Skocz do zawartości

Wywiad z Destroyer - adminem DM cs go z wieloooooooooooma zainteresowaniami !


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461695105__detroyer.png

 

 

REDAKTOR -> Tymbarkowa x3

GOŚĆ -> Destroyer

 

 

 

 

 

Witam wszystkich w kolejnym wywiadzie dla sieci serwerów cs-classic! Dziś mam przyjemność przeprowadzić go z mniej lub więcej znanym wam opiekunem DeathMatcha CS GO oraz donatorem naszej sieci a mianowicie z Destroyer. Ciesze się, że postanowiłeś się zapisać. Ale przejdźmy do konkretów, powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

Hej, mam na imię Bartek, mam 27 lat (tak wiem dziadek ze mnie), pochodzę z Poznania, a mieszkam ok 100km za nim, w okolicach Trzcianki.

 

Miło mi Cię poznać Bartku. Pochodzisz z dużego miasta, ile lat tam spędziłeś? Co spowodowało Twoją przeprowadzkę?

 

Mnie również. W Poznaniu mieszkałem 25 lat, a na przeprowadzkę dużo czynników wpłynęło.

 

Myślisz, że przeprowadzka wpłynęła na Ciebie dobrze? Czy jednak wolałbyś wrócić na "stare śmieci", no bo w końcu nie oszukując się, w Poznaniu na pewno było co robić. Jak jest teraz? Jak spędzasz swój wolny czas?

 

Myślę , że raczej dobrze, może kiedyś wróciłbym na stałe, na stare śmieci, ale tutaj też mam co robić. Swój wolny czas różnie spędzam, trochę pływam, trochę ryb połowię lub z psami swoimi spaceruję.

 

Rozumiem. A czym się zajmujesz? Pracujesz? Może dalej się uczysz?

 

Głównie to programowaniem, hackingiem, komputerami oraz muzyką. Obecnie mam staż po szkoleniach zawodowych. W szkole się nie uczę już.

 

Programowanie? Hacking? Brzmi interesująco. Czy to jest właśnie to czym chciałbyś się zajmować do końca życia, czy może jednak masz w planach coś innego?

 

Hmmm, obecnie trudno mi powiedzieć zeby.gif cały czas czegoś nowego próbuje. ale pożyjemy zobaczymy.

 

Przejdźmy teraz do Twoich zainteresowań. Wyżej wspomniałeś że w wolnym czasie pływasz bądź łowisz ryby. Czy to jest to co lubisz? Czy może masz jakieś inne zainteresowania?

 

Lubię robić to co mnie interesuję, czerpię z tego przyjemność oczko.gif Zainteresowań mam dużo. Głównie to programowanie, pozostałe to muzyka, komputery, jumpstyle, pływanie, wędkowanie, historia, barmaństwo (mój zawód ;d)

 

O proszę, trochę tego jest. Szczególnie zainteresowało mnie jedno z zainteresowań, mianowicie jumpstyle. Zechcesz nam powiedzieć na czym to polega?

 

Jumpstyle polega na skakaniu przy muzyce głownie hardstyle. Tak wygląda to w praktyce :

 

Bardzo ciekawe. Trenujesz to? Czy może jednak robisz to dla zabawy?

 

Kiedyś skakałem, lecz kontuzja nogi wykluczyła mnie z dalszego trenowania, obecnie tylko oglądam i raz na jakiś czas zawitam na zlotach, które są organizowane w rożnych miastach.

 

Ahh te kontuzje, dopadają każdego z nas, niestety nic na to nie poradzimy... Zejdźmy teraz na nieco inny temat, masz swoją drugą polówkę?

 

Jedna w zamrażalniku się chłodzi zeby.gif  a tak na serio to mam lecz nie jest to nic poważnego na razie oczko.gif

 

No to życzę szczęścia w związku ; ) Jaka Twoim zdaniem jest idealna kobieta?

 

ideały nie istnieją, ale taka odpowiednia to: nie paląca, walnięta, bystra, wyrozumiała, tolerancyjna i dbająca o siebie.

 

Trochę wymagań powinna spełniać. Sądząc po tym co napisałeś, Twoja kobieta taka jest prawda?

 

Ma trochę złych nawyków ale trzyma granice jezyk_oko.gif

 

Cofnijmy się teraz trochę w czasie. Masz już trochę latek, jak wspominasz swoje dzieciństwo? Gdybyś miał możliwość przeżycia dzieciństwa jeszcze raz, wolałbyś je przeżyć w czasach przed erą komputerów itp, czy może jednak w dzisiejszych czasach gdzie króluje sprzęt elektroniczny?

 

Raczej przed erą ; ) więcej normalnych ludzi było niż jest teraz. Swoje dzieciństwo wspominam dobrze, nie narzekam na nie, beztroskie życie, zero problemow na głowie i zmartwień.

 

A co myślisz o współczesnej młodzieży? Odpowiada Ci ich styl życia? Sam wychował byś swoje dziecko w taki sposób?

 

Współczesna młodzież i ich styl życia dziecka JP to śmiech na sali, na pewno swojego bym tak nie wychował.

 

Dziecko JP to faktycznie śmiech na sali aczkolwiek to nie jest największym problemem tych czasów. Coraz więcej małoletnich dziewczyn zachodzi w ciąże, odnotowuje się coraz większą ilość osób uzależnionych od komputera. Gdybyś mógł, w jaki sposób byś to zwalczył tak, aby każdemu to wyszło na dobre?

 

Owszem, jest co raz więcej uzależnień od komputera, ale to jest wina rodziców, że nie potrafią swojemu dziecku pomóc czy też poświęcić odpowiedniej ilości czasu. Co do nastolatek w ciąży to nic nowego.

 

Nic nowego jednak z pokolenia na pokolenie jest ich coraz więcej. Ale trudno.. Przejdziemy do krótkich pytań?

 

Możemy.

 

Ulubiona mapa w cs?

 

Za czasów cs 1.6 byla to awp_india, awp_map w cs go de_mirage, aim_map

 

Krótkie czy długie włosy u kobiety?

 

I takie i takie, u każdej inaczej wyglądają xd

 

Ulubiony kolor?

 

Ulubiony kolor to zielony.

 

Ładna i głupia czy mądra i nie grzesząca urodą?

 

Lepsza mądra niż ładny pustak, poza tym wygląd o wszystkim nie świadczy

 

Okey, przejdźmy do tematu CS. Masz opiekuna serwera DM CS GO, jednak zapewne zanim zacząłeś grać w tą wersje Counter Strika, grałeś w 1.6 może nawet w 1.5, zatem jak poznałeś tą jakże popularną grę?

 

W cs zacząłem grać za czasów wersji 1.5 gdzie w kafejkach się grało.  Grę przypadkowo znalazłem, wcześniej w quake grałem, ale że znajomi grali w cs'a to chciałem zobaczyć co to jest, czym się rożni od quake.

 

Czyli w sumie zaczynałeś jak większosć osób - przez znajomych w kafejce : D  co skłoniło Cię na przerzucenia z 1.6 na GO?

 

1.6 mocno został zniszczony , hitboxy , ciągłe aktualizacje , błędy w mapach i inne, chciałem poznać silnik source

 

A jak trafiłeś na naszą sieć cs-classic?

 

Trafiłem za sprawą kłamstwa Magicznej, która równo nakłamała wszystkim ze swoim wiekiem i wyglądem prawdziwym oraz chciałem ostrzec też innych, aby nie popadli w jej kłamstwo, które niosło za sobą efekt końcowy, w postaci pozbycia się konta steam. W między czasie podczas ujawniania prawdy o niej poznałem Saphira i Siwego, oni zniszczyli mój mózg a ja ich xD i tak zostałem.

 

W takim razie pozdrawiam Saphirka i Siwuska : D oby tak dalej panowie ; ) a co skłoniło Cię do zostania opiekunem jednego z tutejszych serwerów?

 

Hahahha ; D Co mnie skłoniło do zostania woźnym DM'a? Brakowało mi zajmowania się serwerem xD

 

No to powodzenia w dalszym rozwoju serwera ! Na tym zakończymy nasz wywiad, bardzo dziękuje za poświęcony czas. Chcesz może na końcu kogoś pozdrowić?

 

Aby nie wyjść na samoluba pozdrowię xD

Pozdrawiam Ciebie, Siwego, Shapira, Omege (naszego śpiewaka forumowego), Bużkę, Pawła i pozostałych.

Również dzięki za wywiad.

 

Do zobaczenia na forum !


 

 

 

 



 

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale zmieniłbym trochę te formatowanie tekstu.

Po prostu możesz dawać coś tego typu:

 

[Tymbarkowa x3] Tutaj treść pytania

[DESTROYER] Tutaj odpowiedź

 

bądź

 

[P] Tutaj treść pytania.

[O] Tutaj odpowiedź.

 

Taka mała propozycja.

 

 

Co do wywiadu to bardzo fajny :)

Miło się go czytało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajne. Trochę się dowiedziałem o sieciowym hakjerze :D 

 

Dzięki, że nie pozdrowiłeś :(

 

Jakbym mial każdego z osobna pozdrowić to miejsca by nie straczylo, dlatego napisałem "i pozostałych" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za brak pozdrowien :))))))))))))

 

Lap lajka za wywiad.

 

 

Aby nie wyjść na samoluba pozdrowię xD

Pozdrawiam Ciebie, Siwego, Shapira, Omege (naszego śpiewaka forumowego), Bużkę, Pawła i pozostałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad nawet spoko, dużo pytań, fajne odpowiedzi, ciekawe pytania i co najważniejsze dobrze się czyta ;) Taka mała uwaga na przyszłość, nie powiększaj czcionki bo to trochę mało estetycznie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wywiad jak zwykle na poziomie. :D

I jedno co mi sie podoba w wywiadach prowadzonych przez Tymbarkowa jest to że potrafi zadac dużo ciekawych pytan. :D 

3maj tak dalej. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności