Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga na adminów G}{ost i Upadly


Gamboa

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gamboa


2.Nick admina/gracza który zawinił: obaj w.w admini

3.Admin/Gracz : Napoleon

4.SID/IP oskarżanego:

5.Data i godzina: obecna mapa, wiocha

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): pełno graczy

7.Opis sytuacji: więc admin upadły będąc w CT kampi na resp z awp, my rashujemy, kto chce to tak robi bo mozna a on sobie kapi. ok można kampić 20 sek ale nie całą mape jak to zwykle robił. paru graczy sie denerwuje i coś piszą kiedy wyjdzie z resp itd, w tym Napoleon. ten gracz będąc w TT zaczął kampić przy hostach i dostał bana. ja sie pytam za co? za to że wykonywał swoje cele? admini tu są nie ogarnięci i nie ma ich kto pilnować i rozliczać. na mapach gdzie są hosty TT może kampić przy nich a CT ma WYKONYWAĆ CELE! to admin Upadły powinien od razu dostać bana!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamboa popieram Cie ale tylko w 50% ponieważ mówiąc o graczu Napoleon to z tego co pamiętam jak ja zaczynałam gre na serwie to na CS_wiocha był zakaz kampienia przy hostach ... Wiec moim zdaniem dostał bana słusznie a jeśli chodzi o kampienie upadłego na respie tu popierał jak najbardziej. Pomimo uwag ze strony graczy on cały czas kampil z AWP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro jeden z adminow zauważył ze kampi przy hostach tzn ze tak było (nie mowie tu akurat o mnie ze ja mu dalam tego bana) ale była sytuacja ze kampil przy hostach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to sprecyzujmy, bo jest punkt w regulaminie o zakazie kampienia przy hostach na mapie wiocha

1. chce wiedzieć dlaczego tak jest, dlaczego jest taki zakaz

2. gdzie w takim wypadku swoje cele ma wykonywać TT. czy to ma być czekanie na śmierć czy rash i śmierć czy mamy siedzieć z tyłu za domkiem.

3. co powinni robić gracze CT, czy mają kampić jak admin, który powinien dawać przykład a sam łamie regulamin?

 

postawiłem temat bo adminom wydaje się że mogą wszystko a jednak tak nie może być. admin ma świecić przykładem.

 

jeśli chodzi o upadłego na innej mapie w tamtym tygodniu (dust2) jeden gracz na mikro podpowiadał gdzie kto jest a gracz upadły będąc na serwie i grając to słyszał, bez reakcji i nawet na mikro się odzywał. nie pisałem o tym tematu bo to zbędne ale widze że tu gracze muszą się nauczyć dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się odnieść do tej mapy .. Więc pozwolisz ze w tej kwestii się nie wypowiem.. Co do adminow masz racje - każdy powinien świecić przykładem a nie myśleć ze mając ta rangę wszystko mu wolno .. :)

Jeśli mnie pamięć nie myli to tez właśnie wtedy byłam akurat na serwie i dokładnie było tak jak piszesz ze gracz podpowiadal a upadły nie zareagował ... Tylko również się odzywał przez micro :\

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tego spamu, starajcie się edytować posty, a nie pisać kolejne. Po pierwsze, jak już Gamboa podkreśliłeś regulamin brzmi tak: 2.8. Zakaz kampienia bezpośrednio przy zakładnikach na mapach typu cs_wiocha oraz cs_office

więc nie możesz tutaj nic zarzucić ani pytać dlaczego jest tak a nie inaczej, po prostu ktoś z rang wyższych zażyczył sobie, żeby tego nie robić i tak jest, nie każdy regulamin musi wyglądać tak samo.
CT może sobie kampić jeżeli bomba nie została podłożona, to samo tyczy się TT, wykonałeś cele to możesz kampić. Co do reszty zarzutów, które rzuciłeś w komentarzu - na żadne nie masz dowodów a świadkowie (o ile tacy przyjdą) nie są dokładnym źródłem prawdy.

__________________________________________________________

@Gamboa
Nie będę oglądać żadnego HLTV, masz to sobie ściągnąć i rozpisać jako dowód -_-.
Jednym świadkiem nic nie zdziałasz i zdecyduj się, czy on wreszcie kampił przy hostach, czy nie bo sam już się zaplątałeś.
I zastanawiam się czy nie zasłużyłeś na lajka. Co UBTeaM ma wspólnego z regulaminem? Bo prócz tego że mam go przestrzegać nie widzę nic po za tym :D.

Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ★ ShadyJMSV ★

więc sobie obejrzyj hltv

 

 

a ta pani z którą spamuje jest adminem tego coda i jak możesz przeczytać wyżej potwierdza to co napisałem.

jesteś z UB team i nie masz pojęcia dlaczego jest taki punkt regulaminu?

 

 

 

http://253315.node19.pukawka.pl/hltv-1508232239-cs_wiocha-1440362340-1440363840.zip

 

 

tu macie link do hltv jak to wygląda. zobaczcie jak gra zbanowany Napoleon a jak admin dający przykład Upadły

Edytowane przez Gamboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skąd on może wiedzieć jako UbTeam czemu jest taki punkt? 

 

Punkt był dodany już dawno temu, ponieważ gra na tej mapie wyglądała najczęściej tak, 5 wsparć ogniowych, jakiś saper i inne klasy z podobnymi umiejętnościami stały tam i przy każdym z wejść gracze z CT umierali, nie dało się tam wejść, więc gra na tej mapie była bezsensu(to samo z office), a więc zakazano kampienia PRZY HOSTACH by nie było takich akcji.

 

 

Upadły stracił już admina, reszta jest według mnie bezsensu, bo taki jest punkt w regulaminie, więc nie mogę karać za przestrzeganie go.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności