Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Fat4lity vs ShadyJMSV


Fat4lity

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Fat4lity

2.Nick admina/gracza który zawinił: 

★ ShadyJMSV ★

3.Admin/Gracz : Admin (opiekun)
4.SID/IP oskarżanego: -----
5.Data i godzina: 14:59 31-08-1015
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://forum.cs-classic.pl/topic/38094-podanie-fat4lity/
7.Opis sytuacji:Podanie nie jest skopiowane mój drogi , tylko było wzorem.Wklejone zdanie to tylko oszczędność czasu , które ma takie samo znaczenie jak wszystko inne , co bym napisał!Jak widzisz są tam dodane nowe  zdania , wiec gdzie ty tu widzisz PLAGIAT! Jeśli nie jest skopiowane słowo w słowo to nie kopią , wiec o czy m my rozmawiamy.Nawet jeśli podanie czyjekolwiek  jest skopiowane (jeśli) to co to ma do bycia adminem (w praktyce) . <_< 
 
Ps: Niech właściciel to rozstrzygnie!Widać ,że masz coś do mnie ,wiec nie jesteś obiektywny.
Edytowane przez Fat4lity
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałeś pierwszą część z poprzedniego podania a mianowicie:

Moja osoba jest już wam znana , dodam że pochodzę z Grudziądza.Miejscowość średniej wielkości  ,ale za to jakie widoki 

Opiekun ma prawo oczekiwać od kandydatów togo, że wykażą chęć zostania adminem.

Przepraszam cię, ale kopiując informacje o sobie z poprzedniego podania pokazałeś swoje podejście do rozpisania go i tak naprawdę opiekun niczego nowego się o tobie nie dowiedział, a ma prawo tego oczekiwać.

Nie dziwię się, że opiekun odrzucił podanie, ponieważ uznał że jest napisane na "odwal" i może nie chce ryzykować, że będziesz adminował w ten sam sposób. 

Dodam jeszcze od siebie, żebyś zaprzestał  oczerniać opiekuna, że osądził cię o "PLAGIAT", ponieważ nigdzie nie widzę takiego oskarżenia z jego strony.

Jeśli nie znasz znaczenia słowa to sprawdzaj w google, lub po prostu go nie pisz. 

Tutaj zaoszczędzę ci czasu i powiem, że plagiat to kradzież, przywłaszczenie cudzej pracy i przypisanie jej sobie. 

Opiekun odrzucił ze względu na kopiowanie swojego podania, a nie plagiat.

 

 

Tutaj dam ci jeszcze 2 pkt. z wzoru podania na admina:

3. Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się
6.Napisane przez ciebie podanie świadczy o tobie, więc nie pokaż się nam ze złej strony

Więc twoje podejście do podania już znalazło odzwierciedlenie w tych punktach. 

Edytowane przez Masek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że ja też pogrywam na serwerze.
Rzucasz takie słowa wiedząc, że jestem na serwerze i wszystko słucham. Widzisz, trochę się pozmieniało - Karol nie grał więc nie miał pojęcia jak się zachowujecie, nie miał podglądu na nic.
Masz 20+ lat i zachowujesz się dziecinnie, bez obrazy rzecz jasna ale nad tym musisz popracować jako dorosły człowiek. Wyzywasz mnie dlatego, że ubzdurałeś sobie zarzut odebrania Ci admina przez moją osobę, chociaż ja na miejscu Karola zrobiłbym to samo, olałeś serwer i wyleciałeś. Nie masz za grosz kultury, która jest w wysokim stopniu wymagana na serwerze, wyzywasz słabszych od siebie, traktujesz dobrze tylko swoich "kolegów" z serwera, choć tutaj jest jakiś plus. Nie chcę stawiać Ci zarzutów na które nie mam dowodów bo wszystko co mówisz, mówisz przez mikrofon gdzie nie da się tego udokumentować.
Nie dostałeś bana dlatego, że staram się i chcę być pobłażliwy, nie chcę wyrzucać nikogo z serwera dlatego ostrzegam po 10 razy. To nie ja "mam coś do Ciebie" tylko Ty do mnie, obrażasz się o powody, które sam stwarzasz, jeszcze ten tytuł "Fat4lity vs ShadyJMSV".
Podanie odrzuciłem bo jak sam na serwerze podkreśliłeś "Skopiowałem tylko trochę" więc nie wiem gdzie jest tutaj Twoje zdziwienie i że Ty naprawdę nie widzisz tego, że to podanie jest skopiowane, to że dodałeś jedno zdanie do środka nic nie zmienia. Nie chcesz płacić składki ale nie posiadasz żadnych usług więc tutaj też odpadasz - jednym słowem spaliłeś już na starcie a to że zrobiłeś screena z tego, że napisałem o adminie którego nie dostaniesz nie powinieneś się dziwić wyzywając wokół moją osobę i mówiąc na serwerze jaki to nie zjawił się opiekun, ja też mam swoje granicę cierpliwości. Nie chcę takiego admina, mam zamiar wprowadzić jakąś dyscyplinę wśród adminów a Ty niestety nie dysponujesz chociażby kulturą nie mówiąc już o reszcie. Rzecz jasna napisałem to pod wpływem emocji i każdy ma szanse się poprawić, nabrać powagi i w końcu złożyć podanie warte uwagi, wysoko rozbudowane podania u mnie "wygrywają" bo mogę czegoś się od was dowiedzieć (swoje napisałeś na odwal). Nie mam zamiaru się z nikim użerać i od tej chwili gdy wejdę na serwer a Ty nie będziesz grzeczny to będziesz wylatywać i się będziemy gniewać, ostrzegałem bardzo długo nie rozdając banów ale nie pozwolę już obrażać swoją osobę, nie tyczy się to tylko Ciebie. Tydzień na zmianę Ci nie wystarczy dlatego nie bądź nachalny i daj sobie czas na poprawę, lubiłem Cię ale zacząłeś robić się strasznie dziecinny. Skargę odrzucam, jeżeli rangi wyższe będą miały coś do dodania (choć osobiście w to wątpię, bo miałem pełne prawo odrzucić TAKIE podanie) po prostu otworzą to na nowo.

Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności