przejrzeć logi i będzie wiedział, czy gracz obraża na serwerze, jeśli tak to proponuję przedłużyć bana na tydzień + warn na forum za pisanie bezsensownych skarg, jeśli gracz nie obrażał to admin powinien dostać ostrzeżenie.

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/29408-x2-skarga-na-dark-z-rises/

 

Słowa Karola (-_-):

 

Tylko że nie możesz banować za to co napisał na PW, to masz zgłaszać, po to jest opcja "Raportuj", więc skarga słuszna. Jest napisane jasno "REGULAMIN SERWERA", a forum to nie serwer

Admin otrzymuje ostrzeżenie, a gracz dostaje UB

 

 

@EDIT

Po twojej wypowiedzi mogę sądzić, że nie myślisz ty.

Napisałem, że OPIEKUN powinien  sprawdzić logi i zobaczyć czy obraza na serwerze była i jeśli nie to powinieneś dostać ostrzeżenie. 

To, że logi się nie zapisują to nie wiedziałem, kiedyś się zapisywały i łatwo było to sprawdzić, dlatego też napisałem. 

Ale oczywiście ciężko czytać ze zrozumieniem i łatwiej wycinać z wypowiedzi, to co ci wygodniej. 

Do tego wcześniej nigdzie nie było napisane, że wyzywała cię na steamie po banie, ty wklejając screena, pokazałeś to jako dowód obrazy. 

Co do nabijania postów, to ogarnij się człowieku ty w każdym temacie piszesz po 4 posty zamiast edytować swój poprzedni, ja takiej potrzeby nie mam. 

Może, jesteś medium czy tam wyrocznią, jeśli sądzisz że ja wiem czy wyzywał cię po banie, czy przed banem na steam. 

Jeżeli logi się nie zapisują, to skarga niesłuszna ze względu na brak dowodów i użytkownik powinien dostać warna.

 

3lu, to że uważasz się za kogoś lepszego od innych to już sprawa twoja i twojego ego, ale dla mnie jesteś na równi z innymi.

 

Proszę moderatora o zamknięcie tematu, aby uniknąć kolejnego spamu i poczekać na decyzję opiekuna. 

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym serwerze była podobna sytuacja, która dotyczyła obrazy admina na forum.

Admin za to zbanował gracza na serwerze i dostał ostrzeżenie od Karola, więc jeśli Puchatkowy Alkoholik również zbanował za to co przeczytał na steam, to powinien dostać ostrzeżenie. 

Trzeba oddzielać sprawy forum, steam itp. od spraw na serwerze. 

Banujesz graczy w oparciu o Regulamin SERWERA i tego on się tyczy, na nim jesteś adminem, a poza serwerem jesteś normalnym człowiekiem jak każdy inny.

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/29408-x2-skarga-na-dark-z-rises/

Po co się udzielasz nic nie wnosząc do tematu?? Nie amsz gdzie postów nabijać?

Jak mogłem zbanować gracza za to że 2 minuty po banie zacznie mnie wyzywać na steam? Czy ty myślisz Masek? Jestem wyrocznią? I przewidziałem to że gracz mnie zacznie wyzywać? dlatego postanowiłem wcześniej dać bana? -.-

Jak już to napisał wyżej Pawel, demko nie zapisało rozmowy "say" Logi także nie zapisują "say"

Siberian.

Co do twojego wycinku, to nie dałaś/dałeś całego wycinku, ponieważ po wymianie kolejnych zdań było by widać że obrażasz mnie.

 

Wniosek. Gracz obraża admina<>Dostaje Bana<>Wchodzi na steam<>I dalej obraża Admina

 

@edit Tak btw. Fajny ss :D UP :D

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Ładnie próbujesz Rikey mnie wrobić ale Ci nie wyjdzie :) Ja mam Avatar a tam go nie ma to raz, a dwa podaj mi numer z którego "ktoś" pisał. 

 

Puchatkowy To ty massz problemy ze sobą ;) Nie ja :) Dostałąm bana za Słowo : BOŻE CO ZA TYP ! To nie jest obraza . 

Edytowane przez SiberianHusky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Ładnie próbujesz Rikey mnie wrobić ale Ci nie wyjdzie :) Ja mam Avatar a tam go nie ma to raz, a dwa podaj mi numer z którego "ktoś" pisał. 

 

Puchatkowy To ty massz problemy ze sobą ;) Nie ja :) Dostałąm bana za Słowo : BOŻE CO ZA TYP ! To nie jest obraza . 

Masz dowody?? bo to demko to nie dowód, na demku nie ma nawet tego jak pisałaś  BOŻE CO ZA TYP ! , 

Nikt nie musi cię wrabiać Do mnie również piszesz Puchat,Puchaty tak samo jak na tym całym gg do Rikey'a

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah! Śmieszny/a jesteś, było widać Twój awatar, lecz zrobiłem za późno ssa, gdyż go usunełaś i zapewne to jest Twoje 2 konto. Ojej, cała prawda wyszła na jaw, lecz nic nie potwierdzisz? Smutno mi Siberian, pogrążasz się, masz chyba tylko jednego znajomego na serwerze.
PS: Kolejne konto jej, którym do mnie pisze, i na dodatek chyba mi grozi. Tym razem zrobiłem ssa :).

http://scr.hu/883f/3iey5 nastp ss kiedy usuneła konto http://scr.hu/883f/jr9cm

Edytowane przez Rikey
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjebane mam w was. Chcecie mi zrobić koło dupy Rikey ty też głąbie... A co do puchata - widać na forum jak sie do ciebie zwraca i ma do tego wgląd każdy. WIęc nie wal smutów. Sram na Ciebie PUCHAT i RIKEY. Do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjebane mam w was. Chcecie mi zrobić koło dupy Rikey ty też głąbie... A co do puchata - widać na forum jak sie do ciebie zwraca i ma do tego wgląd każdy. WIęc nie wal smutów. Sram na Ciebie PUCHAT i RIKEY. Do zamknięcia

O jej Prawda wyszła na jaw....  Drodzy forumowicze, jak widzicie nie myliłem się co do bana dla tego osobnika drapieżnego płci obojętnej...

Szkoda tylko że musiał powstać tu taki kabaret -.- Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że kolejne posty, które są zbędne, wulgarne lub zawierające obrazy będą warnowane i ukrywane. Jeśli nadal ten temat będzie tak wyglądał zamknę go i poczekamy na wypowiedź opiekuna.


  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności