Skocz do zawartości

Witam, nie słuszny ban.


mocteczy

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Player-Ms
2.Nick admina/gracza który zawinił: mistrz
3.Admin/Gracz : mistrz
4.IP/SID oskarżanego:
5.Data i godzina: około 28.08.2015 - 23:30:15
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  -
7.Opis sytuacji: A więc tak, jestem "zawodowym" graczem cs'a.. od 1.6 po GO, gram dosłownie od samych początków.
Zauważyłem, że jeśli komuś "lepiej" idzie w cs'a to jest odrazu przysłowiowym cziterem.. bardzo mnie to boli bo już w tym tygodniu dostałem bana na 3/4 serwerach pod tym samym powodem, bardzo irytujące. Pamiętam czasy.. początki cs'a, gdy nie było czitów.. nie było problemów i nie było cziterów, ale cóż.. dosyć gadania. Mianowicie chodzi oto, że wbiłem sobie na wasz server, który znalazłem gdzieś w necie.. w pierwszej rundzie wbiłem bodajze 6 fragów i zostałem okrzyknięty kilkoma ciekawymi epitetami, chyba nie muszę wymniać ;)
i nagle buch.. ban.. w sumie mogłem się tego spodziewać, najbardziej boli mnie to.. że nie było żanego powodu czy chociażby ss
czekam na dowód moich cheatów. Pozdrawiam, Arek!
 
 
Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Czitowanie'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:545388101'
[AMXBans] Your IP: '31.135.30.94'
[AMXBans] ========================================
 
 
 
 
SZCZEGÓŁY BANA page.png Nick Player-Ms SteamID STEAM_2:0:545388101 SteamCommunity ID 76561199051041930 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana Czitowanie Wykonano 28.08.2015 - 23:30:15 Wygasa Nie określono Zbanowny przez mistrz Zbanowany na #7 [ONLY DD2][KONKURS TOP15]Cs-Classic.pl (de_dust2) Wszystkie wygasłe bany 1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byłoby kolego gdybyś ten temat napisał w dziale prośby o UB - skarga PO otrzymaniu bana raczej dziwnie wygląda.. Także powodzenia i pamiętaj żeby dokładnie zastosować się do wzoru, bo UB Team łatwo wyprowadzić z równowagi olewaniem regulaminu działu i wtedy będzie po rozmowie, jak świetnym graczem byś nie był :(

Pozdrawiam

 

aha, jesteś nowy w naszej sieci więc możesz mieć problemy ze znalezieniem: link do twojego bana jest tu: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=220246

Edytowane przez Myszus.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego, właśnie szukałem tego działu.. ale już pod zdenerowowaniem zrobiłem ten temat na szybko.. nie zależy mi bardzo na ub a prędzej na udowodnienie mojej niewinności.. nie ukrywajmy, jest multum serverów cs'a 1.6 a takie bezinteresowne i rzucane na odwal bany tylko przyczyniają się do upadku servera, może nie jakoś konkretnie.. ale banik do bana i mamy.. no właśnie 0/32 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co mówisz - dlatego jeszcze raz namawiam: zrób porządny temat w dziale UB i jeśli jesteś czysty napewno UB dostaniesz. A wtedy miło się będzie spotkać na serwerze i pyknąć parę baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w czasie tworzenia nowego tematu zobaczyłem że coś napisałeś.

przyjacielu nie gniewam się, w sumie Cie rozumiem, sam kiedyś byłem adminem na kilku serwerach, ciągłe ganianie po serverach gdy jesteś zajety.. żeby kogoś zbanować, ale trzeba bardziej uważać ;) miałem kiedyś podobną sytuację, ale to już mniejsza o to ;)

ii tak jeszcze p.s: wcale nie chciałem składać na Ciebie skargi, tylko poprostu udowodnić niewinność ;)

Przepraszam że temat został stworzony w złym dziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc sprawa wyjaśniona mam nadzieje że wszystko jest ok sam kiedyś miałem takąsytuację że dałem bana przez zly przycisk a więc ub leci do Ciebie i do zobaczenia na serwie ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności