Skocz do zawartości

Powiadomienia na steam?


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tymabrkowa

Data(nie obowiązkowo): ----------

Pytanie: Mam takie pytanie, a mianowicie chodzi o steam. Czy jest możliwość zmiany pozycji powiadomień? Aktualnie mam je w prawym dolnym rogu, jednak strasznie to przeszkadza przy mixach (nie widać nie raz pieniędzy, ammo itp). Szukałam w ustawieniach jednak nic na ten temat tam nie widziałam. WIe ktoś może jak to zmienić?

 


Inne: Wiem co to wujek google i znalazłam jedynie coś takiego: 


 


right.gif Wchodzimy w: Steam\resource\styles\steam.styles


right.gif Otwieramy to Notatnikiem (Lub innym edytorem tekstu)


right.gif Znajdujemy linie: Notifications.PanelPosition "BottomRight" // Can be "BottomRight", "BottomLeft", "TopRight", "TopLeft"


right.gif Zmieniamy na interesującą nas pozycje.


 


 


Zrobiłam tak jak tutaj pisze jednak powiadomienia dalej są w prawym dolnym rogu ;x


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te powiadomienia ustawia się w danej grze. W CS GO w ustawieniach gry mamy coś takiego " miejsce powiadomień steam" i tam sobie ustawiamy. Z tego co pamiętam w innej grze też zmieniałem sobie to ustawienie w opcjach gry bo domyślnie miałem gdzie indziej. Odpal grę i poszukaj w opcjach czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te powiadomienia ustawia się w danej grze. W CS GO w ustawieniach gry mamy coś takiego " miejsce powiadomień steam" i tam sobie ustawiamy. Z tego co pamiętam w innej grze też zmieniałem sobie to ustawienie w opcjach gry bo domyślnie miałem gdzie indziej. Odpal grę i poszukaj w opcjach czegoś podobnego.

Drogi Corey'u a powiedz mi taką rzecz. Jeżeli ja gram w grę spoza steam w moją ulubioną np. w League of Legends to czy istnieje możliwość zmiany umiejscowienia wyświetlania powiadomień ze steam? bo mi całą mini-mapę zasłaniają i mnie ... strzela xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, jedną grę też spoza steam odpalałem przez steam, z tego co pamiętam to powiadomienia otrzymywałem w tym miejscu gdzie w CS, ale nie pamiętam żebym coś ustawiał, nie wiem może w Lolu też jest tak opcja, że można ustawić mimo, że gra z poza steam. Być może producenci pomyśleli, że gra nie jest grą steamową, ale gracze będą ją odpalać przez steam i gdzieś w opcjach może jest taka możliwość zmiany miejsca powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywnosci

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności