Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]ss Ih444xR


kimzonexx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Ih444x0R
Link do SS:  
Wycinek z konsoli(bez IP)*: AMX
Serwer: DD2

 

 

O tej godzinie dajesz mi bana i ograniczasz mi możliwość gry- bo o tej porze nikt nie da mi ub a chce normalnie pograć.

Dziekuje Ci o wielki adminie.

Wiesz co, a może skoro już zrobiłeś mi ss o tej porze, to pochwalisz się kolegom jakie akcje sprawiły że stwierdziłeś że gram na odpale?

A może chciałeś po prostu pograć ze ,,swoimi ziomkami" bez osób z zewnątrz? To świetny sposób aby się mnie pozbyć.

 

Ja swoje zrobiłem- prosze o to ss ( tam są jeszcze 2 dodatkowe nie z tej parafii, ale 5 jest orginalnych i takich jak trzeba)

 

http://www5.zippyshare.com/v/TTghdYvD/file.html

 

Ja proszę ( tylko ze względu na pore bana- bo rano bym się nie czepiał bo wiedziałbym że są ludzie od UB) o DOWODY na to że niby czitowałem. Pokaż prosze chociaż jedną akcję w której miałeś wątpliwość. O tej godzinie powinneś staranniej dawać ss, bo powinneś zdawac sobie sprawę że Ub już w tą samą noc nie dostane i nie pogram

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Ci ssy kolego, ponieważ sprzedałeś kilka nieprawdopodobnych bań - nie chciałem Ci utrudniać gry, po prostu wykonuję swoją robotę. Poza tym zrobiłem Ci dziś 5 ssów, a w paczce są cztery z dzisiejszą datą, natomiast 3 z datą 29.08.2015. Nie dostaniesz UB bez brakującego screena, takie jest moje zdanie. Poza tym widzę, że 29go sierpnia też dostałeś ssy gdzieś, nie wiem gdzie, ale to o czymś świadczy...

 

O, teraz widzę gdzie, dostałeś je (albo sam zrobiłeś?) na naszym serwerze :)

Edytowane przez Myszus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ode mnie taka rada: nieważne jak czyste ssy by nie były, nie zastosowałeś się do wzoru i na pewo UB Team się o to wkurzy-prawdopodobnie temat zostanie odrzucony. Radzę porządnie napisać temat z wycinkiem z konsoli i innymi brakującymi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja prośba o UB została odrzucona. Twój temat łamie regulamin działu.

Sprawdź Regulamin działu Prośby o UB

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności