Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Szukam kilku adminów na serwer Jailbreak. Podania proszę składać w tym temacie.

 

1. Nick:

2. Imię:

3. Wiek:

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):

5. Mikrofon(Tak/Nie):

6. Link do swojego GT**:

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):

11. Staż w grze counter strike 1.6

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Someone get me a preist. lub Pawel.?


2. Imię:Paweł


3. Wiek:18 (19 incomming)


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Bardzo dobre.


5. Mikrofon(Tak/Nie):Chwilowo nie, problemy techniczne. 


6. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Someone%20get%20me%20a%20preist./193.33.177.87:27051/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: W zasadzie, to większość mnie zna, lecz i tak uzupełnię ten podpunkt. Tak, więc na imię mi Paweł mam prawie 19 lat. Chodzę do technikum informatycznego, uczęszczam do klasy policyjnej (jakkolwiek by to nie brzmiało), jestem w czwartej klasie, grupa maturzystów. Interesuję się muzyką, informatyką i ogólnie wszystkim co mi podejdzie pod "gust". Dlaczego ja? ponieważ posiadam duże doświadczenie jako admin, adminowałem tutaj na serwerach ZM i COD 2k1, gdzie teraz na codzie jestem opiekunem, uważam, że jestem dość rozpoznawalną osobą, która stara się być konsekwentna w działaniu. Co prawda można mi zarzucić brak przedniej aktywności. - fakt, ale serwer został ogłoszony dopiero dzisiaj. W skrócie to chciałbym żeby sytuacje jak ta sprzed 10 min, gdzie strażnicy bez jakiegokolwiek słowa nie mordowali (w zasadzie bezpodstawnie) więźniów. Nie posiadam doświadczenia jako admin JB, lecz z czasem, gdy pojawi się regulamin serwera Jailbreak postaram się przystosować. Teraz chciałbym tylko ogarnąć chaos, który powstaje, gdy admina na serwerze nie ma. 


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam steam (w profilu), lecz gry cs 1.6 nie mam na koncie zakupionej. 


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zaczął się rok szkolny, znaczy jutro się zacznie. To sądzę, że standardowo od godzinki wzwyż.


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Ogólnie to po szkole, gdy wrócę do domu, nie wiem jeszcze jak to będzie się miało w przyszłości, gdyż będzie to uwarunkowane od tego kiedy wrócę ze szkoły.


11. Staż w grze counter strike 1.6: 2 lata może więcej.. już sam nie wiem.


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak, jak wspomniałem wyżej, na ZM i Cod 2k1.


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Zygi zabijaka

2. Imię:Marcin

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Zygi%20zabijaka/193.33.177.87:27051/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Mam na imię Marcin Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i wybieram się do zawodówki w zawodzie monter robót wykończeniowych.Interesuję się piłką nożną :). Jestem kulturalny i pomocny.Chciałbym zostać adminem ponieważ lubie serwery typu jailbrek mam na nich troche doświadczenia bo gram na tych serwerach już z 3 miesiące.Co do Gt wiem,że jest słabe ale na serwerze nie da się grać przez nie ogarniętych graczy którzy zabijają TT bez powodu.Dlatego pisze podanie a by móc zadbać o porządek na serwerze.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-2

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Dni robocze:15-17 Weekendy:11-14

11. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: STOP CRY BRO :*

2. Imię: Gracjan

3. Wiek: 19

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Nie

6. Link do swojego GT**: Nie miałem jeszcze przyjemności grać więc nie wytworzono mojego gt, jutro zaczynam tam grę (ew. dzisiaj) i zedytuje post ;]

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Tak jak napisałem wyżej, mam na imię Gracjan. Mój wiek przemawia na moją korzyść. Ostatnimi czasami swoją kulturę poprawiłem o bardzo, ale to bardzo dużo. Interesuje się motoryzacją. Mam bardzo duże doświadczenie na takich serwerach, miałem nawet na takowym admina (jak i miałem taki serwer) więc wiem w jakiej sytuacji mogę zbanować, mojemu oku nic nie przemknie :)

8. Czy posiadasz STEAM: STEAM_0:0:89455927

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy ile czasu wolnego będę miał, a z tym bywa różnie. Ale jestem praktycznie non stop na forum na telefonie, więc w razie czego mogę wejść na serwer. :)

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Niestety ale różnie, zależy od pracy.

11. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata.

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak, jestem nawet tu na odd2 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chciałbym zaznaczyć, że admin na tym serwerze musi mieć mikrofon, to najważniejsza rzecz na takim serwerze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Puchatkowy Alkoholik :D , 3lu


2. Imię: Sławek


3. Wiek: 22


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Puchatkowy%20Alkoholik%20%3AD/193.33.177.87:27051/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Szczerze mówiąc to nie chce mi się uzupełniać tego punktu. Ale mus to mus. mam na imię Sławek, mieszkam w Szczecinie mieście cudów :D , Pracuję w firmie budowlanej (Elewacje). weekendy mam wolne i czas spędzam różnie, ze znajomymi,cs,balety :D interesuję się sportem(Kocham siłownię),kobietami :D Bardzo dużo osób zna mnie tu dlatego też nie wiem sam co mam o sobie napisać hehe. Dlaczego mam akurat ja zostać adminem? Chcę pomóc, lubię pomagać :) Serwer świeży nie ma stałej ekipy adminów jeszcze, myślę że taki doświadczony admin jak ja na pewno się przyda, na JB w życiu przegrałem sporo więc mam doświadczenie, co do Gt jest słabe, wczoraj dowiedziałem się o tym serwerze, wbiłem żeby pograć ale niestety nie było to możliwe... Brak adminów utrudnia tam bardzo grę. no to chyba tyle. Pozdrawiam.


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:1578489


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 17-23 Weekendy mam wolne więc 10-23 xD


11. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata jakoś nie wiem sam  :D


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Oczywiście


Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:-SaiyajiN-

2. Imię:Oskar

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):Jasne,że tak xd


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Byłem adminem na JB z 4-5 razy. Ogarniam ten mod i wiem jak się na nim trzeba zachować i to potrafie.A chcę zostać adminem bo serwer jest nowy i popularny i myślę,że przyda się admin

co zna moda dobrze i grał na nim 2/4 cs i także przez dzieci, które wchodzą do ct a wszyscy wiemy jak to się kończy.Wszyscy mnie raczej znają bo juz jestem długo na sieci i myślę,że nigdy nie zawiodłem w każdej mojej randze na tym forum

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:http://steamcommunity.com/profiles/76561197982265776 STEAM_0:0:11000024

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-2 na pewno i zawsze sprawdziać czy wszystko gra

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):tak po szkole 14 do 23 bede na pewno do usług xd

11. Staż w grze counter strike 1.6: 5 lat chyba xD

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )4,5,6 razy byłem na JB. Znam ten mod bardzo dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Daniel.!


2. Imię: up


3. Wiek: 17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): bdb


5. Mikrofon(Tak/Nie): yep


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Daniel.%21/193.33.177.87:27051/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: To co się dzieje na tym serwie to masakra. Myślę, że nie potrzeba więcej tu pisać :)


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:78142703


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h dziennie 


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze tylko 17-20


11. Staż w grze counter strike 1.6 4-5 lat


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) yes


Edytowane przez Daniel.!
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: [r][e][w][o][x]

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 21

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%5Br%5D%5Be%5D%5Bw%5D%5Bo%5D%5Bx%5D/193.33.177.87:27051/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Łukasz, pochodzę i mieszkam w Warszawie, studiuję. Chcę zostać adminem z powodu fali dzieci i ludzi bez micro pchających się do ct, nadmiernie łamiących regulamin

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:39579213 , mam 2 konto, jak trzeba też podam xd

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Gdy jest ktoś na serwerze to wbije z rana (9/10 rano) ale głównie po 17, nie ważne czy weekend czy dni robocze.

11. Staż w grze counter strike 1.6 : 5 lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) : na ffa i bf2, dm csgo, 4fun csgo csc

Edytowane przez ℓυкαѕнн ♥
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Nessia


2. Imię: Magdalena


3. Wiek: 17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Nessia/193.33.177.87:27051/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chce pomóc w ogarnięciu serwera. Adminów nie ma wielu, a zazwyczaj jest tak, że kiedy ja gram nie ma żadnego. 


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:1275054


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h, w weekendy 3+ 


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Różnie. W tygodniu po 17, a w weekendy rano i wieczorem.


11. Staż w grze counter strike 1.6: Jakieś 4 lata.


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłam wielokrotnie na tej serwerowni.


  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Leilo <(^.^)>

2. Imię:Maciej

3. Wiek:21

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):10/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Link do swojego GT**http://www.gametracker.com/player/Leilo%20%3C%28%5E.%5E%29%3E/193.33.177.87:27051/ GT zmienione :P

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem : Ponieważ nie mam zamiaru widzieć serwera w reklamach i dzieci bez mutacji, masakra. Coś od siebie ? Myślę, że mogę pozwolić sobie na admina na 2 serwerze classica, ponieważ ODD2 nie zawsze mi działa i nie mogę spędzać tam za dużo czasu, ale jak najbardziej dam radę na 2 serwery:)

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_0:0:54538862

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Zależy od mojej zmiany w pracy, ale myślę, że około 2-5h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Week  wieczorami

11. Staż w grze counter strike 1.6  straciłem rachubę, 5lat?

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak, Bf2, ODD2 aktualnie

 

 

GT zmienione :P

Edytowane przez leilo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Jay McKenzie

2. Imię: Kuba

3. Wiek: za 3 miesiące 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Jay%20McKenzie/193.33.177.87:27051/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem na tej sieci od ponad 2,5 roku, uważam, że jestem postacią dosyć rozpoznawalną i lubianą. Adminem powinienem zostać, ponieważ nie mam problemu z komendami AMXX, co można było zobaczyć na nieistniejącym już serwerze BF2, na którym byłem przez dość długo adminem. Obiecuję, że będę dbał o serwer w każdej możliwej chwili.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:40732661

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dziennie ok. 2h (wiadomo, szkoła, życie prywatne itp.)

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): poniedziałek, sobota od ok. 19, niedziela większość dnia

11. Staż w grze counter strike 1.6: 5 lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak, wielokrotnie

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: CiapatyMurwa

2. Imię: Sebastian

3. Wiek: 19

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Gram bardzo często i nie mało. Mam doświadczenie

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:  STEAM_0:1:1687158

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2 do 7 godzin

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Na przestrzeni całego dnia, bo studenci jeszcze nie mają zajęć.

11. Staż w grze counter strike 1.6:  6 lat około

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się uda ;P

 

1. Nick:}{ame!

2. Imię:Kamil

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10 miałem kilka swoich paczek ew mam zm+cod paczkę wiec właściciel sieci niech pisze do mnie :)

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%7D%7Bame!/193.33.177.87:27051/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Hm mam na imię Kamil i mam 16 lat. Pochodzę z małego miasta,które leży niedaleko Torunia.Dlaczego ja? Często sa dzieci które robią fk lub wchodzą ciągle w ct a admina nie ma.Oraz pomógłbym obecnym admina.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak  posiadam : http://steamcommunity.com/id/SkyJuumper/a steam id :  0:1:2582659

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: hm teraz 5-7h dziennie

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Zależy jak jest szkoła to od 15 do 20 a jak wolne to od 11 do 20 ;p

11. Staż w grze counter strike 1.6: Hmm nie liczyłem ale tak ok 3-4 lata

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak,miałem kilka swoich serwerów,niestety z braku współpracy 2 właściciela padły ;/

 

PS.Wiem ze mam mało postów na forum,ale postaram się nadrobić :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: mn9

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/mn9/193.33.177.87:27051/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nie lubię pisać o Sobie ale jak mus to mus xD , a wiec tak, mam na imię Mateusz interesuje się głównie telekomunikacją, pochodzę z województwa mazowieckiego.Dlaczego ja mam zostać adminem? To proste, chcę zapobiec łamania regulaminu przez graczy i dzięki temu sprawić by innym na serwerze grało się lepiej.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak --> STEAM_0:1:119741732

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): 9-13 , 20-01 w weekendy róznie.

11. Staż w grze counter strike 1.6: 5lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

Co prawda mój Gt nie jest najlepszy, ale mimo tego liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

Edytowane przez mn9
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam szybką rekrutacje.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności